Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza sonrası Hem suçlu hemde pis pis gülen araç sürücüsü

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Öncelikle herkese iyi forumlar.
    Dün saat 2-3 civarında bilen varsa Adana atatürk parkının olduğu caddede bir motosiklet gördüm(honda cbr250) yalnız sıkılmışdım dedim adamı takip edim hem beraber gezmiş oluruz mantığı ile
    Caddedeki ışıklarda duruyoduk beraber ilerde bi ışık daha var bize yeşil yandı ilerdeki ışıkda yeşildi bu arada biz devam ederken ara yoldan artık nasıl hitap etsem bilmiyorum akıllı bir araç sürücüsü birden yola fırlıyor o yanımdakı arkadas sağ tarımda bende solda ilerliyorum bu araç yola çıkınca arkadaş panikle freni sıkıyor motoru kaydırıp düşüyor ben yavaşlarken araç sürücüsüne bakıyorum ve arkadaşın düştüğü için gülüyor bu nasıl bir mantıktır nasıl bir insaniyettir ben bu insanları anlamıyorum acayip derecede sinirlendim hemen durdum,önce arkadaşa baktım bişey olmuşmu diye Allahtan arkadaşda bişe yok motor yatınca sağ sinyal grenaj falan parçanmış.Ondan sonra adamın yanına gittim yanında bi bayan ve 1 çocuk vardı normalde bayanı görünce bişe demiyim ayıp olur dedim ama sonra arkadaşı düşündüm dedim ya çocuğa bişe olsaydı diyerek direk adamın kapısını açtım.
    Konuşma aynen şu şekilde geçti:
    Ben:Sen ne yapmaya çalışıyosun sağına soluna bakmayı bılmıyomusun angut gibi yola atlıyosun su arabaları bi sürmeyi öğrenemediniz.
    Adam:Ortada benlik bişey yok ben sağ taraftan çıktım yola kendisi motoru kaydırıp düşürdü
    Ben:Motosiklet senin bindiğin arabaya benzemez senin denge sorunun yok frene basınca kayıp düşeceiğimmi telaşın yok ama motosiklette bu bilemem naptımın(afedersınız ama) frenine basınca bu ..... durmuyor anlıyomusun kafan basıyomu bide beni sinir eden adam orda düşmüş sen pis pis gülüyosun komik bişe mi bu ya cocuğa bişe olsaydı biraz insan olun 30 35 yaşında adamsın daha bazı şeylerin farkına varamamışsın insan ol biraz onun yerinde arkada oturan çocuğunun olduğunu düşün aynı şekilde gülebilecekmiydin.

Adam bu konusmadan sonra kendini suçlu hissetdi diye düşünyorum arkadaşın masraflarını falan da karşıladı ondan sonra herkes kendi yoluna devam etti.
    Not:O adam eğer o çocuk düştüğünde inip yardıma koşsa veya gülmese ben böyle bi tavır sergilemezdim ama gülmek nedir ya anlamıyorum.
    Murat.K., cx571 ve ellaksakir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    masrafını mı karşıladı? ne iyi adammış la. basar gider normalde millet.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masrafını mı karşıladı? ne iyi adammış la. basar gider normalde millet.
    Öyle panikle gitmedi ama arkadaş düştükden sonra yola devam ediyodu benim motorla aracın önünde durdum motoru orda bırakıp indim yoksa giderdi büyük ihtimal.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Adam masraflari karsilamis iste, yermeye gerek yok. Boyle bir durum ulkede nadir gorulur.

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    bi kafayı haketmiş aslında..helal olsun, yardımlaşma budur.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Olması gereken durum karşısında bile nadir görülür görüşünü savunuyoruz. Zihniyetimizin ta .....
    Sepya bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Bi hata yapılırsa olursa olsun dersini vermek gerekir, masrafı karşılamış işte diyorsun hadi bu çocuk düştü bir şey olmadı adam zevk aldı bastı parasınılo zaman her parası olan ezsin geçsin birini versin parası neyse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)