Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2011 ybr yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 15 gün önce bursa start motordan 2011 ybr aldım ama ellerinde yoktu 15 i gibi gelecek dediler bende dedim o zaman kaporayı vereyim motor gelince tamamını veririm dedim sonra bana zam bekliyorum zam olabilir şimdi parayı verirsen zamdan yırtarsın dediler bende verdim parayı bu gün motor geldimi diye sormaya gittim motor henüz gelmemiş ancak motora zam geldi 100 tl daha fark ödiyeceksin dediler ben cinlendim orda ben motorun parasını vermişim elimde satış belgem var şimdi benden farkı talep ediyolar dedim motora 100 tl zam değilde 100 tl indirim yapılsaydı gerimi verecektiniz parayı dedim olmaz öyle birsey dedim kendilerini haklı çıkarttılar gene .
    arkadaşlar bu konuda gerçekten yardım edebilecekler yardım etsin prosedürü bilen kişilerin yardımına ihtiyacım var ne yapmam gerekiyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al paranı geri almıyorum de anlasınlar durumu....
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    dostum aynen al paranı geri başka motor alıcak yermı yok yahu sende bekle bıraz daha arastır bu işler aceleye gelmez başka yerlere bak ,paranla rezıl olma kardeşş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Vergi artışı olmadığı sürece fazla para isteyemezler. Ben olsam satışı iptal edip parayı alırım. En ucuz orada bile olsa almam.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    evet haklısınız bende düşündüm onu ama bursada yamahanın yetkılı satıcısı tek şehir dısı alsam bi dünya dert ne yapsam bilemiyorum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    al paranı de almıyorum motoru..satış sözleşmesi yapıldıktan sonra böyle bir para talep edemezler...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum tek yetkili bayiyse o zaman şöyle yap git paranı iste blöf yap bakalım hamleleri ne olacak en kötüsü blöfünü yemezlerse paranı alırsın 2.el sıfır ayarında 2011 model ybr bakarsın
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    sana satış ile ilgili senden para aldıklarına dair nasıl bir belge verdiler bu yaptıkları 4077 sayılı ttüketicinin korunmasına dair yasaya aykırı tüketici mahkemsine veya en yakın asliye hukuk mahkemesine başvuracagını söyle eline sözleşme veya satış belgesi varsa sakın verme alamazlarda motoru teslim etmezlersede mahemeye başvurur paranı yasal faiz ve piyasa koşullarındaki kayıplarınla alabbilirsin hatta kullanamadıgın günlein araç kiralama bedelini bile alman söz konusu 3000 tl ye kadar ki anlaşmazlıklara tüketici hakem heyetler bakıyor hukuk doktirinlerine göre sanırım bu senin aradaki payı bedel olarak örecekleri için tüketici hakem heyetine başvuruda bulun 30 gün içerisinde sana motorsikleti teslim etmek zorunda kalırlar tüketici hakem heetinin kararları mahkeme kararı niteliginde sayılıyor ticaret bakanlıgı il merkezlerinde ve kayakamlıklarda bulunuyorlar

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    arkadaşım parayı geri al..Böyle bayilerden motor alınmaz

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    başlıktan anladığım

2011 ybr'mde sorun var yardım edin oldu
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    git paranı al böyle düzenbazlarada para kazandırma. daha sonrada yamaha tr ye msj at durumu anlat. bu durumdan dolayı tercihimi başka markadan yapacagı de ki o bayinin yaptıgı yanına kar kalmasın.

ama ben zannetmiyorum sana paranı geri versinler o 100 tl yi almazlar motoruda teslim ederler.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Bana yamahadan niye soğudun? Diye sorsan, sana start motor derdim. Birkaç yıl önce güzel bir kazıklarını yedim. Paranı geri alamazsın, veya alırsın ama çok uğraşıp kendi paranla rezil olursun. Start motor süslü laflarla insan kazıklamayı iyi bilen bir yerdir. Bazı şeyleri insan yaşamadan öğrenemez. Ben sıfır motor almıyorum bu yüzden şahıstan 2. el sıfır ayarında binlerce motor var bursada.

Paranı verirlerse al. Birdaha da geri dönüp o tarafa bile bakma. Çünkü startın kazıkları motoru aldıktan sonra da devam edecek...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende bakıyorum sakaryada hangi markaya kim satıyor kim yetkili servis bütün markalar iki adamın elinde sym mondial servisi bisiklet tamircisi olamaz yamaha tvs ramzey ustası mükemmel ama satanlar yaramaz sadece bi marka kalıyor oda salcano o satan da servis te tanıdık yaramaz adamlardan mal almamak için 2 saat öteye gittim 15 gün bekledim ama sözünde durmayanlardan alış veriş yapmam kişilik sahibi olamıyor her insan tabi esnaf olmak ta her insanın yapacağı iş değil o yüzden al paranı geri başka marka mı yok yani para sende akıl sende arkadaşım parayı bas alamayacağın araç yok başka şehirden al kargo ile gönderirler hiç merak etme hiç te sorun olmaz yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Paranı geriye almanın dışında diğer bir seçenek, Yamaha Türkiye ne kadar ilgilenir bilmem ama şikayet edebilirsin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    git paranı al kardeş motormu yok yeni apache var honda cbf 150 var böle 2 yüzlü adamlara para kazandırma ticaret yapma
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı ol_gu87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana satış ile ilgili senden para aldıklarına dair nasıl bir belge verdiler bu yaptıkları 4077 sayılı ttüketicinin korunmasına dair yasaya aykırı tüketici mahkemsine veya en yakın asliye hukuk mahkemesine başvuracagını söyle eline sözleşme veya satış belgesi varsa sakın verme alamazlarda motoru teslim etmezlersede mahemeye başvurur paranı yasal faiz ve piyasa koşullarındaki kayıplarınla alabbilirsin hatta kullanamadıgın günlein araç kiralama bedelini bile alman söz konusu 3000 tl ye kadar ki anlaşmazlıklara tüketici hakem heyetler bakıyor hukuk doktirinlerine göre sanırım bu senin aradaki payı bedel olarak örecekleri için tüketici hakem heyetine başvuruda bulun 30 gün içerisinde sana motorsikleti teslim etmek zorunda kalırlar tüketici hakem heetinin kararları mahkeme kararı niteliginde sayılıyor ticaret bakanlıgı il merkezlerinde ve kayakamlıklarda bulunuyorlar
    elimde satış sözleşmesi var yalnız ben motorun parasını kredi kartından çekmiştim parayı geri almam söz konusu olursa bu sorun yaratırmı

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    kredi kartından iade iptal edebilir fakat tek çekimse o ay için taksitliyse taksit boyunca kartının limitinde yer tutar
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kredi kartına taksitli ise de limitte yer tutmaz. Örn. Her ay taksit tutarı kadar (-) iadeden dolayı yine taksit tutarı kadar (+) görünür.
    Fark filan ödeme, verirlerse paranı al, vermezlerse de tüketici hakları na gidiyorum de!
    112ciyiz

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para sende ve patron da sen olduğuna göre,direkman al paranı üç kuruşluk adamlarla muhattap olma.

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    o start motor yamaha servisleri içinde en yüz karası bir yer
    Düş peşindeysen Düş peşime

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)