Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böceğime neler demişsiniz öyle.

O kadar mı rahatsız etti yaaa!
    monitöre böcek ilacı sıkmayı bile düşündüm
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Böceğime neler demişsiniz öyle.

O kadar mı rahatsız etti yaaa!
    Bunun kebeleğinden yok mu?

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet alacak arkadaşların:
    ""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum
    he ya bir de bunlar var.
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    racing tarzı hiç bir motoru sevmiyorum. eğilerek motor kullanmaktan nasıl bir zevk alıyorlar çözebilmiş değilim :D

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Aynasız motor görünce tekmeyi vurasım geliyor.
    Kendini beğenmiş,kompleksli,alaycı ifadelerle konuşan büyük motoru olduğu için kendini benden daha motorcu görenlere kıl oluyorum ve onları dövesim geliyor.
    Kasksız,korumasız gezenlere değer vermiyorum çünkü onların ederi asfalta öpüşene kadar.

Kırmızı ışıkta yanıma gelip kapışalım mı diyen apaçi motorculardan nefret ediyorum.
    La zaten 125 cc motorum neyin derdindesin sen

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Işıklarda yanında durup selam verdiğimde bön bön bakan ya da karşı yönden gelirken selam verdiğimde, selam vermeyip devam eden motorcuya tekme atıp deviresim geliyor !
    Motosikletli Kaplumbağa...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoğun şikayet üstüne böcekli avatarımı kaldırdım.

tofaşla dolaşan tiplere(bizim buralarda tıstakçı denir) uyuz oluyorum,
    o açtırdıkları egsoz borularına teneke bağlamak istiyorum..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki bunlar tüm türkiyeyi kaplamışlar aynı duyguları paylaşıyoruz,bıktım bu kuş serilerinden

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Trafik durduğunda motorun aradan yada en sağdan gecemeyeceği kadar dar yapılan yollara geldiğimde sinir oluyorum,hatta birde o yolların kaldırımından gitmeye çalışan kurye kardeşlerimizi görünce onları kardeşlikten sürmeyi istiyorum.
    Amaaa en önemlisi Racing motorları da sevmeme rağmen onların çıkarmaması gereken kulak tırmalayan seslerini bize tattıran örümcek beyinli kardeşlerimize sinir oluyorum.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alkollu kullanmayı seviyorum, hatta dahada iyi kullandıgımı düşünüyorum.
    Takdir etmiyoruz tabii ama itiraf güzel Başlığın açılış amacıyla tam uyumlu....

bi itirafım daha var benim...

KÜçük cc'li motorların yanından geçerken hızımı artırıyorum. Arkamdan hep imrenerek baktıklarını düşünmek hoşuma gidiyo. Başka birinden duysam bunları ayar olurum belki ama napıyım öle işte

Not: Bu psikolojinin nedenini çözmek için çocukluğuma indim 125 cc kulanırken yanımdan geçen büyük cc'li motorlara nası imrenerek baktığım geldi aklıma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yoğun şikayet üstüne böcekli avatarımı kaldırdım.
    Yaw şimdi de monitör tutştu sanacak millet

Kebelek yap sen onu en iyisi.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işıklarda yanında durup selam verdiğimde bön bön bakan ya da karşı yönden gelirken selam verdiğimde, selam vermeyip devam eden motorcuya tekme atıp deviresim geliyor !
    aynı ben , duygularımın tercumanı olmuşsun ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki bunlar tüm türkiyeyi kaplamışlar aynı duyguları paylaşıyoruz,bıktım bu kuş serilerinden
    Yapmayın arkadaşlar.Nesli tükenmek üzere olan araçlara kötü davranmayalım.Bakın klipleri bile var onların :

http://www.izlesene.com/video/sahin-...-klibi/2723977

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    itiraf ediyorum...huzuru tesadüfen girdiğim bu firmanın web sitesinin intro müziğinde buldum...2 saattir aynı melodi...

http://www.sekosan.com.tr/
    teocan94 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın arkadaşlar.Nesli tükenmek üzere olan araçlara kötü davranmayalım.Bakın klipleri bile var onların :

http://www.izlesene.com/video/sahin-...-klibi/2723977
    ne tükenmesi ya burda her geçen gün çoğalıyor,yaptıkları klibin başındada o iğrenç teneke sesi geliyor

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    *Işıklarda yanıma durup 100 cc lik motorlarına hertürlü modifiyeyi yaptıklarını sanıp bana aragaz veren tiplere kıl oluyorum, akıllarını almadan bırakmıyorum. ( allahtan benim motor küçük olsada ybrlere cbflere cuplara falan gücü yetiyor )

*Acayip sinirleniyorum bi hakkım çiğnenince, birisi yolumu kesince yol hakkımı vermeyince yada ters bi hareket yapınca. Bağırıyorum korna çalıyorum el kol yapıyorum o şahinin içinden 4 kişi inse yapcak hiçbişey yok direk sopa

*Arkasına kız arkadaşını alıp korkutmak için aralardan makas atan kız arkadaşına bile kask taktırmayan döt kadar motorlarıyla kendilerinde ss varmış iması vermeye çalışan tiplere felaket kıl oluyorum.

*Minicik yaşlarıyla motora binen tiplere felaket gıcığım. 12 yaşında çocuk almış bi tane döküntü cup egzozu falanda açmış bağırta bağırta geçiyo, bikaç kere indirip dövecektim zor tuttum kendimi.

*Elektrikli pisikletlerin %95ine kılım. Ne kural tanırlar ne bişey. Kurallara uyun denince ben araç değilimki diyolar. YOlun ortasından giderken kızınca bende aracım dikkat etsene oluyo cevapları.

Ne çok kin dolu bi adammışım yahu ben.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    1-) ne idüğü belirsiz bir yerde köpeklerini bana saldırtan ve durup lan çek köpeklerini yoksa vururum dememe rağmen köpeğine saldır komutu veren (bizim burda kıskıskıs şeklinde oluyo yani "karabaş kıskıskıs" şeklinde) köpek tam beni ısıracakken çekip vurunca "abi ne yaptın o benim herşeyimdi ben köpeği tutmaya geliyordum" şeklinde birde utanmadan yalan söyleyen çobanlara
    2-) o köpeği vurduğum yerde 10 metre ötemde durup hiç bir şekilde köpekleri kovmayan ve köpeği vurduğumda niye vurdun la garibanın itlerini diyen köylülere
    3-) burda apaçiler hakkında yazı yazan adama bir sürü laf saydıktan sonra başka başlıklarda apaçileri yerin dibine sokanlara
    4-) hiç bir şekilde kullanmadığını bırakın internetteki resimlerini bile yanlış gördükleri motorları öven veya yerin dibine sokanlara
    5-) iki motosiklet arasında kalıp fikir sorana yok ikiside bi halt etmez diyip o motorlar hakkında aslında hiç bir fikri olmayanlara
    aslında biraz daha sayarım ama bazılarının zoruna gider
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Elime bir tüfek alıp, türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum, petrol tankerlerini açıp hiç görmeyeceğim fransız sahillerini kirletmek istiyorum.
    DUMAN SOLUMAK İSTİYORUM
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)