Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet sürücüsüne çarpıp kaçan BİLİCA'ya hapis yolu...

Motovento
    REKLAM ALANI

Kazayı ilk duyup aynı anda izledigim an dı zaten dediğim ilk kelime şuydu:Kurye kardeşim eğer sağ kalırsa ihya olur tam aksi bir durumda memleketimdeki adaletsizlik hüküm sürer.Büyük ihtimal mağdura suçlunun avukatları tarafından adalet tecelli ettiğinde (ki bu anayasamızda olmayan bir kavram)mağdurun hak edişleri açıklandı.Suçlunun hak edişleri açıklandı.Ve çok daha iyi bir teklif yapıldı.Mağdur davacı olmaktan vazgeçti adalet denilen kavram (üç kuruşa)zaten el pençe divan en az cezayı vermek üzere bekliyor.Pkk terör eylemi sonucu halkalı da katledilen bir kız öğrenciye tazminat olarak 15.000 TL bedel biçen bir kanun kime adalet dağıtabilir.Ömrün bir yılına bin liraMağduru suçlu taraf tatmin etse bile Devletin bu işin ucunu bırakmaması ve suç işledigi mekandan neden kaçtıgının hesabı en agır şekilde sorulmalı.Heleki plaka düşmemiş olsaydı............Çarptıgı aracı ittirip devam etmeye çalışacak,bir cana azraili refakatcı bırakacak mahlukat ne FB formasını giymeye nede yeşil sahalarımızda top koşturmaya layık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı kh1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka kapılık olay yok 1 yıl istemiyle o .) o 1 yıl azalır, azaldıktaın sonra 5te bilmem kaçı gün olarak kalır. Onuda ertelerler sanırım.

Bu konuda motosiklet kullanıcısının şikayetçi olup olmayacağıda önemli , Bilica alkollü çıkmıştı bildiğim kadarıyla.

Tabi bizim ülkemizde çarptığı kişi kurye değilde godoman ailelerin evlatlarından biri olsaydı çok daha farklı olurdu olay.

Veya medyamız gerçekten bu işi ele alsaydı..

Irkçı olarak biliniriz ya avrupada. Üzülüyorum gerçekten olmadığımıza. Eurovizyon Ingilizce katılırız. Gutti benim polisime hakaret eder. Bilica benim insanımı ezer kaçar.

Noluyor? diye bir bağırmak gerekiyor..

Hiç bi şey olmaz , bu ülkede şehitler nasıl gariban evlerinden çıkıyorsa - gariban ailenin kuryelik yapan oğluna da çarpan çıkar ama birşey olmaz .

gider evine atar bi kaç bin tl - zaten ona ceza verecek yürekli savcı nerde onun için . Yorum yok diyelim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Burada sorun çarpılan vatandaşa mahkemede alacağı tazminat miktarından fazla para vermek değil,sonuçta kamu davası olduğu için şikayetçi olmaması bir tek tazminat haklarından vazgeçtiği anlamındadır...Sorun savcının iddianamesindeki taksirle yaralama hususundadır...Burada olası kast sözkonusudur...Artık yargı makamları ülkemizde nice canların göçüp gitmesine neden olan trafik kazalarını ele alırken daha caydırıcı yaptırımlar uygulamalı...

Ayrıca bilica çok kıl...

Motosikleti
    PCX
    365 gün x 25 TL = 9,125 TL + sair masraflar = en fazla 10,000 TL
    Peşin ödeme, iyi hal, falan, filan indirimiyle 2 veya en çok 3,000 TL

Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Sorun savcının iddianamesindeki taksirle yaralama hususundadır...Burada olası kast sözkonusudur...Artık yargı makamları ülkemizde nice canların göçüp gitmesine neden olan trafik kazalarını ele alırken daha caydırıcı yaptırımlar uygulamalı...
    Çok doğru.Aynen katılıyorum.

Bu olaya kaza demek bile doğru olmaz aslında.İleride kırmızı ışık yanıyor.Araçlar bekliyor.Nereye gidiyorsun? Adam çarpa çarpa yol açıyor.İlk çarptığı kişi de motosikletli! Buna rağmen durmayıp devam ediyor.

Bunun benzerini Irak'da amerikan askerleri yaptı.Buyrun bu da videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=Yco1deXOzN8

Herkes böcek herkes parazit.Bi bu arkadaşların canı kıymetli.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkasında aziz yıldırım olan bi adamın ne kadar ceza alıcağını sanıyosunuz?
    bizim milletimizden sivri zekalılarda çıkar fenerbahçe takımını tuttuğu için bilica yı savunur.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza bu, olur ama niye kaçıyosun be hırbo
    öküz işte..

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Adalet, bir gün herkese lazım olur.” O gün geldiğinde...!
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    NtvSpor'da haber geçti az önce..

Bilica motosiklet sürücüsünü parayla satın almaya çalışıyor. Haberin özeti bu bana göre...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sistem fakirin fukaranın üstünden işlediği sürece bu tür hukuki süreçlerden kamu vicdanını tatmin edecek sonuçların çıkması muhtemel değildir.
    en basit örneği Tuğperdir.

Bilicanın ceza almasını beklemek ütopik bir düşünce olur.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Tvs Apache
    Ben bu olayın kurye arkadaşımızda biteceğine inanıyorum. Bilica senin parana ihtiyacım yok. Kanun önünde hesaplaşıcaz derse. Kesinlikle Bilica'nın ağır ceza alıcağına inanıyorum.

Medya çok önemli böyle konularda güncel tutarsa, konuşursa kesinlikle Bilica örnek ceza alır.

Sanıyorum hepimiz durumun farkındayız. Kurye arkadaşımız anlaşma yoluna gider diye düşünüyorum.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Hapislerde çürüsün
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Sessiz kalıp, olayı kabullenelim. İsteyen istediği gibi motosiklet sürücülerini paspas etsin.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    düşündün, düşündüm düşündüm ve söyleyecek söz bulamadım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Kurye parayı alır çekilirse akıllılık eder yoksa o parayı mahkemeye yedirir yine çıkar o adam.Kızmayın yorumum için ama gerçekler böyle ...
    Içerisinde Koruyacak Bir Beynin Yoksa , Kaskında Bir Anlamı Yok Tabiki ... Allah Muhafaza ...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Carptıgı kısıyı sozde gormemıs???????????
    Adalet yerını bulsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)