Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15 Günlük Türkiye Turu ( Tafsiye ve Öneri )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selamlar arkdaşlar bu yaz ( tarih tam belli değil malum pandemi süreci ) 15 günlük bir tur yapmayı düşünüyorum . Lakin rota konusunda halen kararsızım İzmir çıkışlı Akdeniz ardından Güneydoğu,Doğu Anadolu ve dönüş İç anadolu olarak düşünüyorum .Dediğim gibi Rotayı daha tam çizemedim . Tur yapmış ve Tecrübeli abilerim kardeşlerimden tafsiye bekliyorum . Büyük ihtimal tura tek başıma çıkıcam , Motorsikletim Crf Rally. 10 yıllık motorsiklet kullanıcısıyım ,Rota ve tafsiyeleriniz bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bence rota planı yapma şöyle Adıyaman'a doğru geze geze gideyim Nemrut Dağı'nı bir görüp geleyim diye yola çık. Otelde konaklama restoran da yemek türü istersen zaten en ufak bir yerde bile kolaylıkla bulabileceğin otel ve restoranlar var.

Bu şekilde bir plana bağlı kalma telaşı olmadan rahat rahat gezersin.
    Green Arrow bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Su iki rotayi birlestirebilirsiniz kendinize gore. Bunlar benim planlarim. Birincisi genel olarak antik kentler, ikincisi ise Urfa-Mardin-Nemrut seklinde gelisti.

https://bit.ly/3iZNnTE
    https://bit.ly/3spKWxO

Tecrubeli degilim, henuz bu kadar uzun bir tur yapmadim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İsmet abim güzel yorumun için teşekkür ederim , bu tura çıkmama birazda sen vesile oldun , senelerdir erteleyip duruyordum taki sizin videolarınızı görene kadar . Haklısınız şuan yola çıkmadan bile nerden gitsem nereye gitsem diye çok kafa yoruyorum . Nemrut dağına kesinlikle gidicem hatta belki zaman yeterse Karadeniz de düşünüyorum ve birazda sizin gibi yapıcam yola çıktıktan sonra bir plan yaparım saygılar[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Çok teşekkür ederim üstad aslında Güneydoğu turum tam gösterdiğiniz şekilde bir planım vardı . kaydediyorum rotanızı

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    2019 ağustosta 15 günlük ege-akdeniz turu yaptık, 3 arkadaş, 3 motosiklet.
    gün gün, saat saat planladık, ancak her zaman saatler uyuşmadı, bazı günler bazı planları es geçmek zorunda kaldık, ancak yine de plana %95 oranında uyum sağladık. plan yapmak bize zamanı iyi değerlendirmemizi sağladı, nerede gece orada sabah yapmadık, sabahları erken kalkıp daha çok yer keşfetmeye çalıştık. o yüzden plan yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. ancak katı bir şekilde bağlanmanıza gerek yok, yerine göre esnetebilirsiniz.
    mesela hoşunuza giden bir yer oldu, normalde 1 gün ayırmışsanız 2. gün de orada vakit geçirebilirsiniz.
    benim tavsiyem yanınızda en az bir kişi daha olsun. yolda ne ile karşılaşacağınız belli olmuyor, her yerde telefon çekmiyor, yardım lazım olabilir. ayrıca yolda varsa interkom ile muhabbet ederken yol daha güzel geçiyor.

Transtoros

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su iki rotayi birlestirebilirsiniz kendinize gore. Bunlar benim planlarim. Birincisi genel olarak antik kentler, ikincisi ise Urfa-Mardin-Nemrut seklinde gelisti.

https://bit.ly/3iZNnTE
    https://bit.ly/3spKWxO

Tecrubeli degilim, henuz bu kadar uzun bir tur yapmadim.
    1. turu çok beğendim, motosiklet sahibi olduğum gibi yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Toroslardan güzel rota olur..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)