Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor kitleme

Motovento
    REKLAM ALANI

meraba arkadaslar mondial 150 ut cross motorsikletim var ve yağını 2 haftada bir değiştiririm devri yükseltmem yani ara gazı yüksek devir yapmam ve nedense dün motorsikletim gazı salınca stop etmeye basladı ama normal giderken hiçbişi yok sadece gaza basmayınca hernese rolantiyle oynadım fayda etmiyo rolanti yükseliyo ama salınca stop ediyor ve sonra motoru çektim garaja çalışır vaziyette getirdim motorun gidişinde fln hiçbi problem yoktu stop ettirdim ve karbirötörü söktüm temizliyim gibisinden onu temizledim hava filtresini değiştirdim topladım herşeyi motorun marşına bastım tak tak ediyo anladım zaten ufaktan bişiler ve sonra motoru ittirerek vurdurmayı denedim vurduruyorum arka teker dönmüyo yani piston haraket etmiyor ben hayatımda böyle bisi görmedim motor yolda ses yapar aptallaşır ve stop eder motor kitler benim motorda hiçbi şey yok garaja getiriryorum 2 saat sonra çalıştırmaya çalışıyorum motor kitlemis sizce motor çalışmazken motor nasıl kitler yardımcı olursanız sevinirim ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bence subab kesmiş makinen ve senin bundan haberin olmamış
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)