Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Babasının elinden kurtulup ölüme gitti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Sevgili savaskayan, bu forumda o sözü ilk defa kullandım, kaçtığı için
    Hatalı olabilirim, beycivan ile ilgili konuyu açmış iken o moral bozukluğunun etkisi bu ifadeyi kullanmama neden oldu sanırım.
    Kaçma nedenleri olabilir doğrudur, linç meselesi falan, ama bu nedenle kaçan birinin en yakın karakola gidip böyle böyle oldu demesi gerekirdi. Bunun örneklerini çok gördük, kaçan kamyon şoförü karakola gitti gibi...
    Neyse Allah kimsenin başına vermesin, hangimiz böyle bir durumda ne yapardık, esip üfürmekle belli olmuyor, o anki ruh hali ve koşullar belli ediyor demek ki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Savaş Abi bildiğim kadarıyla taksirle ölüme sebebiyet vermek 6 ay ile 2 yıl arası bir cezası var...olayın hukuki boyutuna bakarsak muhtemel bir ihmal söz konusu...savcı işgüzarlık yaparsa sırf anne babanın vicdani azabına ek olarak ihmalden kamu davası açabilir...

Otobanlardan karşıya geçmeye çalışanlar bu asli kusur nedeniyle kendi ölüm fermanlarını hazırlıyorlar...çarpan masum şoför ise ömür boyu katil damgasını taşıyor...rahmetlinin yakınlarının maddi talep ve tacizlerine maruz kalıyor...

ben babayım...giden yavrunun arkasından ağlayan anne babanın acısını hissetmeye çalışırım...manevi anlamda ise o yavrunun cennete şimdiden konulduğunu bilirim...öyle avuturum kendimi...

arkadaşlargeçen yayanın biri bana çarptı inanın...kaçmaya çalışırken kaçamadım çantama tosladı hızımda saülamdı...kappa çanta neredeyse düşüyordu adam afalladı...şimdi gelin yaya haklarını savunun...adam dalgın dalgın karşıya geçiyor...bende duramayacak hızdayım ama yasal sınırlardayım...çarpışma göz göre göre geliyor...

Allah kimsenin başına vermesin benimde evladım var...çocuk deyip geçmemek lazım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Allah rahmet eylesin...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kardeşim kaza adı üstünde kaza çarptın çocuğa kaçma yahu dur bak belki yardım edeceğin bişey olur ula hiç birşey gelmezse elinden hastaneye götürürsün
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler