Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2002 Honda Xlr 125.. Motor almak istiyorum bikaç sorum var..

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,
    siteye yeni üye oldum. Motora yeni başlıycam ve honda xlr125 buldum. Gittim gördüm motoru inceledim. Yalnız almadan önce dikkat etmem gereken neler var?
    -motor 50 bin km de 2002 model. Rektefiye gerektirir mi acaba?
    -elektrik aksamı çalışıyor
    -grenajları temiz gözüküo

Ben Ankara'dayım. Motoru almadan önce gidip biyere göstermek istiyorum. Honda Efe servisine götürsem motosikletle ilgilenirler mi? motorun açılmış olup olmadığını anlayabilirler mi? Performans ölçümü yaparlar mı?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu sitede herkes 0 motorsiklet mi aldı acaba? 2. el motor alırken napılır nereye götürülüp baktırılır bilen yok mu?

hocam ankarada gimatta hızır usta var bı gotur ıstersen ona

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40541752/detay

bulduğunuz motor bu sanırım..benim şahsi fikrim hele ki motora yeni başlıyorsanız sorun çıkarma potansiyeli daha düşük ve elden kolay çıkarılabilecek bir motorla işe başlamanız..ybr125 veya cbf 150 ilk akla gelenler..motor kullanmaya hız göstergesi ve sinyalleri çalışmayan bir motorla başlamak bence çok yanlış..

Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40541752/detay

bulduğunuz motor bu sanırım..benim şahsi fikrim hele ki motora yeni başlıyorsanız sorun çıkarma potansiyeli daha düşük ve elden kolay çıkarılabilecek bir motorla işe başlamanız..ybr125 veya cbf 150 ilk akla gelenler..motor kullanmaya hız göstergesi ve sinyalleri çalışmayan bir motorla başlamak bence çok yanlış..
    hayır bulduğum motorun internette ilanı yok.. aynı model motor buda.. benim bulduğum 50 bin km de.. sinyalleri, far ve stop, hız göstergesi herşeyi çalışıyor.. son sahibi arazide hiç kullanmamış tamamen şehiriçi kullanmış.. ciddi olarak almayı düşünüyorum yarın.. benim tek korkum motor kısmı.. onuda honda servisi kontrol eder mi acaba?

en doğrusu efe hondayı arayıp sormak.. ama onlar da size motorun iç durumunu net olarak söyleyemezler..zincirin diskin balatalrın yağın vs nin durumunu söylerler ama iç kısım biraz şansa kalmış.

Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en doğrusu efe hondayı arayıp sormak.. ama onlar da size motorun iç durumunu net olarak söyleyemezler..zincirin diskin balatalrın yağın vs nin durumunu söylerler ama iç kısım biraz şansa kalmış.
    hmm anlıorum.. Alacağım kişi motorun yanında yeni ön arka dişli ve zincir setide verecek orjinal.. 50 bin km de değişmesi gerekiomuş zaten.. peki motorun iç kısımda sorun varsa çok masraf çıkarır mı ilerde bana?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)