Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Regal&Raptor Daytona 350 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 UT
    arkadaşlar bu motorsikletten almayı düşünüyorum.yedek parça sıkıntısı yaşanır mı?Sanırım daha yeni satışı başladı.yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:48 ----------

http://img10.imageshack.us/img10/1053/daytona.jpg
    echnical Specs
    Complete Vehicle Length * width * height mm mm 2335×965×1100
    Wheelbase mm 1660
    Net weight kg 184
    Rated load kg 150
    Max. speed km/h 140
    Brake type(Front / Rear) Disc / Disc
    Brake Operating(Front / Rear) Manual / Foot Brake
    Wheel Rim(Front / Rear) Light alloy / Light alloy
    Tyre size(Front / Rear) 90/90-21、160/80-16

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Ben fuarda inceledim bu motoru ama çok fazla beğenmedim...Belki kullansam fikrim değişir bilemiyorum...

Bildiğim kadarıyla daytona, 350 CC'lik spyderla aynı motora sahip... Spyder'da 2-3 senedir piyasada sanırım... Dolayısı ile parça sıkıntısı çok fazla olmaz... İstanbul'da Ankara'da bayii ve parça çok ama Çanakkale' de nasıl bilmiyorum...

Zor karar, kolay gelsin...

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    walla kardeşim bence süper bir motor ama arkadaşın dedigi gibi yedek parca ve servis agı cok önemli bende de regal var ama denizlide yedek parca sıkıntısı yaşıyorum servisi olmasına ragmen .. Uydurma parcalar kullanmak zorumda kalıyorsun bunlarda pek saglıklı olmuyor ama fiyat konusunda bence 100 cc lik fark için fazla gibi geliyor. Alıcaksanda şimdiden hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin diyorum
    hastasıyız dedeeee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    yedek parça sıkıntı olmaz fakat regal raptorlar da şanzıman arızalınıyormuş hemen bende RR düşünüyordum sonra bunları görünce vazgeçtim

raptorriders bu siteye bi bak derim.

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Dostum, şanzuman arızası hepsinde olacak diye bi kanun yok... Bende ve bi çok arkadaşımda böyle bi sıkıntı olmadı çok şükür... Zaten durup duruken arıza yapacak değil ya... Düzgün kullandıktan, bakımını aksatmadıktan sonra kolay kolay neden sorun yaratsın ki...

Ha İmalat hatası olur, hatalı şanzumanlı motor denk gelir o da bahtsız bedevinin başına gelen olayla aynı olur... Yoksa Regal Raptor'un motorları, kendi rakipleri arasında en önde olanlardandır... Hem görünüşü, hem de sağlamlığıyla Japon rakiplerine yakın ayardadır... Belki bi Honda Shadaw, bi Yamaha Dragstar değil ama şartlarına göre iyi motordur...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu değil de bobber modelini getirseler, çin min demeyip alasım var

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfırına o parayı verene kadar ikame bir sürü ikinci el Japon motosikleti bulursun.
    www.motorumla.net

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Var desem alır mısın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44021466/detay
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DRAGGY;
    BOBBER modelini fuarda gördüm ve epeyce ilgilendim... hatta bölge md. gelip bana bobberlar hakkında bilgi verirken,''facebookta bile sayfaları var'' diyip bana ''boober türkiye'' sayfasına gir bak dedmişti de gülüşmüştük...
    tabi sonradan gerçeği söyledim,epeyce şaşırmıştı...
    Sonuç olarak güzel makina,ama görsel olarak sadece...tek eksiği V motor olmaması!!! performansı nasıl olur bilemem,ama bütün gözler üstünde olur o bir gerçek...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyat doğru mu

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DRAGGY;
    BOBBER modelini fuarda gördüm ve epeyce ilgilendim... hatta bölge md. gelip bana bobberlar hakkında bilgi verirken,''facebookta bile sayfaları var'' diyip bana ''boober türkiye'' sayfasına gir bak dedmişti de gülüşmüştük...
    tabi sonradan gerçeği söyledim,epeyce şaşırmıştı...
    Sonuç olarak güzel makina,ama görsel olarak sadece...tek eksiği V motor olmaması!!! performansı nasıl olur bilemem,ama bütün gözler üstünde olur o bir gerçek...
    Getirmişler ama o fiyat ne öyle ya
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat konusunda ÇOOOK HAKLISIN!!!
    O paraya 0'dan 650cc lik bobber yapılır!!!!

Motosikleti
    Mondial 150 UT
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuarda inceledim bu motoru ama çok fazla beğenmedim...Belki kullansam fikrim değişir bilemiyorum...

Bildiğim kadarıyla daytona, 350 CC'lik spyderla aynı motora sahip... Spyder'da 2-3 senedir piyasada sanırım... Dolayısı ile parça sıkıntısı çok fazla olmaz... İstanbul'da Ankara'da bayii ve parça çok ama Çanakkale' de nasıl bilmiyorum...

Zor karar, kolay gelsin...
    Sağol kardeş.Çanakkale'de de bir bayi talep e göre getiriyor.Servisinin kim olduğu da meçhul.Dediğin gibi iyi düşünüp karar vermek gerekir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 ----------

Alıntı zuzu_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla kardeşim bence süper bir motor ama arkadaşın dedigi gibi yedek parca ve servis agı cok önemli bende de regal var ama denizlide yedek parca sıkıntısı yaşıyorum servisi olmasına ragmen .. Uydurma parcalar kullanmak zorumda kalıyorsun bunlarda pek saglıklı olmuyor ama fiyat konusunda bence 100 cc lik fark için fazla gibi geliyor. Alıcaksanda şimdiden hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin diyorum
    Evet haklısın dostum.Almadan önce ona göre karar vericem.Gerçi çok fazla km de yapmıyorum.2005 te mondial ut 150 almıştım motor 8000km de.kız gibi bakıyorum ama fazla da sert kullanmadım.daytona özel bir motor gibi duruyor.Özenli kullanıldı mı sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.bobber modeli de güzel ama tek kişiik onu iyi düşünmek gerekir.yalnız kovboy misali gezersin
    Daytona nın fiyatına gelince ötv sınırını (250cc) aştığı için fiyatı o düzeyde.tavsiyen için teşekkür ederim.sana da kazasız belasız sürüşler dilerim dostum..

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu model, ilk gördüğüm andan itibaren (bir kaç aydır) benim de aklımda. ama fiyat çok fazla.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu model, ilk gördüğüm andan itibaren (bir kaç aydır) benim de aklımda. ama fiyat çok fazla.
    bendede aynı sıkınıt fiyat baya tuzlu

bu modeli kullanan varmı varsa titreşim varmı rr lerde.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben bu resmi print ederdim....
    sonra n500 alırdım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45560398/detay

4500 tl ye bunlardan bir tane aldıktan sonra iyi bir ustayla olmayacak şey değil
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

fiyatını geçtim.ılgımı ceken bır model .avrupadaki satıs fiyatı 2500-3000 avro. hani V motor'da olmasın benim arayacagım teknoloji barındırmasın sıvı sogutma olmasından kaybediyor.birde ayak marşı konulmaz'mı bu motora?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatını geçtim.ılgımı ceken bır model .avrupadaki satıs fiyatı 2500-3000 avro. hani V motor'da olmasın benim arayacagım teknoloji barındırmasın sıvı sogutma olmasından kaybediyor.birde ayak marşı konulmaz'mı bu motora?
    Görüntüsü çekiyor hocam, buna benzer bir şey çıkarabilmek için ne kadar hevesliyim ama adını vermeyeyim bir modeli ne kadar istediğimi biliyorsun

biliyorum.evet
    ismi lazım degil X model diyelim
    gugıl'da aradıgımızda motosiklet.net'ten bir sürü mesaj cıkıyor x model'le ilgili

birde motor amortisörsüz.nasıl uygunluk ve tüv belgesi vermişler hayret

ya regal niyeyse o guzelım motorlara niye o sinyal'leri takıyor?kullanan ya degıstırır yada sinyal kullanmaz)diyemi? maksat masraf'tanmı kısmak acep

Motosikleti
    Dragstar 650
    fiyat 4-5 civarı olsa kesin düşünülürdü ama 9 a yakın fiyat

o küsürat orada emanet duruyor.pazarlık payımı acaba
    evet.7bin masraflarıyla 7.500'u gecmemeli
    ozaman alıcısı olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler