Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Ghost rider kılığında makara yapmak istiyorum full kyafet ama azrail formatında mobilet felan )))
    onuRRtas ve yzf125remre bunu beğendiler.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayımın motorunu bi gece ansızın kaçırıp gezmek istiyorum
    Ayneen...Ama cesaret ister benim dayımın ki baya büyük bi motor
    yzf125remre bunu beğendi.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ghost rider kılığında makara yapmak istiyorum full kyafet ama azrail formatında mobilet felan )))
    Bu dediklerini Honda Beat ile yaparsan güneşi görebilirsin İnanç bey.

Bi itiraf daha. Demin yolda R1 gördüm kuzu kuzu gidiyodu. Gıcık oldum, bastım geçtim yanından son gaz, bassana kardeşim altındaki R1 bea
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    Beat ile güneşi gördüm 82 kiloyum beta virajda drift yaptı direksiyonu tam ters yöne çevirip dip gaz yaptım tekrar) topladı yerler ıslaktı kız meslekten garanti bankasına dönerken oldu hadise )) Arkadan gelen araba da inanamadı ))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    YZF125R
    Belki hepiniz imreneçeksiniz ama herşeyimi geride bırakıp paramı kredi kartlarımı motorumu herşeyi bırakap otostop çekerek gerekirse hayvan yiyerek pişirerek hayatıma dewam etmek istıorum...

-- ha bide f16 kullanmak istıorum.. bide Teyzeme burdan selam göndermek istıorum bide motoruma kanat takmamışlar neden takmadın mehmet usta sana burdan kaymak istıorum...
    -- bide dünyanın sonu gelsin artık........
    -- haaaa bide motorumla yolda giderken,motorumun yzf125r olduğunu gördüğü halde R1 kullanıçısı gelip yanımda ara gaz verip uçtuğunda, birden sniper ci olup motorum son sürat hızla giderken ayağı kalkıp nişan alıp o motorçuyu vurmak istıorum...

Motosikleti
    Onur cbr a martı kaş mı yaptın ))))

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    belki biraz mahrem olucak ama sol yanımda megan fox sağ yanımda adriana lima ile istediğim kadar beraber günler geçirmek istiyorum çok çok uzun süre :D hiç güneş açmadan hep akşam takılalım istiyorum :D:D üste belirtilen hatunlar ile :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadas fantazi topigi olmus burasi.
    Eleman itiraf edin demis,siz hayallerinizi yazmissiniz.

Bu kadar mi bosa gecti bu hayat yahu?
    maxi97, ferhatkars, gs500inanc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YZF125R
    motorumla yolda giderken,motorumun yzf125r olduğunu gördüğü halde R1 kullanıçısı gelip yanımda ara gaz verip uçtuğunda, birden sniper ci olup motorum son sürat hızla giderken ayağı kalkıp nişan alıp o motorçuyu vurmak istıorum...

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    150 cc motoru satıp veleskite binmek istiyorum ama nedense bırakamıyorum
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Forumda tanışma başlığı açmayı düşünmüyorum
    gs500inanc bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşlar coşmuşsunuz herkez bir şeyler istemiş yoksa itirafmı etmiş anlayamadım ama acayip yorumlar var insan pisikolojisinde biri hayatınızı hiçe saydığında çoğumuz kızarız hatta göreceli olarak durumun ehemmiyetine göre karşındakini vurmak dahi isteyebilirsiniz mademki istiyorsunuz bende bir şey isteyeyim o zaman , sizin bir trafik magandası yüzünden katil olup , hayatınızı çürütmenizi istemiyorum , motorların en güzeline , en hızlısına binmenizi , ama hiç bir zaman kötü bir kaza ,kederle karşılaşmanızı istemiyorum,

tüm insanlığın sevgi, barış içinde yaşamasını istiyorum , apaçi bile olsa , kimsenin motosiklet kazası yapmasını istemiyorum,

3 tarzda en iyi motorlara sahip olmayı istiyorum , süper sport, cohooper, cross

1300 cc hayabusa kullanırken yolda gördüğüm , daha küçük motosikletlere selam verip arkamdan bak şu artize demesinler diye yavaş geçmek istiyorum

türkiyedeki tüm insanların motosiklet bilincine ve kültürüne sahip çıkıp , motosikleti bizler gibi sevmelerini istiyorum ,

cahil dostum olmasındansa akıllı düşmanımın olmasını istiyorum ,

motosikletimin içini dışını ,çiğerini bağırsağını dağıtıp toplamak istiyorum,

yelken kanat kendi delta uçağımı yapmak ve onunla ölümüne de olsa uçmak istiyorum

istiyorumda istiyorum
    ramizan83, ÜmitDURA, erimozel ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Benimde yapmayı düşündüğüm (özellikle babamın arabadan ) ve arkadaşımın arada başvurduğu bir yöntem var. Cepte benzin alacak para bulamadımı depo kapağı kilitli olmayan arabalardan benzin çekmek hehehe :D

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yelken kanat kendi delta uçağımı yapmak ve onunla ölümüne de olsa uçmak istiyorum

istiyorumda istiyorum
    Paramotor fiyatları çok uygun.Ben bile acaba dediğim zamanlar olmuştur
    piyanist_irf bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtiraf degil, dilek agaci olmus konu
    gs500inanc, piyanist_irf ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı ÜmitDURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paramotor fiyatları çok uygun.Ben bile acaba dediğim zamanlar olmuştur

valla ümitcim zaten geriye senin yapacağın bir o kalmış seni bu satten sonra ancak yelken kanat keser fiyatları ucuz dediğin , bir ara kulaktan dolma birinden duymuştum polaris marka denize iniş ve kalkış yapabilen bir alet 35 bin liraydı

bayağı ucuz yani hatta sudan ucuz neyse uçmayalım fazla
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar coşmuşsunuz herkez bir şeyler istemiş yoksa itirafmı etmiş anlayamadım ama acayip yorumlar var insan pisikolojisinde biri hayatınızı hiçe saydığında çoğumuz kızarız hatta göreceli olarak durumun ehemmiyetine göre karşındakini vurmak dahi isteyebilirsiniz mademki istiyorsunuz bende bir şey isteyeyim o zaman , sizin bir trafik magandası yüzünden katil olup , hayatınızı çürütmenizi istemiyorum , motorların en güzeline , en hızlısına binmenizi , ama hiç bir zaman kötü bir kaza ,kederle karşılaşmanızı istemiyorum,

tüm insanlığın sevgi, barış içinde yaşamasını istiyorum , apaçi bile olsa , kimsenin motosiklet kazası yapmasını istemiyorum,

3 tarzda en iyi motorlara sahip olmayı istiyorum , süper sport, cohooper, cross

1300 cc hayabusa kullanırken yolda gördüğüm , daha küçük motosikletlere selam verip arkamdan bak şu artize demesinler diye yavaş geçmek istiyorum

türkiyedeki tüm insanların motosiklet bilincine ve kültürüne sahip çıkıp , motosikleti bizler gibi sevmelerini istiyorum ,

cahil dostum olmasındansa akıllı düşmanımın olmasını istiyorum ,

motosikletimin içini dışını ,çiğerini bağırsağını dağıtıp toplamak istiyorum,

istiyorumda istiyorum

The Oscar goes tooo.... Mr. İrfaaaan
    elinizde sihirli bı değnek olsa ne yapardınız başlığına dondü burası iyice
    Ama güzel iste (değnek sorusuna o meşhur cevabı vermeyelim lütfen)

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    1- motoru bir yere park ettiğimde gelip orasını burasını kurcalamaları,sanki ortak almışız gibi üzerine binmelerine uyuz oluyorum
    2-kırmızı ışıkta durduğumda yanıma yanaşan araç sürücüsünün ''abi gaç basıyor bu ??'' '' şimdi bunların sıfırı kaç para'' '' yarıştıralım mı ? bu arabayı geçermi bu ?'' gibi saçma salak sorular sorulmasına gıcık oluyorum
    3-yakın çevremdeki insanların ''motorla en son kaçı gördün?'' sorusuna bir de buna cvp verdikten sonra sanki hergün arabasıyla 300 basıyormuş ve motosiklet üzerinde hız yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen arkadaşlarımın ''yaa okadar mı azmış bea '' demesine deli oluyorum.ama ne yapacaksın arkadaş işte :(
    4-bir de şu motora kasksız korumasız binip de trafikte ölümüne yardıranlara uyuz oluyorum ama cesaretlerine hayranım (!)
    Ahmanamra bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- motoru bir yere park ettiğimde gelip orasını burasını kurcalamaları,sanki ortak almışız gibi üzerine binmelerine uyuz oluyorum
    2-kırmızı ışıkta durduğumda yanıma yanaşan araç sürücüsünün ''abi gaç basıyor bu ??'' '' şimdi bunların sıfırı kaç para'' '' yarıştıralım mı ? bu arabayı geçermi bu ?'' gibi saçma salak sorular sorulmasına gıcık oluyorum
    3-yakın çevremdeki insanların ''motorla en son kaçı gördün?'' sorusuna bir de buna cvp verdikten sonra sanki hergün arabasıyla 300 basıyormuş ve motosiklet üzerinde hız yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen arkadaşlarımın ''yaa okadar mı azmış bea '' demesine deli oluyorum.ama ne yapacaksın arkadaş işte :(
    4-bir de şu motora kasksız korumasız binip de trafikte ölümüne yardıranlara uyuz oluyorum ama cesaretlerine hayranım (!)
    Aslında cesaretten daha çok cahillik diye düşünüyorum ben.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bende motor yokken (şuanda ) motoru olanların tır tır gezmelerine uyuz oluyorum
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)