Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en iyi eğitimi veren firma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 er 6n
    türkiye de en iyi eğitimi veren firma hangisidir?özellikle ileri sürüş tekniklerinde ve bazı acil durumlarda kendimi geliştirmek istiyorum.daha bilinçli bir sürücü olmak istiyorum.çeşitli firmalardan eğitim almış arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Takip edebildigim kadarıyla honda.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    2006 er 6n
    peki honda dan eğitim almış arkadaşlara bi sorum olacak.cbf 150 ye 8500 km bindim.regal raptora 1000 km kadar.10300 km dir de er 6n kullanıyorum.uzun yol ve trafik içi tecrübelerim bunlar.güvenli sürüş 2 yi almalı mıyım?yoksa direk 3 ten mi başlamalıyım?

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    honda ya ilk sürüş egitimine bende katıldım..ilk sürüş diyorum..seviye 1.kapalı alanda.diğer seviyelerde durum nedır bılmıyorum..ancak benım görusum kapalı alanda ileri teknıkler verılemeycegı..gecen senede A.R.A ileri ve güvenli teknik sürüşlerinide şehrımıze davet ettıgımız bır hocayla ve 5 kıişi olmak üzere ki bu istenırse tekde alanıbılıyor ,OMM den aldım.egıtımın teorı,kapalı alan surusu ve yol egıtımı olmak uzere 3 e ayrılıyor..500km ye yakın yol yaptık.ve ben bu yoldan edındıgım tecrubeden cok memnun kaldım.incele istersen..özelden msj atarsan sana isimde verebılrım..
    http://tr.ommriders.com/t/10/
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)