Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr125 Sahibiyim Artık!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Ben daha önce Konusunu açmıştım ! Yamaha ybr125 Cfb150 Mondial250 arasında kaLdığımı SöLemiştim uzun bi araştırmadan Sonra Buqün hepsini Yakından görme fırsatına eriştim Evt inceledim Cfb'nin Ayak Marşı oLmaması ve arkasımın cfb'si Yağ Yakması Biraz aklımı bulandırdı. Mondial ise evet her Zamanki Söledikleri gb çin malı olduğunu belli ediyor lastikleri çok dandik olduğunu gözlemledim motor güçlü ve heybetli duruyor ve motor titremesi var tmm çift silindir sıralı normal olabilir ama öle bi çatıya göre yapmaması gerekir neticede Yamaha olsun çamurdan olsun dedim ve Ybr125 aldım perşembe günü kontak teslim olarak alıcam plakası falan çıkıcak ! paylaşmak istedim tabi ben bi amatör olarak konuşuyorum Saygılar!
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun kardeşim. Nasıl memnunmusun seneye bizde alıcaz inşallah şimdiden araştırıyoruz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun.. ybr forumunada bekleriz seni..resimleri teslim aldığında görmek isteriz.. doğru bir seçim yapmıssın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    eklemek isterim birde yanında hediye ne vericeksiniz dedim dediler 20 tl kask ile bitane kilit verelim ben kabul etmedim LS2 CHRONO KAPALI KASK aldım 55 tl indirdim en son ne kadar iyi yada kötü bilmiorm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

teşekkür ederim arkadaşlar daha elime geçmedi perşembe günü sabah alıcam siyah renkte Allah'ım kaza bela vermesin kimseye
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eklemek isterim birde yanında hediye ne vericeksiniz dedim dediler 20 tl kask ile bitane kilit verelim ben kabul etmedim LS2 CHRONO KAPALI KASK aldım 55 tl indirdim en son ne kadar iyi yada kötü bilmiorm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

teşekkür ederim arkadaşlar daha elime geçmedi perşembe günü sabah alıcam siyah renkte Allah'ım kaza bela vermesin kimseye
    90 lira olduğu hesaba katılırsa 35 lira indirim almıssın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    parasıda önemli değil ramço kardeşim kask kaliteli mi güzel mi acaba onu bilmiyorum

Motosikleti
    Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parasıda önemli değil ramço kardeşim kask kaliteli mi güzel mi acaba onu bilmiyorum
    parasının hakkını veriyor.. bende ls2 kullanıcısıyım.... 2,5 sene oldu ve sorun yaşamadım.. benimki rüzgar almıyor... duran trafikte buğu yapıyor tek sorun bu....

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    verdiğin bilgiler için ve ilgin için teşekkür ederim kardeşim!

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğrafları bekliyoruz
    Yorum yok!

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hayırlı olsun.
    HONDA

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    hayırlı olsun arkadaşım.
    allah kaza bela göstermesin.
    olacak olacak...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlı olsun kardeş güle güle bin tekerin düz bassın her daim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    herkeze teker teker teşekür ederim motor sürmek ayrı bi zewk aslında hastalık ama burda bilgi paylaşıp weya yaptıklarını paylaşman ve her geçen gün bişeyler öğrenmekte emin olun benim için bu kadar zewkli ve daha çok amatörüm 3 sene çapır motor kullandım hantal kalıo benim gözümde ve hayatımda ilk kez yamaha ybr12 sürücem engin bilgilerinizden faydalanmak ve bu zeki tatmak için dakika sayıyorum ya bayramlık çocuklar gb'yim :D hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim funny.alper@hotmail.com msn adresim mersinden yada başka yerden eklemek isteyen arkadslar ekleyebilir saygılar!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayırlı olsun.... Güzel seçim....

Kaça maaloldu toplamda?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullan
    altı''AT''mış

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Anahtar Teslim plaka ruhsat flan işte hepsi 4.150tl tuttu peşin fiyatına 6 taksit yaptırdım

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayırlı olsun,allah kaza bela göstermesin

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Eski bir ybr kullanıcısı olarak çok doğru bir tercih yaptığını söyleyebilirim.Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    teşekkr ederim arkadasım!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)