Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni alacayim motor Kawasaki KX 85cc!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Arkadaslar bu motordan siparis ettim, sizce nasil?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ooo viraGOO
    bu motorun yerden yüksekliği ne kadar ? jantlar kaç ? görüntüsü ve kalitesi tamamdır sorduğum sorular merakımdan
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende tam kawa hastasıyım hatta arka plan resimim de kx 125 var bir kaç yıl sonra bende almayı planlıyorum araziye çıkmayı düşünmüyorum fakat supermoto ya çevirip takılma hayallerim var yani bu da mükemmel bi makina kullanma fırsatım oldu hayran kaldım sesine ve performansına bi böyle kross çu olamadım ona yanarım bu işle profosyenel uğraşmak isterdim ama maddiyat işte sana da hayırlı olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı SeMpaTuRk77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun yerden yüksekliği ne kadar ? jantlar kaç ? görüntüsü ve kalitesi tamamdır sorduğum sorular merakımdan
    Front Tire (Full Spec) 70/100 R17
    Rear Tire (Full Spec) 90/100 R14

Engine Type Single-Cylinder
    Cylinders 1
    Engine Stroke 2-Stroke
    Cooling Liquid
    Valve Configuration Reed Valve
    Compression Ratio (Secondary) 9.2:1
    Starter Kick
    Fuel Requirements Regular
    Fuel Type Gas / Oil Injected

Transmission Type Manual
    Number Of Speeds 6
    Primary Drive (Rear Wheel) Chain

Daha fazla bilgi icin
    http://www.motorcycle.com/specs/kawa.../kx-tm/85.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:28 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tam kawa hastasıyım hatta arka plan resimim de kx 125 var bir kaç yıl sonra bende almayı planlıyorum araziye çıkmayı düşünmüyorum fakat supermoto ya çevirip takılma hayallerim var yani bu da mükemmel bi makina kullanma fırsatım oldu hayran kaldım sesine ve performansına bi böyle kross çu olamadım ona yanarım bu işle profosyenel uğraşmak isterdim ama maddiyat işte sana da hayırlı olsun
    bu motorlar off-road motorlardir nasil supermoto yapacaksiniz?

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    Hayırlı olsun,önemli olan sizin beğenmeniz...Kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah...
    Motosiklet efendi işidir

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bomba bir motor dur. Acikcasi bu sinifta bir KTM birde Kawasaki cidden basarili.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Off zuper bişey.2 zamanlı ve su soğutmalıymış.Şişme yapmaz hayatta.Keçi gibi tırmanır dağları.Arabayı aldıktan sonra uzun yolda motor kullanamaz oldum.Xcitingi satıp bende böyle bir dağ keçisi mi alsam napsam?Uludağa tırmanırım ben bunla.Bunlara plaka çıkıyo mu acaba.

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off zuper bişey.2 zamanlı ve su soğutmalıymış.Şişme yapmaz hayatta.Keçi gibi tırmanır dağları.Arabayı aldıktan sonra uzun yolda motor kullanamaz oldum.Xcitingi satıp bende böyle bir dağ keçisi mi alsam napsam?Uludağa tırmanırım ben bunla.Bunlara plaka çıkıyo mu acaba.
    Evet guzel bi motor. off-road motorlara plaka gerekmez yol disinda surmek lazim sadece. yolda surmek istersan da on-off-road yani endura tercih edebilin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 ----------

Alıntı M.e.t.i.n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,önemli olan sizin beğenmeniz...Kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah...
    tesekkurler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet guzel bi motor. off-road motorlara plaka gerekmez yol disinda surmek lazim sadece. yolda surmek istersan da on-off-road yani endura tercih edebilin.
    On-off road'a örnek verebilir misin?Transalp , dl650 gibi motorlar bana gereğinden fazla büyük geliyo.Uzun yol yapma niyetim yok.Aslında nx4 falcon da çok aklıma yatıyo ama temizini bulmak lazım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    özel siparişle farlı sinyalli olanı da üretiliyor oda trafiğe uyumlu oluyor plaka çıkartmak mümkün yani ve süper moto lastikleri ile devam yani bu kadar basit sen paradan haber ver yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka 14 niç ön 17 inç Çocuk motorumu bu acaba?

Cantlar 17 ye 21 olması gerekmiyormu bu tarzda

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On-off road'a örnek verebilir misin?Transalp , dl650 gibi motorlar bana gereğinden fazla büyük geliyo.Uzun yol yapma niyetim yok.Aslında nx4 falcon da çok aklıma yatıyo ama temizini bulmak lazım.
    enduro motorlarin hepsini kullanabilirsin yolda rahat. farli ve gostergelidir hepsi sanirsam. yolda ve toprakta surmek istersan enduro tercih etmen lazim bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka 14 niç ön 17 inç Çocuk motorumu bu acaba?

Cantlar 17 ye 21 olması gerekmiyormu bu tarzda
    cocuk motoru deil...cross motorlara yeni baslayanlar icin en ideal olandir hemda benim boyum 180 deil o yusden daha yuksek motor ilk olarak almak istemedim.
    yamaha var benda 250cc ama yuksek biraz belimi incittim bu yeni motor simdilik sagligim icin ideal. daha sonra ucmaya iyice alisinca buyuklere bakarim

Ayrica sunu soylemek lazim yol motorlari ile off-road motorlar arasinda cok fark var...

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Şöyle bir durum da var ki, altınızda biraz küçük kalma ihtimali olan bir motosiklettir kendileri. Taş gibi alet, cidden serilik konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız ama lastik ve boyutlar bazı durumlarda zorluk çıkarabilir.

Umarım keyiflice dağ gezilerinizi yaparsınız, en azından performansından pişman olmazsınız diye düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı gti_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir durum da var ki, altınızda biraz küçük kalma ihtimali olan bir motosiklettir kendileri. Taş gibi alet, cidden serilik konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız ama lastik ve boyutlar bazı durumlarda zorluk çıkarabilir.

Umarım keyiflice dağ gezilerinizi yaparsınız, en azından performansından pişman olmazsınız diye düşünüyorum
    tesekkurler...
    evet birkac ay sonra bu motor kucuk olabilir ama suanlik en iyisi bu...profesyonel olarak motocross sinifinda suremiyorum henuz.
    bugun antremanim vardi cok guzel gelismeler var artik ucabiliyorum

yzf_orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr600
    canavar gibi bişeye benzıyo atıcan silahı omzuna kumanyanıda alıcan yanına dooğğru ava gidecen bunla
    -----------------------------------------

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı yzf_orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canavar gibi bişeye benzıyo atıcan silahı omzuna kumanyanıda alıcan yanına dooğğru ava gidecen bunla
    nerden akliniza geldi av!
    daha once avlanmamistim... avlanmayi da sevmem. canli varliklari oldurmek bana gore deil...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)