Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ekipman hakkında bi kaç soru...

Motovento
    REKLAM ALANI
    DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    üstadlar yarın ekipman almaya gitcem.. scorpion 750 ile 450 arasında kaldım.. kullanan üstadlar siz hangisini tavsiye edersiniz?? sharp testine baktıgımda direk 450 eliyorum ama sormakta yine fayda var..
    ayrıca bering marka yazlık ceketler iyimidir?? sanırsam onlardan alıcam bi tane.. tavsiye edebilceginiz baska bi marka var mı??
    ayakkabı olarakta kaucuk taban kaymaması yönünden iyidir sanırsam.. diodara almayı düşünüyorum.. bide knox max dizlik.. eldivende alıcagım ama hiç bi fikrim yok şuan..
    üstadlar motordan önce ekipmanları almaya gidiyorum.. tavsiye edebilceginiz bi ürün varsa işime çok yarar..

konu kirliliği yapıyorum bağışlayın beni..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konu kirliliği değil, çok iyi ediyorsun bence.
    Ekipman kişiye özelse, tavsiyesi de kişiye özel olmalı.
    Scorpion Exo için AydoğanX'le görüş, o kullanıyordu diye hatırlıyorum.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bering'in ürünleri güzeldir, ama yazlık mont olarak aşağıdaki ürünü de tavsiye ederim, fiyatı uygun ve gayet kaliteli bir ürün. Benim Dainese yazlık montla neredeyse aynı sayılır.

http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...-SIYAH-TURUNCU

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bering yazlık mont kullanıyorum. oldukça iyidir. ancak, önemle vurgulamak isterim, mutlaka deneyin ve üzerinizde nasıl durduğunu ve içinde rahat edip etmediğinizi görün.

bu yazlık montu beğenene kadar belki 5 farklı markanın L ve XL bedenlerini denedim. hiçbirinde bu kadar rahat etmedim. demek istediğim, hiçbirinin kalıbı tıpatıp aynı değil ve size en iyi olanını alın.

aynı tavsiyem kask için geçerli. sharp testi elbette önemlidir ama herşey değildir. sonuçta aynı markanın iki farklı serisinden bahsediyorsunuz, birinde yüksek yıldız aldıran teknolojiyi diğerinde neden kullanmamışlar? veya sharp'a göre nice 200 €'luk kasklar var 750 €'luklardan daha çok yıldız almış. çünkü bu testler kesin sonuç değil yaklaşık bir değerlendirme veriyor. ses konforu, hafiflik gibi başka nice önemli faktör var. hangi model daha rahat ettiriyorsa onu tercih edin.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ne kadar yardimci olur bilemem ama scorpion exo-700 kullaniyorum.

Memnunum, yuksek hizlar haricinde cok iyi bi kask.

140-160kmden sonra herhangi bi kasktan farki kalmiyor tek kotu yani.

Ama dusuk suratlerde cok sessiz, bugu yapmiyor, ici rahat, yikanabiliyor, nispeten hafif.

Sekli semalide yerinde bi kask.
    En guzel ozelligi havalandirmasi, bu butun scorpion larda varmis.
    Havalandirma delikleri sus olsun diye konulmayan tek kask diyebilirim.
    Cok iyi calisiyolar.

Fiyati icin bana gore cok iyi bi kask.
    We are many...

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    cok sagolun üstadlar.. yardımınız benim için önemli..

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    venoom marka mont çok güzel bende kullanıyorum venom sport benimkide ne yağmur nede sıcak soğuk geçiriyor suda geçirmiyor aynı zamanda kışlık bir içliği var çıkarılabilen kask olarakta GDR kullanıyorum ama ne yazıkki modelini bilmiyorum kaskta çok güzel bir tane ağız kısmında ikitane ön yukarıda açılır kapanır havalandırması var iki tanede sabit açık arka tarafta var havalandırması ben memnunum istersen bir araştır derim kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 ----------

montum linktekinin aynısı ama benimkinde kırmızılıklar yok siyah - gri iki renkli

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0899190/detay/

kaskımda bu linktekinin aynısı sayfanın en altındaki GDR kask siyah camlı

http://www.pertekler.com/urunler.asp...kasklar&Page=4
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)