Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Zc 150 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 3 ay önce Zc 150 sahibi oldum 0 km.

ben bu motorla tura çıktğımda en çok hoşma giden şey frendi bisiklet mantığı yokuş aşağı elim ön frene gitti hiç bi sorun yaşamadım çok şükür çünkü köklememe ramen yavaşlattı... sonrasında teker kesinlikle kaymıyor... anca bugün yerler ıslaktı ufak bi kayma yaşadım... sonrasında yokuşda kesinlikle affı yok baya bi dik yokuşu çok rahat çıktım arkamda bi 90 kilo arkadaş bi 80 kilo ben olduğu halde... sonrasında nolur nolmaz diye mola verdik tabiki =)

motor yeni olduğundan dolayı sanırım sahilde 40-60 arası seyrettim 60da zorlanır gibi oluyodu gerçi. rüzgara gelirsek çokda etkilenmedim o sahil akşamında... benzin konusuna girersek çok gaza basıyorum durduğu yerde sürekli stop ediyo ama biraz tur attıkdan sonra sıkıntı yaşatmıyor 39. kmde bi çeyrek depo gitti 2bin motor araba kullandığım için bana hiç koymadı ha bi teker konusunda sıkıntım var hafif çukur olsun yavaşlasamda arada bi jant çarpıyo... havası çok şişik ondan sanırm....

motorun sadece iskeleti demir geriye kalan sırf plastik... servis derseniz ben servise gittiğmide birinin motoru çalnmş aynı model sırf iskeletini bulmş dedikleri laf şuydu motoruydu dış yüzeydi sıfır toplarız masraf 700ü geçmez... işte o zaman ben alacağım motor bu dedim o adamda bana baya bi övdü zaten =)

biraz ağır motor yeni başlayanlar için... büyüklüğü güzel ama arkada oturanı pek düşünmemişler ya bagaj kısmını tutcak yada süreni belinden ki süren benim gibi belinden huyluysa

göstergelerde motor ısı derecesini koymamışlar kokunca anlicam sanırım =)) bu çok kötü bi durum. ama telefon çaldığında sinyal veren bi algılayıcı koymuşlar kırmızı yanınca çekip kenara konuşuorm bu güzl

kısacası parasının hakkını fazlasıyla veriyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    usta mondial 150 zc kullanıcığı başlığı var gir oku
    ben bi hafta önce sattım motorumu
    şimdi siteden 2 arkadaş motorun şaseyi kırmış
    çok güvenme motora

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-319.html

o telefon ışığıda hiç durmadan yanıyor bi işine yaramicak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)