Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

önerilerinizi bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    İşi bilenler eski model japonlardan uzak durun der.Parça bulamazsın elinde kalır satamazsın.Vazgeç bu sevdadan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150 mc
    peki 2003 2004 model cbf 600 nasıldır?
    2. motorum olsun istiyorum. elimde 150 lik var.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    benim bildiğim zaten en çok 2004 modeller tutuluyordu. bir aç tane çok temizinden görmüştüm
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    ooo viraGOO
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...i-mayin/detay/

buna bi göz gezdir derim çok hoş görünüyo !
    Bu arada yanlış anlaşılmasın ilanla bi ilgim yok uzaktan yakından tanımam ilan sahibini
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi MC yetmiyor artık değil mi?

Alıntı SeMpaTuRk77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...i-mayin/detay/

buna bi göz gezdir derim çok hoş görünüyo !
    Bu arada yanlış anlaşılmasın ilanla bi ilgim yok uzaktan yakından tanımam ilan sahibini
    Bu jenerasyon motosiklet modellerinden nefret ediyorum, midem bulanıyor.
    www.motorumla.net

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mc yetmesine yetiyorda, biraz daha üstün bir motorum olsun istiyorum. sonuçta 162 cc. ikisiylede su çekersin ama eşekle at bir olmaz.
    ben super sport aramıyorum. daha çok naked ve touring tarz motor arıyorum. motorda oturuş ve motorun kullanım kolaylığı açısından.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mc yetmesine yetiyorda, biraz daha üstün bir motorum olsun istiyorum. sonuçta 162 cc. ikisiylede su çekersin ama eşekle at bir olmaz.
    ben super sport aramıyorum. daha çok naked ve touring tarz motor arıyorum. motorda oturuş ve motorun kullanım kolaylığı açısından.
    şimdi markaya girmek gerekiyor artık madem naked alacaksın git sıfır bi hyo 250 al hem oturuş hemde kullanımı kolay motordur daha fazla bilgi istersen site adminlerinden Elint kullanıyo ona danışabilirsin
    neden hyo dersen markasının bi önemi yok sadece örnek amaçlıydı
    tecrübeyle sabittir 2000 altı yüksek cc motorların en ufak arızası sana 4000 lira gibi bir masraf çıkarır ki o da parçasını bulabilirsen parçasını bulamayıp çıkma parçalara yine 3-4 bin verdikten sonra gidip motoru 200 tl ye hurdaya verme ihtimalinde yüksek
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi markaya girmek gerekiyor artık madem naked alacaksın git sıfır bi hyo 250 al hem oturuş hemde kullanımı kolay motordur daha fazla bilgi istersen site adminlerinden Elint kullanıyo ona danışabilirsin
    tecrübeyle sabittir 2000 altı yüksek cc motorların en ufak arızası sana 4000 lira gibi bir masraf çıkarır ki o da parçasını bulabilirsen parçasını bulamayıp çıkma parçalara yine 3-4 bin verdikten sonra gidip motoru 200 tl ye hurdaya verme ihtimalinde yüksek
    hyo yu(st kanuni) düşünmedim değil. suzuki nin eski müh. ayrılma bir firma yada suzukiye motor imal eden bir bir firma diye biliyorum. kore malı. fakati bir egsoz sisteminin 1000 tl ye yakın olduğunu bayisi söylemişti.
    bu arada forumdan takip ettiğim kadarıyla mr250 destro almıştın. o ne alemde?

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş polemik yaratmak ve seninle tartışmak istemem ama bu nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün degil.

her msjında çokbilmişlik artık baygınlık geldi. söylediklerine kendin inanıyormusun. yok efendim en ufak arızasında 4000 liran gider komik olmayalım lütfen sonuçta bunlar uzay mekigi degil bir motosiklet. neymiş bu hyo öve öve göklere çıkardın her msjında bu yoksa hyo ile anlaşman mı var.

sen ve senin gibilerin düşüncelerinden dolayı türkiyede motosiklet kültürü gelişmemekte. herkesin tuzu kuru degil gidip sıfır motosiklet alsın.

kardeş nacizane tavsiyem eger motoru kurcalanmamışsa daha önce yatak sarıp yapılıp toplanmamışsa iyi bir ustanın motoru test etmesiyle alnabilir. fiyat uygun sayılır. suzuki bandit motor ömrü diger 4 silindirlere nazaran daha uzundur.

yedek parça türkiyede sorundur ancak son zamanlarda yurt dışından parça getirmek o kadarda zor degil.

dedigim gibi iyi bir usta kontrolünde alınabilir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş polemik yaratmak ve seninle tartışmak istemem ama bu nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün degil.

her msjında çokbilmişlik artık baygınlık geldi. söylediklerine kendin inanıyormusun. yok efendim en ufak arızasında 4000 liran gider komik olmayalım lütfen sonuçta bunlar uzay mekigi degil bir motosiklet. neymiş bu hyo öve öve göklere çıkardın her msjında bu yoksa hyo ile anlaşman mı var.

sen ve senin gibilerin düşüncelerinden dolayı türkiyede motosiklet kültürü gelişmemekte. herkesin tuzu kuru degil gidip sıfır motosiklet alsın.
    cevap vermiyecem sadece motosiklet kültüründen kastın nedir merak ettim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 ----------

Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O parayı çöpe atacağına ihtiyacı olan birine ver, yani kısacası cebinde kalsın
    gel sana verim o parayı xt yide satar üzerine koyarsın sana güzel bi hyosun 650 alırız
    (site yönetimi çaktırmayın bazılarının zoruna gitsede hyosung firmasıyla anlaşmam var satılan her motosikletten yüzdelik alıyom )
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MC'nin yanina bende bi Enduro düsünüyorum. MC kesinlikle garajimda durmali. 650lik falan bi enduro uzun yolculuklari icin iyi olur diye düsünüyorum. Bakalim. Nasip.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)