Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada ehliyet kursu önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bana ankarada güzel uygun hem A2 hemde B ehliyeti alabileceğim bi sürücü kursu önerebilirmisiniz ? motorumu yeni aldım 1 hafta oldu hala ehliyetim yok ve olana kadarda trafikten uzağım o yüzden bi an önce almam lazım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kimse ehliyet almadı galiba ankaradan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

kimse sallamıyo resmen :D

hocam ben eryamanda oturuyorum, sincandan aldım. sincanda kızılaya göre çok uygun kurs ücretleri. sincanda biraz dolaşırsan çok uygun fiyatlara bulabilirsin. ben b ye 300 a2 ye 100 verdim sincanda. b yi daha aşağı çektirenler de olmuş. benim gittiğim kursun adı jet bilpem, sincan belediyesinin karşısında. fena değil kurs, ilgililer. öğrenci olduğunu filan söyle pazarlık yap fiyat indiriyorlar hele bir de ikisini birden alacağını söyleyince. ben de ikisini arka arkaya aldım.

Alıntı lucky13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben eryamanda oturuyorum, sincandan aldım. sincanda kızılaya göre çok uygun kurs ücretleri. sincanda biraz dolaşırsan çok uygun fiyatlara bulabilirsin. ben b ye 300 a2 ye 100 verdim sincanda. b yi daha aşağı çektirenler de olmuş. benim gittiğim kursun adı jet bilpem, sincan belediyesinin karşısında. fena değil kurs, ilgililer. öğrenci olduğunu filan söyle pazarlık yap fiyat indiriyorlar hele bir de ikisini birden alacağını söyleyince. ben de ikisini arka arkaya aldım.
    evet sincanı duymuştum ucuz olduğunu çok sağolun bi arıyım yarın orayıda aşağı yukarı ne kadarmış fiyatları öğreniyim. birde şöyle birşey duymuştum aynı dönem hem a2 hemde B ehliyeti alamıyomuşum siz berabermi almıştınız yoksa bir dönem sonramı ? birde çok sağolun

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Ben zamanında bu sitede reklam veren oya sürücü kursundan 150TL'ye almıştım. O vakitler merkezde en uygun fiyatlısı o idi. İsterseniz arayıp sorun belki hala uygun fiyatlı olabilir. (Yalnız söylediğim fiyat sadece A2 için)

Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zamanında bu sitede reklam veren oya sürücü kursundan 150TL'ye almıştım. O vakitler merkezde en uygun fiyatlısı o idi. İsterseniz arayıp sorun belki hala uygun fiyatlı olabilir. (Yalnız söylediğim fiyat sadece A2 için)
    oraya sordum 300 en az diyolar sadece kurs ücretine bide bi ton şartlar falan sıraladı yok devamlı derslere geliceksin falan diye bende direk çıktım :D

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    karanfil sokaktaki özler sürücü kursundan almıştım.
    o zamanlar iyiydi ücreti.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı PEKTAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraya sordum 300 en az diyolar sadece kurs ücretine bide bi ton şartlar falan sıraladı yok devamlı derslere geliceksin falan diye bende direk çıktım :D
    Eski köye yeni adet getirmişler bana da bir ton şart söylediler ama öğrenciyim felan dedim ders konusunu bende sorun etmediler. Burası Türkiye mutlaka kafana göre bir yer bulursun ;)

Eski köye yeni adet getirmişler bana da bir ton şart söylediler ama öğrenciyim felan dedim ders konusunu bende sorun etmediler. Burası Türkiye mutlaka kafana göre bir yer bulursun ;)
    bakalım gezicem artık uygun bi yer bulana kadar motosikleti yeni alınca cepte para kalmadı :D birde işin kötü yanı kayıtların son tarihine 1 hafta kaldı :D

en uygun yer sadece kurs ücretine 300 lira istiyo hemde 2 taksit sadece :S tabi daha sınav ücretleri var 100 lira kadar birde emniyetten alması var 150 lira kadar :S

Motosikleti
    Aga kendi halime üzülürdüm de seninki de fenaymış.
    Benim de 2 senedir ehliyetim var ama 23 senedir motosikletim yok
    gel senle bir günülğüne değişelim
    Şaka bir yana umarım bir yolunu bulursun..

Aga kendi halime üzülürdüm de seninki de fenaymış.
    Benim de 2 senedir ehliyetim var ama 23 senedir motosikletim yok
    gel senle bir günülğüne değişelim
    Şaka bir yana umarım bir yolunu bulursun..
    sorma ya valla fena :D alırsın ya sende bi motorsiklet hani bu ehliyete verdiğim para sanki boşa gidiyomuş gibi geliyo kurs üsreti falan bana ne öğreticeklerse ! ama motosiklete verdiğin paraya acımıyosun çok keyif alıyosun sonuçta .

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    ben 2005'te tandoğan sürücü kursundan a2 aldım. o zaman fiyatı 200 tl idi. eğitim çok iyiydi. ara sokakta trafikte uygulamalı birebir eğitim. zaman zaman da hipodromda eğitim yaptık. tavsiye ederim.

Alıntı duvpuduv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2005'te tandoğan sürücü kursundan a2 aldım. o zaman fiyatı 200 tl idi. eğitim çok iyiydi. ara sokakta trafikte uygulamalı birebir eğitim. zaman zaman da hipodromda eğitim yaptık. tavsiye ederim.
    yarın arıyım onu da o zaman bi fiyat alıyım . çok sağol

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kızılayda başkentliler sürücu kursunda geçen hafta yazıldım;

250+50 kurs için aldılar...50 ne hatırlamıyorum şimdi...
    sağlık raporunu onlar halledecek...
    97 lira emniyet
    45 sınav harcı..

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızılayda başkentliler sürücu kursunda geçen hafta yazıldım;

250+50 kurs için aldılar...50 ne hatırlamıyorum şimdi...
    sağlık raporunu onlar halledecek...
    97 lira emniyet
    45 sınav harcı..
    yine 300 liraya geliyo desenize. sizde araştırmışmıyıdınız uygun yerleri? yani en uygun orayı mı buldunuz?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı PEKTAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine 300 liraya geliyo desenize. sizde araştırmışmıyıdınız uygun yerleri? yani en uygun orayı mı buldunuz?
    yok ya ben gördüğün ilk kursa girdim...hazirandan itibaren artacağını söyledi adam. ücretler artık direkt olarak maliyeye yatacakmış kurslar falan para almayacakmış..piyasayı sorgulamadım açıkçası...

ama sen b de alacaksan sincan tarafları ucuz arkadaşın dediği gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)