Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Motosikletten anlayan birisi değilim yani onarımdan,bakımından,korumaktan gibi.sürüş tecrübemde yok denecek kadar az. ve çocukluğumdan beri motosiklet almak istiyorum(yaş 24). commuter yada scooter olabilir ikisi arasında kararsızım. hem şehir içinde hem de uzun yol(maksimum 350 km) yapacak bana sorun çıkarmayacak bi motosiklet arıyorum. uzun lafın kısası düştüğü zaman ''ulan Allah kahretsin'' demiyeceğim üstüne fazla titremeyeceğim bi motosiklet arıyorum. hani ilk bisikletlerimiz gibi düşe kalka öğrenidğimiz bisikletler gibi sadece deneyim kazanmak için tecrübe kazanmak için kullanabileceğim bi motosiklet arıyorum. 2. el de olabilir. bütçem 3.000 lira. önceden honda c 90 bakıyodum ki hala aklımın bi köşesinde ama ihtiyaçlar değiştiği için bende önceliklerimi değiştirmek zorunda kaldım malesef.en fazla 2 bilemedin 3 sene kullanacağım bi motor arıyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkür ederim.
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Repsol olacak inş. :)
    Ben ybr 125 tavsiye ederim, düşseniz de yedek parçası oldukça ucuzdur ve bol bulunur.. ikinci ellerinin fiyatı da 2.000-3.000 lira arası
    [B][COLOR="Red"]Honda Repsol Hastası [/COLOR][/B] :bounce: :joker:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    haojin hj 125
    sukuter alabıırsın arkdassım 125lık olabılır mesela ama asya alma sakın benım ısteyım mesela ybr ısterdım ama paran varsa unu al derım

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    commuter : 2.el ybr 125 - 2. el cbf 150 - 0 kanuni windyS 125.
    scooter : 0 Kymco Agility 125.

düşünülebilir.
    Çanakkale Aşığı..

Alıntı mert helin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ybr 125 tavsiye ederim, düşseniz de yedek parçası oldukça ucuzdur ve bol bulunur.. ikinci ellerinin fiyatı da 2.000-3.000 lira arası
    teşekkür ederim epeydir araştırıyorum zaten kocaelide ikamet ediyorum. bana yakın olanlara bakıyorum zaten.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

Alıntı efediyari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sukuter alabıırsın arkdassım 125lık olabılır mesela ama asya alma sakın benım ısteyım mesela ybr ısterdım ama paran varsa unu al derım
    teşekkür ederim ybr leri araştırıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    commuter : 2.el ybr 125 - 2. el cbf 150 - 0 kanuni windyS 125.
    scooter : 0 Kymco Agility 125.

düşünülebilir.
    kanuniler epey hoşuma gitti. tabi yamaha ve hondayla kıyaslayamayız ama bu 2.el yerine o sıfır almak hatta daha ucuza onların da 2.elleri varmış. neden olmasın inşallah alıcam bitane yaza girmeden.teşşekür ederim sağolun

TVS Apache'ler için ne düşünüyorsunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6866828/detay/

ilandaki motosiklet hakkında ne düşünüyorsunuz? başlangıç için ideal midir?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    400 TL daha verip 0km alabilirsin. egzoz ve koruma demirinde paslanma var ve lastikler(özellikle arka) değişim gerektirir. 3 yıllık motor egzoz konusunda seni üzebilir. Bence sıfır windy s al.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:09 ----------

şu ilanı değerlendirebilirsin. Siyah egzozda paslanma problemi olduğundan krom egzoz takmışlar, lastikler de değişmiş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9102676/detay/
    112ciyiz

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    hafta sonları istanbul'a gelip-gitmek herhalde sorun olmaz.

istanbulda ciddi bir sürücü kursuna yazılıp, önce eğitim almanı tavsiye ederim. kursun çeşitli tarz/marka/modelde eğitim motosikletlerini kullanma/deneme fırsatın olur. böylece aralarındaki farkı görür, bilinçli bir seçim yaparsın. ehliyet olayı da aradan çıkmış olur.

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonları istanbul'a gelip-gitmek herhalde sorun olmaz.

istanbulda ciddi bir sürücü kursuna yazılıp, önce eğitim almanı tavsiye ederim. kursun çeşitli tarz/marka/modelde eğitim motosikletlerini kullanma/deneme fırsatın olur. böylece aralarındaki farkı görür, bilinçli bir seçim yaparsın. ehliyet olayı da aradan çıkmış olur.
    ehliyetim var zaten deneyim amaçlı yazmıştım sadece

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Motosikletten anlayan birisi değilim yani onarımdan,bakımından,korumaktan gibi.sürüş tecrübemde yok denecek kadar az. ve çocukluğumdan beri motosiklet almak istiyorum(yaş 24). commuter yada scooter olabilir ikisi arasında kararsızım. hem şehir içinde hem de uzun yol(maksimum 350 km) yapacak bana sorun çıkarmayacak bi motosiklet arıyorum. uzun lafın kısası düştüğü zaman ''ulan Allah kahretsin'' demiyeceğim üstüne fazla titremeyeceğim bi motosiklet arıyorum. hani ilk bisikletlerimiz gibi düşe kalka öğrenidğimiz bisikletler gibi sadece deneyim kazanmak için tecrübe kazanmak için kullanabileceğim bi motosiklet arıyorum. 2. el de olabilir. bütçem 3.000 lira. önceden honda c 90 bakıyodum ki hala aklımın bi köşesinde ama ihtiyaçlar değiştiği için bende önceliklerimi değiştirmek zorunda kaldım malesef.en fazla 2 bilemedin 3 sene kullanacağım bi motor arıyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkür ederim.
    ybr 125 idealdir madem uzun yol da gidiceksin ihç scotter filan işine girme witesli motor bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)