Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

şikayet etsemmmi????

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşım direk polisi ara kimsenin canı yanmasın herkez ne zorluklarla motor alıyor böyle kansızlar ortada dolaşmasın
    dışardan bi telefonla arayıp adını okulunu soyadını ver polise benim düşüncem
    sende uzak dur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    ya abi nedir bu mersinli motor sahiblerinin çektikleri ya resmen motor hırsızlığının başkenti olmuş ya, biz yazın aynı gecede bi mobilet bir de bisiklet çaldırdık ki ikisi de farklı yerlerdeydi, üstelik mobilet de zincirliydi hadi onlar gitti iki akşam sonra kimsenin tenezzül etmeyeceği,döküntü bi mobilet daha çaldırdık aynı yerden. adamlar gelmişler atmışlar götürmüşler pikaba, daha sonra polisler yakalamışlar ama gidenin gittiği kalır. hırsız bir değil ki bitmiyor. ben de motor alacam yaza ne yapsam diye kara kara düşünüyorum ki bizim oralarda alarmdı, zincirdi, kilitti hikaye onlar. bi dünya insan var motorunu çaldıran 45000 nüfuslu ilçede. ne diyeyim Allah ıslah etsin bu şerefsizleri.
    hemşerim bu arada hiç düşünme ara polisi, zaten bir sürü insanın canı yandı, bi kişiyi bile kurtarsan bundan sonra kardır...
    herkese adrenalini bol zamanlar...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    google arama motoru
    motoruna elektrik vereceksin sağlan bir şekilde belirli yerlerine, bir yerde okumuştum yapılıyor araştırırım, kansızlar yansın

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kaça satıyorlar motorları; bana lazımda ucuz olur hani. şaka tabi.
    bana değmeyen yılan bin yaşasın dememek lazım.
    Allah hiçbirimizin motorunun çalınmasına fırsat vermesin, kötü durum, kendini motoru çalınan adamın yerine koy ve ona ne yapacağını düşün. sonra da git vatandaşlık ve insanlık vazifeni yap tabi eminsen bu işi yaptıklarına.

Motosikleti
    google arama motoru
    şerefsizler yakalanınca yaşı küçük yok kıl tüy falan serbest bu seferde akıllanmayıp daha çok büyük can yakarlar
    sistemde bi zayıflık var işte herkezin düşüncesi sonuç şikayet et iki dayak eee yine devem biz mi yakalayıp verelim ceza sonra

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler