Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plakam azcık beklese?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abilerim kardeşlerim
    CBR 250 için anca butunleştirdim paramı plakaya para kalmadı
    Zaten motor bir süre apartmanda duracak(kesinlikle trafiğe çıkmayacak)
    bundan bir ay sonra plkamı çıkartsam bir sorun yaparlarmı gecikme için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

3 ay suren var fatura tarıhınden ıtıbaren daha sonra kı 3 ay ıçınde yaptırırsan 2010 da 90 tl ıdı cezası eger bu sure ıcındede yaptırmaz ısen ısın cok zor...
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim:))

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Wallahi ben ilk motorumu aldigimda plaka isleri icin takipciye vermistim 2007 de bayagi bir sure gecmisti plaka ruhsat cikarmasi ben bu motoru sattim 2009 da gecen gun eve kagit geldi trafik cezaniz var eski tarihten kalma diye trafige gec tescil ettirmekten 270 tl arti faizleri ile 400 tl ceza varmis 100 lirasini dustuler 18 taksit 301 tl odeyecegim isin komigi motoru ben 500tl ye satmistim. bence plaka ve ruhsati bir sekilde cikarman dogru olucaktir saygilar.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    tamam ozaman teşekkürler 3 ay yeterde artar bana bugün sattığım mondialin yarısıyla trafik cezası ödedimde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

plaka takip işine ne kadar vermeliyim sizce

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ozaman teşekkürler 3 ay yeterde artar bana bugün sattığım mondialin yarısıyla trafik cezası ödedimde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

plaka takip işine ne kadar vermeliyim sizce
    ben izmirdeyim bugun sordum burda 170tl sigorta haric dediler bana

daha önce de yazmıştım başka bır arkadasa cevaben yarım gununu alır vaktın varsa

1 sene önce motoruma plaka cıkardım olay soyle dostum. motorun faturası, otv dekontları, ve tip belgesi ( aldıgın yer vermek zorunda ) bunlarla beraber nufus cuzdan suretı aslı ve fotokopılerı ıle bırlıkte ben bostancı ya gıtmıstım. genelde şubelerın tam onunde muamelecıler var 15 tl vermıstım sana dosya ve dılekce hazırlıyorlar onunla beraber 3. katta vezneye dosyayı verıyorsun. sana bos bır plaka numarası verıyorlar. ( bana pert bır pejo 206 nın plakasını vermıslerdı ) o numarayla dısarda plaka basan yere gıdıyosun 5 tl plaka parası ıle makbuz verıyor 10 dakka ya basıyosun ( adama rıca et tekım abı v.s. de yoksa muamelecıler bı gelıyo 50 - 100 plaka bastırıyorlar ) plakayı alınca 2. katta plakayı teslım edıyosun muhur basıyorlar. yarım saat sonra da plakanla 3. kata cıkıp vezneye odeme yapıp 86 tl odemıstım bankodan ruhsatını sonrada plakanı bıraktıgın yerden alabılırsın bıraz uzun oldu ama 2 saatte halledebılıyosun. hayırlı olsun motorum bu arada

TRAFIK sıgortasını da yaptır gıt

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1Kqc0XiAZ
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim:))

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    tamam abicim teşekkür ederim takipçiye vercem sanırımdaha önce doblo için uğraştım daha doğrusu babamın yanında gitmiştim ordan oraya helak oldum 40 tl ye yapıyolar sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)