Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

40-50bin bandında motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhaba,

40-50bin tl bandında parçası nispeten ucuz, satmak istediğimde pazarı hızlı, uzun yolda artçı ile seyahat edebileceğim konforlu bir motor arıyorum.

Babam Forza 250 düşünüyordu ama 18 beygir olması uzun yolda düşündürüyor.

Tavsiyeler üzerine Dominar 400 UG modeline yöneldim. Sıfır fiyatının birçok motordan uygun olması, ön-arka fren abs, 40 beygir, uygun yakıt biri birçok artı noktası var.

Tavsiyelerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

40-50bin tl bandında parçası nispeten ucuz, satmak istediğimde pazarı hızlı, uzun yolda artçı ile seyahat edebileceğim konforlu bir motor arıyorum.

Babam Forza 250 düşünüyordu ama 18 beygir olması uzun yolda düşündürüyor.

Tavsiyeler üzerine Dominar 400 UG modeline yöneldim. Sıfır fiyatının birçok motordan uygun olması, ön-arka fren abs, 40 beygir, uygun yakıt biri birçok artı noktası var.

Tavsiyelerinize açığım.
    Forza 250 değerleri 23.1 beygir ve 24nm tork diye biliyorum.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forza 250 değerleri 23.1 beygir ve 24nm tork diye biliyorum.
    Şimdi baktığımda sitede kw değerini ps olarak gördüğümü fark ettim. Düzelttiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama yine de arada 17 beygir, 11nm tork farkı var.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Çoğu motorun yedek parçası ucuz değil artık, döviz kurundan dolayı. Artçı ile uzun yol düşünceniz varsa, o fiyat bandında alınabilecek en iyi motosikletler maxi scooterlar olur kanımca. Hem bagaj yönünden hem de konfor olarak viteslilerden çok daha rahatlar. Vitesli olacaksa şayet Nc750x, Xj6, V Strom DL 650, Tiger 800 gibi 2. el modellere de bakabilirsiniz.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Hocam uzun yolda artçı ile ve konforlu seyahat istiyorsan Forza veya Xmax alacaksın. İnternetten beygirine torkuna bakmanın bir anlamı yok. Dominar da güzeldir tamam ancak uzun yolda artçıyla özellikle eşya taşımak için yan çanta arka çanta vesaire eklemeniz şart olacak. Xmax'in al satı çok hızlıdır. Forza da öyle. Bu motorların ikisi de uzun yolda ideal hızda (100-120 km/h bandı) seyir etmenizi sağlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlla sıfır motor almak gibi bir durumunuz yoksa sizin ilacınız selesi modifiye edilmiş Nc serisi olabilir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Suzuki İnazuma

Honda NC serisi

Bunlara mutlaka göz atın derim.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    abi domi ug kullandim almaya niyetliydim. aragaz seviyorsan egzoz patlatiyor. sacma sapan stop ediyor. yazilimsal olaral eksikleri var. bu arada motor 8 bin kmdeydi

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci elde Suzuki vstrom, Burgman 650, Honda NC gibi gücü torku yerinde modeller güvenlik içinde iyi olur.

250cc artçı ile uzun seyahat size eziyet olur. Yok 125 ile dünyayı deviren var vs boş işler. Zaten tehlikeli meret güç eksikliğinden saçma sapan durumlara girmenin hiç anlamı yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)