Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARORA 125 baştan sona modifiye (BoL ReSiM )

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    güzel olmuş ;) eline sağlık..elinden iş gelen arkadaşlarımı görünce seviniyorum..tebrikler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brssvs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olsaydı keşke
    Güzel olmuş ama keşke lastiklerde beyaz şerit olmasaydı ve keşke jantlar siyah olsaydı

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Göze batan birkaç ufak ayrıntıya rağmen çok başarılı bir çalışma. Ama en önemlisi senin azmin ve becerin; tebrik ederim. Şu yaptığının onda birini yapabilsem motorumu katalogluk yapıcam ama ne yerim müsait ne zamanım var. En önemlisi de beceriksizim.

Allah daha iyilerini de modifiye ettirsin sana desem tuhaf olmaz heralde.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    dalbay444

ustam o sesi alabilmek için motorun iki zamanlı olması lazım alt takım 4 zamanlı olduktan sonra o sesi almamız imkansız

eby78

aynen senin dediğin gibi usta elinden byle iş gelen arkadasların konularını takip edince cok keyif alıp takip ediyorum. tşkrler.

brssvs

tşkrler zevk meselesi ustam işte sen öyle seversin ben böyle

baklawah

inş sende istediğin şeyi yaparsın birgün fırsat bulamamak cok zor bir durum insan hem sabır edemiyor hemde zaman gecmio inş sende istediğin modifiyeyi aklından geçen herşeyi yaparsın cok teşekkür ederim inş nice motorlara modifiye yaparız..
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    eline sağlık güzel ve sade olmuş. ışık konusunda Özgür'e katılıyorum takmasaydın daha güzel olurdu. ek olarak ise sis farı fena durmaz gibi geliyor.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    BAZI NOKTALARDA FARKLI DÜŞÜNSEM DE BENCE VERİLEN EMEĞE DEĞMİŞ.
    ama şu cümle var ya;

"1000 tl masraf ve dökülme meelesi"

çok haklısın. ben de 1800 tl sıfır aldığım ( 2006 ) motoruma aldığım fibi 700 tl daha masraf yaparak aküsü ve elektrik tesisatı dahil baştan değişime gittim. çok faydasını gördüm. geçenlerde karşılaştığımda, sattığım arkadaş memnuniyetini tekrar söyledi.

bakarsan bağ olur demişler... hem bakmayıp hem de çinli motorlarala laf atanlar birazcık daha insaflı düşünüp söylemeli. bu konu tartışılır ama emek varsa, güzel şeyler çıkar ortaya.

hele ki alınteri varsa tadı bir başka...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    urfadaki bir kardeşim güzel birşey paylaşıyor..edirneden bigadan ayvalıktan bağdat caddesinden memleketimin her yerinden kardeşlerim ona katılıyor...bu siteyi seviyorumyaa...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Raphae1

illa söktürceksiniz ha tşkrler bu arada

yürekçe

abicim sende söyleyecek bişey bırakmamışsın dogrudur bakarsan bağ bakmazsan dağ olur. motora 5 ay masraf etmeden bindim debriyaja basıp aragaz verdiğimde titreme sesinden egzoz sesi duyulmuyodu masrafı hak etmişti. tşkrler..

mtrsz hyt=:(

ustam 3 yıl oluyo nerdeyse bu siteye üyeliğim memnunum mutluyum ve seviyorum sevmesem 3 yıl durmam zaten tşrkerler...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    motosıkletın markası tıpı şekli ne olursa olsun motosıkletı ile uğraşana emek verene ben saygı duyarım gercekten eline sağlık kazasız sürüşler dılerım .

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    motorun tipini hiç beğenmiyorum,ama öyle bi değiştirmişsinki yani söyleyecek söz bulamıyorum.çok güzel olmuş emeğine sağlık,ellerin dert görmesin,uğraşmak mesakkali bi iş ama sonunda verdiği haz paha biçilemez.
    ben mesela motorun yağını değiştirdiğimde bile ne bileyim hoşuma gidiyor

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    askon

tşkrler paşam allah razı olsn.

kopan çocuk

aynen valla motorumla ugrasmaktan zevk alıyorum bazen karşıma alıyoruım izliyorum neresini tamir etsem diye :D babam annem bana deli demeye basladılar bu yüzden

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Keşke kırık kuyruğun parçası elınde olsa orjınal şekilde yaptırabılrıdım bellı bıle olmazdı... Elıne saglık ugrasmıs yapmışın bide ustan kazıklamış haberın olsu arka stop yan sanayı burda 15 lira arkada king gördüm hemen o kimin ??
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    çok güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. başarılarının ve böyle güzel çalışmalarının devamını dilerim.
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    her ne kadar tarzım olmasada guzel bır calısma olsun emegıne saglık. + umarım paslı yerlerı boyamadan zımparalamıssındır :D

Motosikleti
    yamaha fazer6
    Abicim ne yorum isitiyorsun,
    Geç karşısına bu benim eserim de. işte o kadar.
    Süper olmuş.
    Bende boyamak istiyorum motorumu, ancak boya damlası olmasından korkuyorum nasıl yapacağımıda bilmiyorum. sprey poya yı nasıl hangi mesafaden kaçkere hangi hızlarla kullanacagımı bilmiyorum

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    dostum emeğine sağlık çok yakışıklı olmuş motorun allah kaza bela vermesin tekerleri arabaya yaslamışsın arabaya yazık değilmi yaa :D motora taktığın ışıkların metresi ne kadar kardeş bilgi verirsen sevinirim bende benim yukiye takmak istiyorum ama burada metresine 5TL diyorlar birde led ışıklar var onlar daha pahalı 16TL dediler metresine burda bu arada burası akhisar :D
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    kingcüneyt

biliyodum illaki bir karı vardır herneyse sorun deiL Kuyruk parçası olsaydı icad ederdim ama yoktu evet arkadaki rx 135 arkadasımın ama biraz dökülmüş gösterge falan yok bide ön camurluk kötü. ama alt motor cok saglam takoz gibi iyi gidio düz yolda 150 gördük.

Farukxtm
    tşkrler ustam darısı seninde başına

kurbaqa

sende saol kardeşim hiç korkma sadece elin titremesin boya yaparken ve biraz uzaktan serp. parcanın üstüne cok fazla boya tutma akıtmazsın...

anaconda84

saol arkadasım :D yok ya ne yazıgı güneşte anca öyle durabilirdi ışıklar ise uzun ledler 30 cm galiba. 7.5 tlye aldım diğer yuvarlak ışıklarda tanesi 5 tLye aldım baştacısın...

güzel olmuş rx 115 döşemesi arıyorum bende nerde bulabilirim yardımcı olabilirsen sevinirim

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    bu kadar uğraşacağına iki tane ayna atsaydın daha

faydalı olurdu.. lakin onlarsız yapılan bütün "modifiye"

benim gözümde ÇÖPP..

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    güzel olmuş..

ama fabrika çin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)