Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Su taşıma işi için motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar;

Honda activa alacaktım ama üretimi bitmiş. sıfır kilometre bir motor almayı planlıyorum. Damacana Su taşıma işi yapacak. internette forumlarda okuduğum kadarı ile hondanın spacy modeli pek tutulmamış olumsuz yorumlar çok fazla.

genel yorumlarda hondanın dışında kymco öne çıkıyor. sizce bu iş için kymco nun bir modelinimi yoksa hondayımı tercih etmeliyim. veya başka bir marka. bana bir fikir verebilirmisiniz bu konuda.

konunun biraz aciliyeti var. acil karar vermeliyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Agility city 125 olucak.
    Honda candır can.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kymconun hangi modelinde bir damacana su taşıcak kadar geniş ayak mesafesi var ki yok:S aglitide taşıyolardı ancak ondada demir yaptırıp iki tane yana alıyolar gel gelelim su taşıma işi için sıfır motor almayada ne gerek var.spacy konusunda evet haklısınız doğrudur bende honda today var tek seferde motora ayrıyetten bi parça ekletmememe rağmen 2 damacana götürüp getirebiliyorum lakin onunda üretimi bitti de 2.eli çok vardır he istanbulda filan taşıcaksanız o motorda yavav kalabilir en mantıklısı 2.el bizim taka activa o motorda sürekli bakım istiyip duruyo ama o işte çok kullanılıyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Agility city 125 olucak.
    Hondadan şaşılmaması gerektiğini düşünüyorum arkadaşlar gerisi hikaye.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    atv alın siz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Valla damacanaları sığdırabilir misin bilmem ama sağlamlık ve çeşit konusunda kymco'dan şaşmıyacaksın.Hondanın scooterları hikaye oldu.Şimdilerde yeni modeller çıkarma peşinde ama düşük cc'de honda bitmiştir.Scooter konusunda en önde gelen firma Kymco şu an.Kymco'nun sitesine gir seç beğen.Yıllarca binersin.Asla yolda bırakmaz.Caponlardan bile sağlam Kymco'lar.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    :D resital başladı gene
    Mustafa Kemal Atatürk

Bugün gidip bakacağım kymco lara. Honda konusunda bende istekliyim ancak çok olumsuz yorum var. activa olsaydı hemen alacaktım sıfır ancak yok malesef. Spacy için bu kadar olumsuz yorum varken o kadar parayı ona bağlamak mantıksız geldi bana. Yoksa honda da benim ilk tercihim oldu.

Gigip gördükten sonra anlayacağız ne olduğunu. Ben hiç görmedim açıkçası kymco.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sevgili arkadaşım valla benim komşum su işi yapıyor bende honda cbf var ancak su taşımacılığında yamaha bvs güzel alet gördüğüm ve tecrübe ettiğim için söylüyorum istersen senin için üşenmez bir resmini çekerim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    2. el bir activa sıfır bir scpacy e bedeldir bence.
    kesinlikle activa derim.
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    bunu Avrupadan biri okusa ne dusunur halimize, insan tasimak icin yapilan aracta damacana su nasil tasinir diye konusuyoruz. ne zaman cag atalyacak bu ulke merak ediyorum
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu Avrupadan biri okusa ne dusunur halimize, insan tasimak icin yapilan aracta damacana su nasil tasinir diye konusuyoruz. ne zaman cag atalyacak bu ulke merak ediyorum
    sevgili arkadaşım valla avrupa insanı görse ki görüyor zaten düşüneceklerini düşündüklerinden ben eminim , fakat yurdum insanı ne yapsın çaresizlik hayat şartları ,maddiyat öyle götürüyor olmalı, benzin almış başını yürümüş gitmiş dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyoruz,
    biçare sucu esnaf kardeşim ne yapsın ? kamyonlamı ev ev bir damacana sudan 2 lira kazanacağım diye 3 liralık yakıtmı yaksın ?

buda tartışılacak bir konu değilmidir ? bence insan taşımak için yapılan bir araçla su taşınır fakat su taşınacak bir araçla insan taşırsanız o zaman seninle aynı fikirde buluşuruz diye düşünüyorum , zaten benim en büyük yaralarımdan biridir avrupa takıntısı
    sohbeti avrupa ve bize şeklinde çevirirsek ki bunu denemeyelim bile eşindikçe eşiniriz

çağ atlamakla motosikletle su servisi arasındaki kurduğun bağlantıyı samimi olarak merak ettim polemik için değil yanlış anlamanı istemem motosikletle su taşıyınca nasıl çağ dışı oluyoruz beni bu konuda aydınlatırsan bundan memnuniyetlik, duyarım
    saygılar sunarım....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım valla benim komşum su işi yapıyor bende honda cbf var ancak su taşımacılığında yamaha bvs güzel alet gördüğüm ve tecrübe ettiğim için söylüyorum istersen senin için üşenmez bir resmini çekerim
    çok iyi olur kardeş. teşekkürler.

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şartlara göre davranıyoruz üstat. sadece büyük araçla olmuyor bu iş malesef. 2 tane ford connect çalışıyor ancak motor olmadan olmuyor. hem hiz hemde zaman açısından daha iyi motorla servis. honda firması activayı sırf bu yüzden çıkartmıştır bence. motor sağlam çok güzel ancak o motorla gezinti yapmak isteyen çıkarmı bilmiyorum.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Motorla su taşınması hususunda ben de hoşnut değilim aslında ancak, benzinin litresi 4,5 liralara gelmiş, millet ne yapsın?

Allah kaza-bela vermesin...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Size önerebileceğim markalar;
    öncelikle honda
    kymco
    sym
    ve son olarak çok duyduğum ama denemediğim kuba diye bir marka. Japon markası imiş. İyi diyorlar. Yaptığım bu sıralamaya göre bakın bence. Kymconun agilitysi var ama çok küçük. su taşımaya uygun olmayabilir. Sym fiddle düşünebilirsiniz.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D resital başladı gene

Ulan amma güldüm haa.

Arkadaş çok yaşa e mi.

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    kardeş sen boşver kymco falan 1 lira fazla ver al yeni bws yi kuduz gibi makine sucuların lahmacuncuların kymco lar 6 ayda pert oluyo :D yamaha var honda yoksa bws ölümsüz makine taş gibi düştü kalktı devam kymco vs düştüğn zaman en az 500 lira parçası çok pahalı sanki italyan altı üstü tayvan neyden bozma olduğu belli olmayan batmış bi motor fabrika malları 2. eli yok ben 10000 km de bws mi 3 buçuğa sattım geçen sene sıfır buçktu ben 2,buçuğa almıştım 8000 km de elindede kalmaz memnun da kalırsın yenisi 4 zamanlı yanında onun ayarında hiçbi makinede duramaz sen kullanana sor salla boş muhabbetlerii ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 ----------

bak yeni gördüm biri daha önermiş çok güçlü makine arkasına römork bağlasan çeker ya hiç :D kkapa gözünü al bi bws sen yeni kasasını al hatta 4 zamanlı olsn derken pişman olmassınn parça ucuz bedava hiç düşünme bişeyini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 ----------

Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size önerebileceğim markalar;
    öncelikle honda
    kymco
    sym
    ve son olarak çok duyduğum ama denemediğim kuba diye bir marka. Japon markası imiş. İyi diyorlar. Yaptığım bu sıralamaya göre bakın bence. Kymconun agilitysi var ama çok küçük. su taşımaya uygun olmayabilir. Sym fiddle düşünebilirsiniz.

fidle mi :D:D kuba mı :D uzaktan bakarak seçiyosun sanırım sen bu motorları adam su taşıycam diyoo okumadınmı konu başlığını allah aşkına :D

japon kuba :D:D:D
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla damacanaları sığdırabilir misin bilmem ama sağlamlık ve çeşit konusunda kymco'dan şaşmıyacaksın.Hondanın scooterları hikaye oldu.Şimdilerde yeni modeller çıkarma peşinde ama düşük cc'de honda bitmiştir.Scooter konusunda en önde gelen firma Kymco şu an.Kymco'nun sitesine gir seç beğen.Yıllarca binersin.Asla yolda bırakmaz.Caponlardan bile sağlam Kymco'lar.
    Vayyy, Amon kardeş dönmüş. Dizel Hyundai'den bahsetmeyi unutmuşsun kardeş, hayırdır paslandın mı ne
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyy, Amon kardeş dönmüş. Dizel Hyundai'den bahsetmeyi unutmuşsun kardeş, hayırdır paslandın mı ne
    :D:D babası hyundai amcası kymco serwisi bu çocuğun kesin :D:D japondan italyandan daha iyi diyerek tarihe geçti adam ya ama ..... :D
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen boşver kymco falan 1 lira fazla ver al yeni bws yi kuduz gibi makine sucuların lahmacuncuların kymco lar 6 ayda pert oluyo :D yamaha var honda yoksa bws ölümsüz makine taş gibi düştü kalktı devam kymco vs düştüğn zaman en az 500 lira parçası çok pahalı sanki italyan altı üstü tayvan neyden bozma olduğu belli olmayan batmış bi motor fabrika malları 2. eli yok ben 10000 km de bws mi 3 buçuğa sattım geçen sene sıfır buçktu ben 2,buçuğa almıştım 8000 km de elindede kalmaz memnun da kalırsın yenisi 4 zamanlı yanında onun ayarında hiçbi makinede duramaz sen kullanana sor salla boş muhabbetlerii ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 ----------

bak yeni gördüm biri daha önermiş çok güçlü makine arkasına römork bağlasan çeker ya hiç :D kkapa gözünü al bi bws sen yeni kasasını al hatta 4 zamanlı olsn derken pişman olmassınn parça ucuz bedava hiç düşünme bişeyini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 ----------

fidle mi :D:D kuba mı :D uzaktan bakarak seçiyosun sanırım sen bu motorları adam su taşıycam diyoo okumadınmı konu başlığını allah aşkına :D

japon kuba :D:D:D
    Hayırdır? Yangın söndürmeye mi gidecek arkadaş? Söylediğim markaların scooterları az yakan kullanışlı makinalar. Honda ve yamaha kaliteli markalar evet ama bu kadar cahil olmayın, saplanıp kalmayın iki tane markaya. Dediğim gibi kubadan emin değilim üstte de yazdım. Anlamadan dinlemeden gülen surat koymakla olmaz bu işler. Kullananlardan duymak istersen gel seni tanıştırayım bir sürü kymco kullanıcısıyla. Gayet memnunlar motorlarından. Benim kymco ile hiçbir alakam yok hatta honda ile çok fazla tanıdığım ve ilişkim var. Ama gelip de " aktiva aktiva bws bws" diyip durmuyorum farkındaysan. Bu motorlar gayet güzel evet ama alternatifler de var onu demeye çalışıyorum.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)