Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar kafayı yiyecem yardım edin :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bende kullandım 3 sene 150 zc yi en büyük sorunu marş motoru oldu..
    sen motoruna bakarsan oda sana bakar
    ama yinede unnamed arkadaşın teklifini değerlendir derim..zc ye binerken aklın hep ufak tefek seslere takılır
    2 kişi binicem diyorsun
    bu motor şase kırıyor...
    daylan iyidir..pişman olmazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Daylan'a vericek okadar param yok. Yalnış anlaşılmasın arkadaşlar ybr,cbf tarzı motorlarda almak istemiyorum. Yinede ilginize teşekkürler.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben biran önce alıyım kurtiliyim yaz için ayağımı yerden kessin diyorum. Çok mu sorun çıkartır bu modeller? Birde ybr ve cbf tarzı sevmiyorum.
    Bu arada cup model dediğin cbf ve ybr mi?
    eğer hobi olarak motoru söküp takmayı, tamir etmeyi düşünmüyorsan çin malı alma. ilk motorum ve 10 ay önce 150 zcmi aldım. başta hobi olarak motosiklet tamirine başladım ve kendimi çok yetiştirdim. inan ki ustayla beraber çalışıyoruz artık. yakında beni kalfa olarak yanına alacak.

arkadaşım 2. el suzuki an 125 almalısın. yamaha cygnus da iyidir.

cbf ve ybr viteslidir debriyaj vardır. bence bu modellere yönelmelisin. otomobil sürmeyi biliyorsan vitesli motoru öğrenmen yarım saatini almaz.

Motosikleti
    GPR125R
    Vitesli motor kullanmak konusunda sıkıntım yok sadece tarz olarak kargocu yada sanayici motoruna benziyor. Tabi kimse yanlış anlamasın hakaret falan değil herkes insan ama yani ben o tarz istemiyorum. Ben yazın sağa sola sahile falan gitmek için istiyorum. Yinede sağ olun arkadaşlar. Bu arada

sana honda innova 125'i öneririm inanılmaz az yakar bütçene uygunda temiz bitane bulursun iki kişi hertürlü işini görür sonuçta hondaya binersin.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    ufuk alamdın bir motor gitti...
    suzuki an125 al...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Ya şu çin min alma diyenler bi yandan haklı ama bu kadarda olmaz napalım kardesim be verin para japon alalım heves işte çin min iyi kullandıktan sonra ne olcak gönlüne göre versin allah

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    çinli alıpta japon parası kadar masraf etmeyen varsa el kaldırsın...
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli alıpta japon parası kadar masraf etmeyen varsa el kaldırsın...

1 .cisi ile 35 bin km yaptım en buyuk masrafı 35 bın km yaptım oda motor komple 200 lra fıltre cart curt zaten japon larda da bakımlarda alınır

2.cisini 5 bın km kullandım kaza gecirmek üzereydim korktum ve sattım aldıgım fıyata

3.sünü ise 1 hafta önce aldım 2006 model 6 bin de varsın 10-20 bin km de ölsün paramı

Motosikleti
    istisnalar kaideyi bozmaz...
    ben bu saydıklarını tersten yaşamış bi dünya adam tanıyorum...
    bi o kadar da vibrasyondan dagılan çinli tanıyorum...

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Haklısnız dagılıyo ve bi ton insan var bu durumu yasayan

japon motorlar tabiki kaliteli aynı zamanda pahalıda ancak bi insan düsünün japon almıs okadar paraya aman arıza cıkarırsa naparım o kdar para diye motoru normal sartlarda kullanır, çinle alan ise zaten kaç kuruş parça fiyatı diye abanırsa elbetteki dagılır bu böledir...

Titreşim konusunda çok haklısınız katılıyorum..

Ancak durumu iyi degil japona yetmiyor adamın parası, bekle japon al diyenler var haklılarda ama onların motoru var motor alacak adamın zihnindeki tek düşünce motor olsun dayanamıyor bu zevkten mahrum kalmak istemiyor baskaları motor üstündeyken alıyor.. Napsın dizginleyemiyor kendini haklıda.. Sende haklısın bende öle değil mi ?

Motosikleti
    ben bu ufuğu tanıyorum gecen senede motor baktık biz buna sen merak etme

Motosikleti
    CBF 150 2009
    o zaman sorun yok kardeşim alın artık bi motor ucuz pahalı demeyin tekrardan allah gönlüne göre versin arkdasın

kafayı yiyecek bir şey yok.illa ki bunlardan biri olsun diyorson.suzukiyi alacaksın.yok başka ne olabilir dersen,gönlün ısınmışsa ki pek ısınmamış gibi anladım,arkadaşların önerdigi gibi cbf 150 yada ybr alacaksın,olacak bitecek.sonra keyfine bakacaksın.şimdiden hayırlı olsun seçimin.

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim illa liste diyosan suziki an 125 .derim ama yok dersen
    grand dink 150 cc ola bilir. güzel bi motordur .

Motosikleti
    GPR125R
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu ufuğu tanıyorum gecen senede motor baktık biz buna sen merak etme
    abi napıyım yaa yazın motorsuz olmuyo. geçen baktığımız motor pertti resmen. yaaa geçen 1 tane 6500 de zat buldum 950 tl ye almadım şimdi diyorum hata mı yaptım acaba. Kaparto kötüydü, motorun amortisördende ses gelıyodu ama bu paraya iyi gibi gelmişti. zaten ben almayınca ertesi gün satılmış. Sende eski zat kullanıcısısın aslında bilirsin iyi kötü.

Arkadaşlar cbf diyosunuzda ben scooter tarzı düşünüyorum. Suziki iyi hoş 14000 km de 2.000 tl ye var ama alınır mı?

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suziki tabiki sakın başkasına bakma

Motosikleti
    yuki üstad,2011
    ben de senin gibiyim şuan. ama bir farkla ben karar werdim bütçeme en uygun 0 km yuki üstad 150 cc. kullanan tanıdıklar war çok memnunlar servis de tanıdık zaten bayii' ye gelmesini bekliyorum şimdilerde. 1 hafta içinde gelecek inşllh. 2200 tl e anlaştım.1000 tl peşin 1200tl/8 taksit. vade farkı yok.

Motosikleti
    honda cbf 150
    suzuki ile herhangi bir çinlinin aynı cümle içinde kullanılması dahi hatalıdır.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda suzuki varken, listeye kanuni asya mondial koyman yanlış bi kere. Kesinlikle 125 AN diyorum
    Kesinlikle katılıyorum. Seçeneklerinin arasında bir Suzuki varken diğer markaların adını anmaya bile gerek yok. Yukarda da bir arkadaş scooter çabuk dağılır demiş halt etmiş... İnsan gibi kullanılan hiçbir makine (dandik çinlileri saymıyorum) dağılmaz arkadaş! Bende Honda Activa vardı, altı sene kullandım. 2 kişi her yolu da yaptım. Öyle dik bayırları falan çıkmıyor tabi iki kişi 50lik motor. Ama geçen yaz 20TL'ye dolduruyordum depoyu, bir hafta geziyordum... Kesinlikle o Suzuki'yi al adamım, yazın ayağımı kessin diyorsan tam senlik.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)