Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hudson Robocop deri ceket ?

Motovento
    REKLAM ALANI

kullanan bir kaç choppercı arkadaşım var, korumaları ani şoklara çözüm dğeil ama sürtünmeleri bir nebze engeller.

fermuar konusunda ise haklısın ancak orda baya pahalı bir ceket var onu da başka bir arkadaş giyiyor, fermuar kısmı dediğin gibi iki katlı, rüzgarı suyu geçirmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    abartmayın bence ben kullanıyom hiçde fermuardan soguk girdiğini hissetmedim nede yağmur girdiğini ben o montla 5 saat yolculuk yaptım bir gram soğukda girmedi...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendede aynı model var koruma olarak zaten ceketi giydiğinizde sağlamlığını hissediyosunuz.bir kaç eksiği var ceket biraz ağır ,birde içinde fermuarlı bi cebi yok telefon koycak kadar bi cep var ama onunda fermuarı olmadığından pek güven vermiyor.bunların dışında mont iyi özellikle fiyatını hakeden bi mont.kışın karda bile kullandım içindense sadece gömlek ve ince süveterle birlikte hiç üşümedim.ama yazın terleteceğe benziyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Ben bu montu almayı düşünüyorum. Kışın motor kullanmayı düşünmüyorum. Bu montu ekim'e kadar şehir dışı yolculuklarda kullanmak için alacağım. Belki gündüz içliği çıkarıp, çantaya koyarım, akşamları takarım. Bu amaçla kullanacağım bir mont arıyorum. Başka tavsiyelere açığım.

Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini alabilir miyim? Tekstil montların bu fiyat olanları olduğunu düşününce fiyat makul gelmeye başladı. Hudson Deride bir deri mont denediğimde bana çok sert geldi, alçıya alınmış gibi hissettim. Satıcı zamanla yumuşar dedi fakat ban pek inandırıcı gelmedi. Bu konuda yorum yapabilir misiniz?

Büyük ihtimalle şehir içi için birde yazlık alacağım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gayet mantıklı düşünmüşsün. Uzun yolda rüzgarı geçirmeyeceğini düşünüyorum. Okuduğum kadarıyla tonla kullanan var bu montu ve neredeyse tamamı memnun. Satıcı doğru söylemiş ayrıca, zamanla yumuşuyor deri ceketler. Ama zaten sert ve kalıp gibi olması güzel bence. Güven de veriyor insana.
    mehmettayfur bunu beğendi.
    #sürenadam

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar indirim satış argumanıdır , bu cekette %10 bindirim var 250 TL idi bu ceket
    Alıntı emre_tnl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    285 tl fiyatı
    O mont bu mont mu? Neden 2'ye katlanmış fiyatı bilgisi olan var mı?
    http://www.hudsonderi.com/?urun-182-2521-HL-Robocop-Bay-Deri-Ceket.html
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mont bu mont mu? Neden 2'ye katlanmış fiyatı bilgisi olan var mı?
    http://www.hudsonderi.com/?urun-182-2521-HL-Robocop-Bay-Deri-Ceket.html
    2011 de o fiyatmış

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 de o fiyatmış
    İyi zam koymuşlar (!)
    Bileydim altın, döviz yerine bu cekete yatırım yapardım
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Vay anasını.. Bi bu mont, bi de honda cbf.. Alıp koymak lazımmış kenara 8-10 tane. Ne yatırım olurmuş yahu, görememişiz geleceği zamanında
    M.balibey ve g1m71 bunu beğendiler.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    HUDSON dan 6 ay önce alıştım bu montu ben aldığımda 420 liraydı şimdi 500' ü biraz geçmiş durumda.. gerçekten çok ağır ama güven veriyor.. bu kış aralık-ocak ve şubat aylarında karlı olmayan havalarda kullandım soğuğa karşı dayanıklı düşük hızlarda kazalarda da işe yarayacağını düşünüyorum ama ciddi kazalarda ne olur bilemem...benim şikayetim sadece 3 cebi olması biri iç ikisi yan çepler...pek kullanışlı değil özellikle iç cep ağız eğiminden dolayı güven vermiyor. Fermuar dikişleri kötü ben aldıktan 1-2 ay geçmeden bütün fermuar dikişleri sökülmeye başladı iyi bir deri ustası bulup hepsini yeniden sağlamca diktirdim. bu arada iyi, dikkat çeken gören herkesin beğendiği bir model

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Bende kullanıyorum bu modeli azizsele nin dediği gibi cepler çok kullanışsız yan ceplere elimi sokacam diye acaip şekillere giriyorum 500 lira diye bakmayın siz mağazaya gittiğinizde %50 indirim oluyor ki buda zaten normal fiyatı 250 liraya alırsınız zaten sitesindede genel de çoğu ürünleri indirimli yazıyor hemde öyle böyle değil %30 -%50 arası hep indirimler

Ama mont kaliteli hakketten kesinlikle o güveni veriyor insana

Geçen nişanlım alıyım dedi sırtımdan dur felan diyene kadar omzumdan cıktı mont eline aldığı gibi yamulması bir oldu "ANAMMMM BUNE AĞIR BÖYLEEE" diye haykırdı
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kullanıyorum bu modeli azizsele nin dediği gibi cepler çok kullanışsız yan ceplere elimi sokacam diye acaip şekillere giriyorum 500 lira diye bakmayın siz mağazaya gittiğinizde %50 indirim oluyor ki buda zaten normal fiyatı 250 liraya alırsınız zaten sitesindede genel de çoğu ürünleri indirimli yazıyor hemde öyle böyle değil %30 -%50 arası hep indirimler

Ama mont kaliteli hakketten kesinlikle o güveni veriyor insana

Geçen nişanlım alıyım dedi sırtımdan dur felan diyene kadar omzumdan cıktı mont eline aldığı gibi yamulması bir oldu "ANAMMMM BUNE AĞIR BÖYLEEE" diye haykırdı
    valla herkesin verdiği ilk tepki " abi bu ne yaa" vb... annem bir kere koltuktan alıp askıya asmak istedi o gün bugündür ne zaman giysem kızıyor bana " kendine neden zulüm ediyorsun, belini, başını ağrıtıcan o giyilir mi?" diye ve bunu ciddi ciddi yapıyor ...neyse ki şimdi Rev'it aldım... çok hafif ve kullanışlı

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Yazın kullanım da çok sıkıntı yaratır mı bu mont ?

Motosikleti
    Hyosung GV 650 Haojue 150-9 Mz 301
    hort oldu ama yazın tabiki durduğunda terletiyor

Alıntı emre_tnl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    285 tl fiyatı
    şimdi 592 insanı motordan sogutuyorlar yeminle

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bu sıcakda bu montu alıp napıcaksın .30 km sonra su kaynatmaya başlarsın zaten dffg

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    ben kondura kumaş olanını 3 senedir giyiyorum 2 defa kaza yaptım 2 sene kadar önce.gayet rahat havalandırması bol kış için güzel.tavsiye ederim.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Konuyu tekrar hortlatayım.

Deri mont olarak görünüş itibariyle sadece bu robocop deri mont hoşuma gitti. Ağırlığı dışında kullanım ve koruma olarak da herkes memnun anladığım kadarıyla.

Benzer tarzda bildiğiniz başka modeller var mıdır?

Teşekkürler..

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    şirinevlerde ki mağaza 3 ayda bir bakımını yapıyor. yazısız deri ceketleri sevmem. yıllar evvel fuarın son günü deli bir indirim yapmışlardı o zaman almıştım. insana kendini iyi hissetiriyor onu belirteyim ama motor üstünde serin havada altını sağlam giyinmen lazım. yazın ise ön arka havalandırmaları açsan bile çoğacayip ter yapıyor. -benimkinin önü arkası ve kollarında 12 cm boylarında 6 adet havalandırma fermuarları var- motordan inip bir yere girdin mi havan bir milyon yalnız herkes dönüp sana bakıyor. hele benim gibi dazlak ve iri biriysen

aslında şu yazılı ve korumalı deri rodeo yeleklerin hastasıyım. bence yazın en ideali onlar.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    Konu tekrar hortlamasa mı

Arkadaşlar bu mont nasıl bir ivme göstermiş aklım almadı bir ekonomist varsa lütfen yorumlasın durumu!!

Şu an fiyat 877 tl inanılır gibi değil!!
    http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...bay-deri-ceket

Bu arada belirtmekte fayda görüyorum daha önceki alış veriş tecrübelerime dayanarak aşla birdaha kullanmayacağım bir firma önünden bile geçmem hatalı oldukları halde bir küfür etmedikleri kaldı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)