Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Paket Servis Yapan Arkadaşlar Bakabilir Mi? Burger King, Domino's V.b

Motovento
    REKLAM ALANI
    eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyübüm kolay gelsin
    sağol kardeşim nasılsın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Mecidiyeköy'de yokuşta düştüm bende 150 ZAT ile. Yokuş aşağı iniyordum ve sağa sola gidemedim. Yokuşun tam en sol tarafındaydım ve sonu baya bi bozuk yoldu. Yollarda kayıyordu + lastikler dandik.. Sonra düştüm aşağı sürüklendim, hemen toparlanıp kalktım, kadının biri arabadan şaşırdı ellerini ağzına götürdü panik falan oldu. Ellerimle falan sorun yok diye durumu izah ettim. O sırada ben düşmüşüm, yerdeyim hâlâ korna çalan öküzler var af edersiniz.
    evet öküz maganda çok burası türkiye alışmak lazım ister istemez

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin iş yağmurlu günlerde zor kardeş.Kısacası kışın çok dikkat et.Yaşın itibariyle askere gidene kadar yapabilirsin.Ama askerden sonra kendine daha düzenli bir iş bul derimSonuçta motoru zevk için sürmek var,vaktinde yetiştirmek için sürmek var.Ama senin yaşlarında bu iş zevkli olabilirSonuçta Recep İvedik gibi pizzanın promosyonunu yeme deNeyse inşallah seni biraz da olsa motive edebilmişimdirAllah kaza bela vermesin kardeşim,her şey gönlünce olsun
    Hani bir reklam var ya: Sipariş veren gençler bütün saatleri ileri alıyorlar, gelen kuryeyi işletmeye çalışıyorlar sonra hep beraber hahaha hihihi!... o reklam her çıktığında kalaylıyorum. Kimse soruyormu: adam nerden geliyor? saat kaç, trafik var mıdır? o (boğazınızda kalsın) pizza için kaç kişi kaza tehlikesi atlattı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Bir ara bir arkadaş bahsediyordu "sendikamız olsun haklarımız korunsun" diye. Kesinlikle olmalı! Şu şartlarda trafikte o cambazlıkları yapmaz ve risk almazsan kapının önüne koymaktan çekinmezler. Neden? sen yapmazsan yapacak adam bulurlar. Tam bu noktada hakların korunması, şartların iyileştirilmesi için arkanızda bir örgüt olması gerek.
    112ciyiz

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani bir reklam var ya: Sipariş veren gençler bütün saatleri ileri alıyorlar, gelen kuryeyi işletmeye çalışıyorlar sonra hep beraber hahaha hihihi!... o reklam her çıktığında kalaylıyorum. Kimse soruyormu: adam nerden geliyor? saat kaç, trafik var mıdır? o (boğazınızda kalsın) pizza için kaç kişi kaza tehlikesi atlattı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Bir ara bir arkadaş bahsediyordu "sendikamız olsun haklarımız korunsun" diye. Kesinlikle olmalı! Şu şartlarda trafikte o cambazlıkları yapmaz ve risk almazsan kapının önüne koymaktan çekinmezler. Neden? sen yapmazsan yapacak adam bulurlar. Tam bu noktada hakların korunması, şartların iyileştirilmesi için arkanızda bir örgüt olması gerek.
    Haklısın ama herkes kim uğraşacak diye düşünüyor.. Koyun gibi oldu millet.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 ----------

Öncelikli olarak KFC'ye başvur diyorsunuz yani?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın ama herkes kim uğraşacak diye düşünüyor.. Koyun gibi oldu millet.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 ----------

Öncelikli olarak KFC'ye başvur diyorsunuz yani?
    KFC mfc bilmem ben. Sistem yanlış!..
    112ciyiz

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    [/COLOR]Bir ara bir arkadaş bahsediyordu "sendikamız olsun haklarımız korunsun" diye. Kesinlikle olmalı! Şu şartlarda trafikte o cambazlıkları yapmaz ve risk almazsan kapının önüne koymaktan çekinmezler. Neden? sen yapmazsan yapacak adam bulurlar. Tam bu noktada hakların korunması, şartların iyileştirilmesi için arkanızda bir örgüt olması gerek.[/QUOTE]

KATILIYORUM...
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ben 3 yıldır dominosta çalışıyoeum şartları çok güzel bursada 10 saat çalıştırıyolar 800 lira alıyorum günde en kötü 15 lirada bahşiş oluyo istanbulda bildiğim kadarıyla 8 saatmış çalışma saati kötü yanı yokmu var tabi sil süpür paspas at sparış al hepsi motorcunun işi bunuda bil

Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Bir ara bir arkadaş bahsediyordu "sendikamız olsun haklarımız korunsun" diye. Kesinlikle olmalı! Şu şartlarda trafikte o cambazlıkları yapmaz ve risk almazsan kapının önüne koymaktan çekinmezler. Neden? sen yapmazsan yapacak adam bulurlar. Tam bu noktada hakların korunması, şartların iyileştirilmesi için arkanızda bir örgüt olması gerek.
    KATILIYORUM...[/QUOTE]

Valla birlik olmak gerekiyorsa ben varım da dediğim gibi çoğu insan koyun gibi yaşıyor.

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Alıntı ademacar1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3 yıldır dominosta çalışıyoeum şartları çok güzel bursada 10 saat çalıştırıyolar 800 lira alıyorum günde en kötü 15 lirada bahşiş oluyo istanbulda bildiğim kadarıyla 8 saatmış çalışma saati kötü yanı yokmu var tabi sil süpür paspas at sparış al hepsi motorcunun işi bunuda bil

Bugün 2 yerle görüştüm.Bir tanesi orta halli fast food yeriydi.750 lira günde 12 saat izin yok yerler camlar silinecek tuvalet temizlenecek boş vakitte komilik yapılacak saydı da saydı.Tamam dedim çıktım.

Diğeri de Dominos'tu camda eleman alınacak yazmamasına rağmen ayak üstü girdim görüştük sezon açılıyor eleman alıcam dedi.Günde 8 saatten fazla çalıştırmıyorum dedi.Adres bilgin var mı diye sordu bir kaç kez? Her mahalleyi biliyorum ama sokak isimlerini bilmiyorum Çanakkaleye geleli 1 yıl oldu zaten.17 yıl Eskişehirde yaşadım sokak sorsan vallahi bilemem.Gide gide öğrenirsin sokakları Çanakkale dediğin yer ne kadar zaten.Yani Dominos kuryeleri anadan doğma mı öğreniyorlar bütün sokakları.

Canım sıkıldı bugünkü görüşmelere zaten imkanlar kısıtlı burada.Biraz düzgün, dsiplinli, elemana hayvan muamelesi yapmayan bir yerde çalışayım diyorum ama, sanırım pek mümkün olmayacak...

Sil, süpür paspas motorcunun işi mi? Normalde Burger King'de biz yaparız onları.. Moto kuryeler ise oturur çay kahve içerlerdi.

-----------------------------------------------------------

Malesef İstanbul'da da adam gibi işletme yok hocam.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    dominoslarda adres bilgisine pek ihtiyaç duyulmaz dominoslarda 30 dk garantisi olduğu için gitmen gereken yerker sınırlıdır bu bölgede istanbuldan sübeye gönderilen harita üzerinde belirtilir kuryenın göreceği bi alanda detaylı bölge haritası var bu haritada caddeleri sokakları geçtim okullar,hastaneler, ve en önemlisi siteler belirtilmiştir yanı adrese giderken falan okulun 2 yan sokagı kolaylıkla adrese ulaşabilirsin bizde bölgeden daha önceden hiç geçmemiş birisi bile 1 haftada haritayı ezberliyip yutuyo bence görüştüğün kişinin gazabına uğramışsın

Sil, süpür paspas motorcunun işi mi? Normalde Burger King'de biz yaparız onları.. Moto kuryeler ise oturur çay kahve içerlerdi.

-----------------------------------------------------------

Malesef İstanbul'da da adam gibi işletme yok hocam.

Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Alıntı ademacar1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dominoslarda adres bilgisine pek ihtiyaç duyulmaz dominoslarda 30 dk garantisi olduğu için gitmen gereken yerker sınırlıdır bu bölgede istanbuldan sübeye gönderilen harita üzerinde belirtilir kuryenın göreceği bi alanda detaylı bölge haritası var bu haritada caddeleri sokakları geçtim okullar,hastaneler, ve en önemlisi siteler belirtilmiştir yanı adrese giderken falan okulun 2 yan sokagı kolaylıkla adrese ulaşabilirsin bizde bölgeden daha önceden hiç geçmemiş birisi bile 1 haftada haritayı ezberliyip yutuyo bence görüştüğün kişinin gazabına uğramışsın
    Öyle oldu gibi adam tutturdu adres bilgisi diye.Hatta ben sordum harita yada Google Earth gibi bir şey , yok dedi.Sonra Boğaz sokak merve apartmanını tarif et bana dedi.

1 tane Dominos var sadece burda KFC pizza hut felan da yok.Eskişehirde olsam bütün şubelerini tek tek gezerim zaten ilan vermişler şimdiden Eskişehir.net'e.Kalanların hepsi köşebaşı fastfood' cusu.İnsaf sabah akşam tıka basa müşteri var 10 bin liradan aşşağı kazanmazsın ayda, günde 12 saat kurye diye adam istiyorsun bütün ambargoları da ona yaptırıyorsun.Verdiğin para değse bari.Biraz insaf diyorum...

Kursu arayım eğer dosyalar tamamsa trafiğe yetişmeye çalışayım.

19 Mayıs'ı hesaba katmadık.

Herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramını kutlarım. ;)

Hayırlısıyla yarın trafiğe teslim edeceğim dosyaları.

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kfc de çalıştım, antrak diye bir sistem var. 12 saat çalıştırıp 10 saat parası veriyorlar vs. fast food kuryeliği yaptım ve tövbe ettim. Adam gibi bir iş bul kardeş (gücenme-lise hayatım fast food işlerinde geçti (kurye ve ekip üyesi dahil)
    Yorum yok!

Alıntı Salihyet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kfc de çalıştım, antrak diye bir sistem var. 12 saat çalıştırıp 10 saat parası veriyorlar vs. fast food kuryeliği yaptım ve tövbe ettim. Adam gibi bir iş bul kardeş (gücenme-lise hayatım fast food işlerinde geçti (kurye ve ekip üyesi dahil)
    Hocam diğer işler kolay mı sanıyorsun? Dediğin gibi hepsi aynı nane, hepsi zor. Zoru bırak, riskli, az paraya çok iş.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de seninle aynı durumda sayılırım.Ehliyetimi bu ay içinde elime alacağım inşallah.

Çanakkalede ikamet etmekteyim burda iş seçenekleri kısıtlı olsa da her lokantanın önünde A2 ehliyetli eleman aranıyor yazısı var.

Geçen hafta MNG kargonun önünde vardı ehliyetimi 15 gün sonra elime alacağım diyerek görüştüm müdürle, işten felan konuştuk sabah 8 akşam 7 asgari ücret 3 motor var hepsi CBF150.İşin güzel tarafı her gün gideceğin güzergah belli ve feribotla gökçeada ve 30 km uzaktaki ilçelere gidiliyor dedi.İş tecrübem olmadığı için biraz kararsız kaldı müdür bakalım bu hafta içinde haber gelecek.

Senin meseleni biliyorum az çok DonanımHaberden, (o isen tabi) ben de aynı durumdayım 17 yaşındayım açık liseye geçmek zorunda kaldım geçen sene şuan krediler tamam dönem şartı dolayısıyla Ocak sınavıyla mezunum. Bu sene dershaneye başlayacağım ehliyetimi aldıktan sonra yaz boyunca full time çalışıp dershane masraflarını çıkarayım diyorum.Sene içinde de part time istiyorum ama pek mümkün değil galiba.Neyseki barınma ve yiyecek masrafım yok.

Ben şunu merak ediyorum bir kaç yerde çalışmışsın galiba yaş problem olmadı mı Burger King'de felan? Yakınımda Kipa var şansım var mı sence?
    Çanakkale Kipanın eski restoran müdürü çok yakın arkadaşım. gerçi şuan lüleburgazda restoran müdürü. işe yarar mı bilmem ama istersen konusurum belkı orası ile iletişime geçebilir.
    bu arada Çanakkalede dominos açılmasına sevindim yoksa millet hala belediye iş merkezinin önündeki, kaşar peynırlerın kediler tarafından yalandığı napoliye gitmek zorunda kalacaklardı. tabi bilmeyenler hala gidiyordur o ayrı .
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale Kipanın eski restoran müdürü çok yakın arkadaşım. gerçi şuan lüleburgazda restoran müdürü. işe yarar mı bilmem ama istersen konusurum belkı orası ile iletişime geçebilir.
    bu arada Çanakkalede dominos açılmasına sevindim yoksa millet hala belediye iş merkezinin önündeki, kaşar peynırlerın kediler tarafından yalandığı napoliye gitmek zorunda kalacaklardı. tabi bilmeyenler hala gidiyordur o ayrı .
    Özel mesaj gönderdim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)