Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor secimi icin onerilerinizi bekliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar.
    uzun suredir motorsuz bir hayat yasiyorum.ogrenciyim ve butcem kisitli.biraz calisip biraz da bursu biriktirip allem edip kallem edip 5.000 e tamamladim parayi.mayis ayinda mevsim motor alimina uygun olmadigi halde kisa kadar bekleyemeyecegim icin bir motor almak istiyorum.fakat bu butceye ne almaliyim ? zira beyendigim motorlarin yanina bile yaklasicak param yok o vakit isimi gorebilecek en azindan 2 sene kullanabilecegim bir makina alayim diyorum.istanbuldayim fakat kafama estiginde edirne eskisehir vs yapmak da gerekebilir.acaba sifir cbf150 mi yoksa 2.el alternatiflere mi yonelmeliyim ?
    tecrubeli arkadaslardan fikir onerileri bekliyorum simdiden tesekkurler

boy : 190
    kilo : 82
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bence sıfır alma temiz 2. el al,sıfır motor demek zarar demek

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    her şey senin ile aynı durumdayken ybr 125 esd aldım.

alabileceğin motorlar ybr 125esd,cbf150,tvsapachertr150(mart 15 te yeni model geliyor diyorlar)o km olarak 5000 tl paraya 3 motordan birini al.2.el düşünüyorsan 125cc-150cc 2.elini alma.250cc likler hyosungcomet ve cbf250 ye bak 2.el.saygılar.boyun 190 mış ybr alçak gelir sana.0km tvs apache yada 2.el comet,cbf250 ye bak.

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Begendigin tarz motoru yazmamissin ama. Chopper mi , racing mi, touring mi? Ne seversin? Ilk motorun mu olacak yoksa tecrüben var mi?

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Hyo 250R Tavsiye Edebilirm Yorumları Takip Ediyorum Güzel.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Merhaba ben 2009 ybr city kullanıcısıyım. Sıfır km olrak satın aldım ve son derece memnunum. Sıfır km almanı tavsiye ederim sorunsuz binerdin. Ama boyunu hesaba katınca Ybr 125'in city modeli de Esd modeli de senin altında kedi gibi kalır. Sana tavsiyem biraz daha kalıplı olan cbf 150... Sahip olduğun para sıfır bir Cbf'ye yeter. Ama bilgin olsun, yaşadığın yer İstanbul olunca bulma ihtimalin çok fazla diye söylemeden geçemeyeceğim. S&T Kanuni gt 250 comet... 250 cc çift silindirli, yağ soğutmalı, 30 beygir ve enjeksiyonlu... Ayrıca Çinli değil Koreli.... Daha ne olsun? Ayrıca 2008-2009 modellerini çok rahat elindeki parayla alırsın.
    Hakkını vermeden yükseltmeyi düşümüyorum.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her şey senin ile aynı durumdayken ybr 125 esd aldım.

alabileceğin motorlar ybr 125esd,cbf150,tvsapachertr150(mart 15 te yeni model geliyor diyorlar)o km olarak 5000 tl paraya 3 motordan birini al.2.el düşünüyorsan 125cc-150cc 2.elini alma.250cc likler hyosungcomet ve cbf250 ye bak 2.el.saygılar.boyun 190 mış ybr alçak gelir sana.0km tvs apache yada 2.el comet,cbf250 ye bak.
    benim bu soruya yazcagim cevabın aynısını yazmıssınız fazlası var eksigi yok tamamen katılıyorum

oncelikle yorum yapan arkadaslara cok tesekkur ederim.

tecrubem var.son motorum bmw R80-gs di.benzin parasindan canim cikti.sadece vitesli motor dusunuyorum scooter dusunmuyorum.son scooter im sym gts250 oldu ve scooter olayini kapatmis bulundum.

katagori olarak ben her tur motordan zevk alirim yeterki beni yolda birakmasin,uzmesin.fakat scooter ve race dusunmuyorum.ha olur duses yakalarsam tabi duruma gore degerlendirebilirim.

eger diyosaniz hani 1 daha ver 2 daha ver su makinayi al onun icin de ugrasabilirim harc borc tamamlayip yonelebilirim cunku en azindan 2 sene daha ogrencilik bitene kadar kullanmam gerekicek canim sikilip da degisirim deme luksum malesef yok

bir merakim da kavasaki er5 hakkinda bilginiz varmi ? cbf500 guzel bi makina fakat fiyat olarak cok yuksek er5 biraz daha erisebilecegim seviyede gozukuyor.

tavsiyelerinizi bekliyorum
    simdiden tesekkurler
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    gs 500 alabilirsin. 500 cc de en az yakanı o.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)