Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Scooter İçin Kask Öneriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Scooteri sadece şehir içinde kullanıyorum, bütçe 100 lira elveriyor malesef bu fiyata en iyi kaskı almak istiyorum. motor beyaz olduğu için rengi beyaz olursa iyi olur gri de olabilir.Marka farketmez. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    kaskı motora takıcan zannettim

o paralara sanırım en iyi kask LS2 idi.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskı motora takıcan zannettim

o paralara sanırım en iyi kask LS2 idi.
    ne alaka yav

LS2 açık kask mı öneriyorsun? yoksa kapalı mı?

Birde önerdiğin kaskların linkini atarsan sevinirim açıkçası

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alaka yav

LS2 açık kask mı öneriyorsun? yoksa kapalı mı?

Birde önerdiğin kaskların linkini atarsan sevinirim açıkçası
    ''skutır için kask önerisi'' sana çok mu doğru geliyor...

linkleri pişmiş istiyon yani ...

hooop al bakalım

http://www.motosuperstore.net/LS2-CA...ASK,PR-28.html
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Scooteri sadece şehir içinde kullanıyorum, bütçe 100 lira elveriyor malesef bu fiyata en iyi kaskı almak istiyorum. motor beyaz olduğu için rengi beyaz olursa iyi olur gri de olabilir.Marka farketmez. Şimdiden teşekkürler.
    http://www.motosuperstore.net/LS2-CA...ASK,PR-28.html
    http://www.motosuperstore.net/LS2-UP...SK,PR-468.html
    http://www.motosuperstore.net/LS2-CA...ASK,PR-29.html
    http://www.motosuperstore.net/LS2-DI...SK,PR-467.html
    http://www.motosuperstore.net/LS2-CH...SK,PR-466.html

bak bakalım beğencen mi?

Ls2 tek geçerim.Bir tane ben aldım.1550 gr yazıyor sanırım.Bir tane görünüş olarak aynısından kuzenim verdi.Daha hiç kullanmamış.Benim kaskımın 1 yeni modeli.Ağırlık olarak 300 gr düşürülmüş.Gerçekten güzel bir yapısı var.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    bu kasklarda L-XL olayıda varmış

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    selam şehir içi kullanıma uygun o fiyatlara güzel kasklar var yani güzel derken parasına göre ,artçım için almıştım 70 80 lira gibi bir fiyatı var içi çıkarılıp yıkanabiliyor açık kask tabiki senin tercihine kalmış alah inşallah kaskın sağlamlığını test etmeyi nasip etmez fakat fiyatına göre mükemmel olmasada çenesiz bir kaska göre fena değil markası (beon) ve feyizoğlu,motovizyon isimli bu 2 sitede bulabilirsin tercihin kapalı kasktan yanada olabilir tercih senin ancak şehir içlerinde genelde çeneden açılır yada çenesiz kasklar tercih ediliyor hayırlı olsun..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    bende düşünüyorum kapalı mı alsam yoksa açık kask mı

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    bu kasklarda L-XL olayıda varmış
    kaskı alırken yanaklarını sıkmasına dıkkat et

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ls2 al .... bu paraya en iyi kask bu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    bende düşünüyorum kapalı mı alsam yoksa açık kask mı
    benım gorusum kapalı kasktan yana. kaza anında( allah göstermesin) %86 çenen darbe alıyor.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskı alırken yanaklarını sıkmasına dıkkat et
    Yanaklarımı sıksın mı sıkmasın mı?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence kapalı al ben açık ta kullandım fakat olası bi kaza anında çene korumasının gerçekten olması gerektiğini düşünüyorum ls 2 ben aldım diamond modeli beyaz renk alsana resim içindeki gözlük benim beraberinde vermiyorlar haberin olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Yanaklarımı sıksın mı sıkmasın mı?
    sıksın kesınlıkle. sakın bol alma kafanda döner cok rahatsızlık verır sonra sana

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Kaskın scooteri racingi mi olur ya? Sonuçta motora biniyorsun. 60 yaparken düşsen açık bir kaskın sana ne faydası olur?

En güzeli açılabilen, fakat yanak ve çene kısmını açılsa da koruyan kask takmak aslında. Gerçekten yazın sıcakta hepimiz açık kask takıyoruz ama, aslında yanlış. Bana bunu geçenlerde çok iyi bir motor ustası söyledi. Açık kaskla düşen bir arkadaşın sağ yanağı komple paramparça olmuş.

Kendi adıma korktum yani. Yazın sıcakta olsa elimden geldiği kadar koruması yüksek bir kask takmak niyetindeyim.

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın scooteri racingi mi olur ya? Sonuçta motora biniyorsun. 60 yaparken düşsen açık bir kaskın sana ne faydası olur?

En güzeli açılabilen, fakat yanak ve çene kısmını açılsa da koruyan kask takmak aslında. Gerçekten yazın sıcakta hepimiz açık kask takıyoruz ama, aslında yanlış. Bana bunu geçenlerde çok iyi bir motor ustası söyledi. Açık kaskla düşen bir arkadaşın sağ yanağı komple paramparça olmuş.

Kendi adıma korktum yani. Yazın sıcakta olsa elimden geldiği kadar koruması yüksek bir kask takmak niyetindeyim.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Motosikletin şehir içi şehir dışı olmaz 30 km hızla bile düşersen allah korusun kötü şeyler yaşarsın...

Kendimizi beton sanıyoruz ama vucudumuz sudan ibaret ve kelebek naifliğinde unutma lütfen.

En acil alman gerekenler

Tam kapalı kask
    Eldiven
    Dizlik,

SAKIN SAKIN ihmal etme. Vah tüh para etmez, biliyorum da söylüyorum.

Yüz, el, ve diz, çok hassas tedaviye cerrahiye yanıt vermeyen yerler....Ne yazık ki eşim dizinden ben elimden sakatlandık...ve kalıcı şekilde tedavi edilemiyor...

allahtan kasklar full face idi yoksa ağzımız burnumuz, çenemiz de dağılmış olacaktı. Onu da geçtim kasklarımız FULL FACE olmasa kafamızda birer tane yarım tas ile geziyor olsa idik ölebilirdik.

Kaza da ilk darbe alan yerler yüz, eller , dizler ve dirsekler ...

O yüzden LS 2 nin MUTLAKA full face kasklarından ( benimde kulladığım ikinci kasktır) gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ama mutlaka ve mutlaka mont eldiven ve dizlik de al..

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin şehir içi şehir dışı olmaz 30 km hızla bile düşersen allah korusun kötü şeyler yaşarsın...

Kendimizi beton sanıyoruz ama vucudumuz sudan ibaret ve kelebek naifliğinde unutma lütfen.

En acil alman gerekenler

Tam kapalı kask
    Eldiven
    Dizlik,

SAKIN SAKIN ihmal etme. Vah tüh para etmez, biliyorum da söylüyorum.

Yüz, el, ve diz, çok hassas tedaviye cerrahiye yanıt vermeyen yerler....Ne yazık ki eşim dizinden ben elimden sakatlandık...ve kalıcı şekilde tedavi edilemiyor...

allahtan kasklar full face idi yoksa ağzımız burnumuz, çenemiz de dağılmış olacaktı. Onu da geçtim kasklarımız FULL FACE olmasa kafamızda birer tane yarım tas ile geziyor olsa idik ölebilirdik.

Kaza da ilk darbe alan yerler yüz, eller , dizler ve dirsekler ...

O yüzden LS 2 nin MUTLAKA full face kasklarından ( benimde kulladığım ikinci kasktır) gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ama mutlaka ve mutlaka mont eldiven ve dizlik de al..
    tanıdıgım herkese yenı baslayacaklara ozellıkle bunu asılamaya calısıyorum.ama ınsanların egıtımsızlıklerı her alanda oldugu gıbı burdada karsıma cıkıyor.ben 29 yasında basladım motosıklet kullanmaya(lıke 125 le) halada onu kullanıyorum. ınsanlar benı tam korumalı gorduler mı bu scoterın uzerınde '' mubarek sankı 600 luk 1000 lık kullanıyorsun '' -'' bunlar buyuk motor kıyafetlerı''- ''abartmıssın'' tarzın cumleler kullanıyorlar. bende bıkmadan anlatmaya bılgılendırmeye devam edecegım. pes etmek yok
    bugrababur bunu beğendi.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıdıgım herkese yenı baslayacaklara ozellıkle bunu asılamaya calısıyorum.ama ınsanların egıtımsızlıklerı her alanda oldugu gıbı burdada karsıma cıkıyor.ben 29 yasında basladım motosıklet kullanmaya(lıke 125 le) halada onu kullanıyorum. ınsanlar benı tam korumalı gorduler mı bu scoterın uzerınde '' mubarek sankı 600 luk 1000 lık kullanıyorsun '' -'' bunlar buyuk motor kıyafetlerı''- ''abartmıssın'' tarzın cumleler kullanıyorlar. bende bıkmadan anlatmaya bılgılendırmeye devam edecegım. pes etmek yok
    kesinlikle haklısın sayın abicim bende akhisarda yaşıyorum banada öyle bakıyorlar resmen öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar bende durup onlara bakıyorum öylece tren olmak güzel bi duygu
    bugrababur bunu beğendi.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)