Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 mevsim montlar 35-40 C'de iş görüyormu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sorum 4 mevsim montların yazın ki performansının yeterli olup olmadığı konusunda. Egede falan yazlık yerlerde yazlık montun yerini az çok tutabilirmi iç astarları çıkartılıp havalandırmaları açılınca?

Değilse kullanıp memnun kaldığınız mont önerilerinizi alabilirim(fiyat kalite orantısı açısından)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    4 mevsim mont hemde egede?? Ben şahsen 2 mont kullanıyorum. Kışın Held maddox montumu, yazın ise prohelin montunu kullanıyorum. File montun içinde bile istanbulda terlediğimi hesap edersen, egede 4 mevsim montun havalandırmalarının yetmeyeceğini söyleyebilirim.

Not: Hiç 4 mevsim mont kullanmadım. O yüzden sadece genelleme yaptım. Kullanan arkadaşlar daha detaylı açıklayabilirler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 mevsim mont hemde egede?? Ben şahsen 2 mont kullanıyorum. Kışın Held maddox montumu, yazın ise prohelin montunu kullanıyorum. File montun içinde bile istanbulda terlediğimi hesap edersen, egede 4 mevsim montun havalandırmalarının yetmeyeceğini söyleyebilirim.

Not: Hiç 4 mevsim mont kullanmadım. O yüzden sadece genelleme yaptım. Kullanan arkadaşlar daha detaylı açıklayabilirler.
    Cevap için teşekkürler. Sanırım tek montla kurtarmak pek mümkün değil. Zaten oturduğum yer ekstra soğuk yazında ege ve güney düşünüyorum senin gibi yapmam gerekicek sanırım

beyler fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Y.S.F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 > Hornet > cbf1000 > MT-07
    Kesinlikle file mont öneririm. Temmuz-Ağustos'ta normal mont giyebilenlere gıpta ederim, ben dayanamadım fileli aldım, rüzgarın keyfine vardım Korumadan taviz vermeden sıcaklarla başka türlü baş edilemez.
    Spidi'nin NL5'i kullanıyorum, memnunum. İsminde mesh, airmesh geçen montları incele bence..
    “In God we trust; all others must bring data.” W. Edwards Deming

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı Y.S.F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle file mont öneririm. Temmuz-Ağustos'ta normal mont giyebilenlere gıpta ederim, ben dayanamadım fileli aldım, rüzgarın keyfine vardım Korumadan taviz vermeden sıcaklarla başka türlü baş edilemez.
    Spidi'nin NL5'i kullanıyorum, memnunum. İsminde mesh, airmesh geçen montları incele bence..
    Yok zaten bu İstanbul'un temmuz-ağustos sıcaklarına başka türlü dayanabilmek mümkün değil. File mont bile fazla geliyor bazen. Kendi mahallemde ise en güzeli t-shirt ve kapri

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    4 mevsim montla 35-40 derecede su gibi olursun. Fileli mont yada montsuz giyilebilen full korumalar var, onlardan satın alacaksın.

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    GÖRMEEEEEEEEEEEEEZ bende var 4 mevsimlik mont bayağı iyi bir mont hemde (700 lü miktarlara almıştım) ama ona rağmen floryadam bakırköye giderken 30 c de su içinde kaldım .ama artık yanımda 1 tişört taşıyorum benim gibi yapcaksan olur ama taşımam dersen yaza yazlık kışa kışlık mont alacaksın
    İkarus

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)