Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni motorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Chopper Commuter ve Scooter motorlardan sonra ilk kez CUB motorlar ilgimi cekmeye basladi ( yakitlari en buyuk etken tabi )

Kararimi verip Kawasaki Cub almaya gittim ama renk secenegi olmadigi ve rengini de begenmedigim icin vazgectim ve bugun Honda da karar kildim ve kaporasini odedim, islemler ve belgeler hazirlaninca resim ve detaylari paylasacagim, tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    gelmeden hayırlı olsun

Hangi Honda'da İnnova 125i mi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Tesekkurler, Innova niyeti ile gittim Hondaya ama oradaki saticinin tavsiyesi ile enjeksiyonlu ve en ucuz modellerden biri olan Honda CZ-i110 aldim, yakiti innovadan daha az dedi 1 litre ile 65-70km yapacakmisim merakla bekliyorum bakalim, zaten otobus metro taksi parasina kiyaslama yapinca bir senede heralde amorti eder kendini, asil istegim yeni kasa cbr ama henuz yeterli param yok, nasipse bunu esime birakip seneye dogru cbr alacagim

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler, Innova niyeti ile gittim Hondaya ama oradaki saticinin tavsiyesi ile enjeksiyonlu ve en ucuz modellerden biri olan Honda CZ-i110 aldim, yakiti innovadan daha az dedi 1 litre ile 65-70km yapacakmisim merakla bekliyorum bakalim, zaten otobus metro taksi parasina kiyaslama yapinca bir senede heralde amorti eder kendini, asil istegim yeni kasa cbr ama henuz yeterli param yok, nasipse bunu esime birakip seneye dogru cbr alacagim
    Tekerin düz bassın.
    Böyle model ismi vermekle olmaz bizim haberimiz bile yok bu modelden,link yok muydu.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Siyah renk alacagim, birkac resim ekleyeyim bana ait degil fuardan,en kisa zamanda benimkileri de ekleyecegim, tanitimda bir depo ile ( 3.7 litre ) 310kmden fazla gittigi ve ortalama bir litre ile 85km yaptigi yazilmis ama motoru satan kisi bana ortalama 65-70km dedi sanirim buranin trafigi dur kalk v.s. gore ve ayrica son olarak gene hondanin belirttigine gore motor gucu saatte 160kmnin uzerine cikabilecek gucteymis

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Buyrun burdan yakın şimdi. 160 hız 110cc motor ha

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    http://green.autoblog.com/2008/08/09...d-in-thailand/ ingilizce site linki vereyim 160kmyi ben uydurmuyorum yani

http://green.autoblog.com/2008/08/09...d-in-thailand/ ingilizce site linki vereyim 160kmyi ben uydurmuyorum yani
    160mpg 1.47 L/100km diyor yorum atan.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
    Hangi ülkede yaşıyorsunuz acaba?
    Bildiğim kadarıyla Türkiye'de bu modelin satışı yok.

Yüzde 18 daha az yakıt tüketebilen, şeker pancarından imal edilen Etanol katkılı benzinle de çalışabilecek yeni CZ-i 110 ve Click-i, doğal olarak çevreye de daha düşük karbondioksit salacak. Bununla birlikte bu motorların çekiş güçleri, benzerlerine göre yüzde 25 daha fazlaymış.
    http://otomobil.milliyet.com.tr/-son...21/default.htm
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Euro 6 standardinda 110cc 160km 1.4lt/100km ve 1.800TL
    2008 yilindan beri varmis ama yeni haberim oldu hic dikkat etmemisim, duyduguma gore yurtdisina satislari da baslamis ve yunanistan bulgaristan ve belki Turkiye ye gelebilir, Hondanin cok iyi satis yakaladigi bir model oldugu icin buyuk ihtimal bence, cunku innova 125te ayni oldu

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "100 mil" teknolojisi doğruysa ki biraz abartı gibi , Türkiye'de çok tutulacağına emin olabilirsin...

Honda’nın motosiklet bölümüyse, Tayland’daki fabrikasında çevreci modellerin üretimine başlıyormuş. Yüzde 18 daha az yakıt tüketebilen, şeker pancarından imal edilen Etanol katkılı benzinle de çalışabilecek yeni CZ-i 110 ve Click-i, doğal olarak çevreye de daha düşük karbondioksit salacak. Bununla birlikte bu motorların çekiş güçleri, benzerlerine göre yüzde 25 daha fazlaymış.
    Hadi bakalım. Ne varsa yine Honda'da
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    motorun altıda yüksek iyi disli bi teker takcen dağ bayır heryere gider gibi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Evet Turkiyede satisi yok ama olacak buyuk ihtimalle, Innova burada Dream Wave v.s. isimlerle satisa basladi, sonra cevreye ve Avrupaya satisi oldu, bu model icin ozellikle sordum Turkiyede satisi olacak mi diye, burdakiler pek Turkiyeyi bilmiyorlar, dunya disi bir ulke gibi Yunanistanda olacakmis, konuyla ilgisi yok ama bir de yogurt almaya gittigimde Geleneksel Yunan Yogurdu yazisini gordum deli oldum, onu da calmislar

Evet Turkiyede satisi yok ama olacak buyuk ihtimalle, Innova burada Dream Wave v.s. isimlerle satisa basladi, sonra cevreye ve Avrupaya satisi oldu, bu model icin ozellikle sordum Turkiyede satisi olacak mi diye, burdakiler pek Turkiyeyi bilmiyorlar, dunya disi bir ulke gibi Yunanistanda olacakmis, konuyla ilgisi yok ama bir de yogurt almaya gittigimde Geleneksel Yunan Yogurdu yazisini gordum deli oldum, onu da calmislar
    Yunan cuptan anlar ona gönderirler,burada yok fuzuli yedek parçası farklı modeli getirip stok bulundurmaya ne gerek var,innova satsam daha karlı gibi yersiz düşüncelere kapılırlar.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Burdaki fiyati TL olarak 1800TL ( vergisi dahil )

100mil derken bu hizi yapabilecek kapasitede ama 80km ve uzeri bu tip bir motorla yapmayi dusundugum bir hiz degil, sadece bilgi acisindan verdim cunku en merak edilen iki konu vardir, ne yakar ne yapar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:46 ----------

Fiyat olarak innovadan cok daha ucuz, hersey kullanicida bitiyor aslinda, burasi dunyanin 250cc alti motor merkezi diye geciyor, bilen bilir zaten milyonlarca var sokakta, motorlu taksiden tutun da nerdeyse tum tasima motorlarda, trafikte degerleri var, ve milyonlarca motora bakin bir tane cin mali yok, hani bin tane motor icinde 10 tane cinli olsa ihmal edilir yok denir ya oyle degil milyon icinde bir tane gormedim goren varsa da soylesin, honda yamaha suzuki kawasaki ve buyuk firmalar baska yok, fiyatlar dusuk, uzun sureli odeme kolayligi, pesinat yok, resmen cennet diyebilirim motor icin, akliniza gelmeyen onlarca model var ve her gecen gun yenisi ekleniyor, bence motosiklet.net forum olarak cok guclu, kalabalik, istesek tum forum olarak toplu hareketle bircok firmaya istegimizi yaptirabiliriz en azindan model olarak, piyasadan kalkmis teknolojileri onumuze koydurmayalim, yeni urunleri takip edelim ki yeni model dediklerinin aslinda 3-4 yil once tuketildigini gorelim, ornegin CBR125 aklima gelen, her Turkiyeye gelen kasa aslinda 3-4 sene oncesinin, hatta bazi arkadaslar forumda tahminde bulunmus yeni kasalar Turkiyeye bu formule gore 2-3 sene sonra gelir gibi, kendimize bunu yaptirtmayalim

''hatta bazi arkadaslar forumda tahminde bulunmus yeni kasalar Turkiyeye bu formule gore 2-3 sene sonra gelir gibi''

Öyle değil 2-3 sene sonra anca getirirler demişimdir.

Buradaki durumu görmek istiyorsan buyur.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ste-cevap.html

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''hatta bazi arkadaslar forumda tahminde bulunmus yeni kasalar Turkiyeye bu formule gore 2-3 sene sonra gelir gibi''

Öyle değil 2-3 sene sonra anca getirirler demişimdir.

Buradaki durumu görmek istiyorsan buyur.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ste-cevap.html
    Senin yazina atif icin degil, yeni kasa CBR125 tanitimda vardi, CBR125in her yeni kasasi 2-3sene sonunda bizde guncelleniyor diye, senin baslikta zaten bu konuyu icermis, Apache RTR150 mesela, yeni kasasi gelecek bize 2-3senedir, gelen kasa 150RTR karburatorlu ama RTR160 gorunumlu ama apache de cok sular akti koprunun altindan, bu konular ilk acildiginda apache rtr160u piyasaya surmustu, sonra enjektorlu, sonra rtr180 ve son olarak su anda rtr220 ve rtr250 ama biz hala rtr150 karburatorlu ama 160gorunumlu bekliyoruz, tamam honda yamaha v.s. yapti bize alistilar ama yenileri de biz alistiriyoruz TVS de hemen adapte oldu ve biz durmadan arayip soruyoruz ne zaman bayilerde olacak diye, geldigi an yigilma olacak herkes alacak ( bekleyenler ) ama kimse demiyor ki bu kasa dunyada yok, apachenin sitesinde bu motorun adi gecmiyor, dunyada satildigi baska yer yok, eskiden varmis hic olmazsa o kadar beklemeye enjektorlu 160 kasa getirin degil mi birde gelmeden fiyat yorumlarimiz oluyor ben de dahil, apache icin 4300-4500 mesela ama artik yavas yavas gercekleri gormek lazim bu motorlar yurtdisindan geliyor tamam, ornegin apache hint yada kymco tayvan yada diger japonlar diyelim, dunya haritasin gore hepsine biz en azindan yunanistandan daha yakiniz ( yunanlarira takintim yok hep onlari ornek veriyorum ama ), ithalse onlarda ithal ediyor, nakliye ise onlarda da nakliye var, vergi ise belki bizim kadar olmaz ama var, aradaki tum fark vergiden degil elbette, fark kar oranlari cok yuksek, hizmet dusuk, hakkimiz verilmiyor, servislerde kaziklaniyoruz ( hepsinde degil ) hakkimizi bilmiyoruz ama hakkindan fazlasini oduyoruz

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    Burdaki fiyati TL olarak 1800TL ( vergisi dahil )

100mil derken bu hizi yapabilecek kapasitede ama 80km ve uzeri bu tip bir motorla yapmayi dusundugum bir hiz degil, sadece bilgi acisindan verdim cunku en merak edilen iki konu vardir, ne yakar ne yapar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:46 ----------

Fiyat olarak innovadan cok daha ucuz, hersey kullanicida bitiyor aslinda, burasi dunyanin 250cc alti motor merkezi diye geciyor, bilen bilir zaten milyonlarca var sokakta, motorlu taksiden tutun da nerdeyse tum tasima motorlarda, trafikte degerleri var, ve milyonlarca motora bakin bir tane cin mali yok, hani bin tane motor icinde 10 tane cinli olsa ihmal edilir yok denir ya oyle degil milyon icinde bir tane gormedim goren varsa da soylesin, honda yamaha suzuki kawasaki ve buyuk firmalar baska yok, fiyatlar dusuk, uzun sureli odeme kolayligi, pesinat yok, resmen cennet diyebilirim motor icin, akliniza gelmeyen onlarca model var ve her gecen gun yenisi ekleniyor, bence motosiklet.net forum olarak cok guclu, kalabalik, istesek tum forum olarak toplu hareketle bircok firmaya istegimizi yaptirabiliriz en azindan model olarak, piyasadan kalkmis teknolojileri onumuze koydurmayalim, yeni urunleri takip edelim ki yeni model dediklerinin aslinda 3-4 yil once tuketildigini gorelim, ornegin CBR125 aklima gelen, her Turkiyeye gelen kasa aslinda 3-4 sene oncesinin, hatta bazi arkadaslar forumda tahminde bulunmus yeni kasalar Turkiyeye bu formule gore 2-3 sene sonra gelir gibi, kendimize bunu yaptirtmayalim
    Bisürü şey yazmışsın ama ben hala nerede ikamet ettiğini çıkaramadım dostum.
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)