Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fazer600 GSX650F???

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selam arkadaşlar cc büyütmeyi düşünüyorum bu iki makina arasında karar veremedim fikirlerinizi bekliyorum...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    GSX-F 650'yi kullanmadım, ancak Türkiye'de çok satan bir motor değil.

Fazer'la 12 bin km oldu, hızlanması süper, frenleri ortalama, günlük kullanımda hiç yorucu değil. Yedek parçası en bol motorlardan bir tanesi, yedek parça fiyatları da uygun, örneğin komple debriyaj (balatalar, saclar, yaylar) 300 liranın altında. Rahatlıkla temizi bulunur.

Ben Fazer'i tercih ettim, hiç bir sıkıntısı yok, sana da tavsiye ederim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazer ne kadar yakıyor sorması ayıp?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kullanıma bağlı olarak çok değişiyor. Uzun yolda 90-110 arası sakin gidince 5 litre civarında, şehir içinde 6 litre civarı, şehir içi-dışı karışık kullanımda 5.5-6 litre arası, otobanda sürekli 220-240 basınca 9-10 litre civarı.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    fazer

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    bende bayaa düşünmüştüm, fazer çok güzel motor gerçekten ve çokta popüler. ikinci eli rahat, parçası kolay.

bu arada muhtemelen yakıt tüketimleri arasında büyük bi fark olmaz. performans olarakta fazer ile gsx650f karşılaştırmasında fazer her seferinde tokatlıyodu. gsx in bi konusunda okumuştum.

ben gsx650f tercih ederdim. tek sebep ise görüntüsü hoşuma gidio olması. okadar performansla işimde yok. yarım grenajlı naked bi motor yerine full grenajlı spor görünümlü naked kadar kolay kullanımı olan bi aleti tercih ederdim. tabi birde ağırlık konusu var. gsx 250 kg yakın yani arada ciddi bi ağırlık farkı war. gerçi bu kağıt üstündeki noktalar, kullanmadığım için nasıl hissettirir bilemiyorum. kullananlar ağırlığın bi sorun olmadığını sölüolardı. bu arada ufak bi not, gsx in arka lastiği 160 lık fazer 180di yanlış hatırlamıosam. hani kalın lastik takıntın warsa die sölüorum.
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazer 2. eli kuvvetli, yedek parçada sorun çekmiyeceğin bir motor.
    suzuki ise 2. eli ve yedek parçada biraz sıkıntısı olsada. Ben suzukiyi tercih ederdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)