Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hyosung gt250r yeni başlayanları zorluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Metehandrooo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    http://www.youtube.com/watch?v=zhmI3r44D9Q
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

aslıdna milletin ne kullandığına karışmak meselesi değil de,şimdi millet o hurdaları kullanıyor , sonra orası iyi burası iyi yok efendim hepsinden daha iyi diye iddia ediyorlar.
    [B]King is back baby!King is back![/B]

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslıdna milletin ne kullandığına karışmak meselesi değil de,şimdi millet o hurdaları kullanıyor , sonra orası iyi burası iyi yok efendim hepsinden daha iyi diye iddia ediyorlar.
    Kore üretimi bi motosiklete de hurda diyorsan Ülkemize Hyosung aracısız girseydi, RT125 gibi bi motosiklet ile başlamayı çok isterdim. Tasarımcıları, mühendisleri yıllarca Suzukideydi. Zaten genel hatları her zaman andırıyor farkettiysen.

Yani kalitenin ne olduğunu bilen adamlar üretiyor bu motosikletleri, sadece rakipleri olan japon markaları ile aynı pazarda savaşabilmek için tercih edilmelerini sağlamak adına bazı konulardan ödün veriyorlar bukadar.

O da olsun zaten ödün verdikleri için biri 11 diğeri 7 lira Bence karalanmayı hak etmeyen bi marka, ülkemizdeki itibarı ve kullanıcı kitlesinin "çoğunluğuna" hurda diyebilirsin, o kitle markayı böyle algılamana sebep olan çünkü
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Itiraf etmek gerekirse Gozum korktu hyosung dan. Honda daha kucuk , daha yavas daha cirkin olabilir ama beni sanayiyle ustalarla yedek parcacilarla ugrastirmayacak en azindan.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin topun hyosungcuların buluşmasına kaçtı galiba .
    zenon, zealous ve pistolpitt bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kore üretimi bi motosiklete de hurda diyorsan Ülkemize Hyosung aracısız girseydi, RT125 gibi bi motosiklet ile başlamayı çok isterdim. Tasarımcıları, mühendisleri yıllarca Suzukideydi. Zaten genel hatları her zaman andırıyor farkettiysen.

Yani kalitenin ne olduğunu bilen adamlar üretiyor bu motosikletleri, sadece rakipleri olan japon markaları ile aynı pazarda savaşabilmek için tercih edilmelerini sağlamak adına bazı konulardan ödün veriyorlar bukadar.

O da olsun zaten ödün verdikleri için biri 11 diğeri 7 lira Bence karalanmayı hak etmeyen bi marka, ülkemizdeki itibarı ve kullanıcı kitlesinin "çoğunluğuna" hurda diyebilirsin, o kitle markayı böyle algılamana sebep olan çünkü

dostum, o kadar gereksiz bir adama o kadar gerekli bilgiler vermişinki seni tebrik ediyor ve alkışlıyorum
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hyosung esas beni zorluyor üstelik yeni başlamadığım halde
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)