Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar bir sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI

ben cbf 150 aldım yeni ama antalyadan izmire getirmem gerekiyor.her türlü yolu denedim ama nakledemedim.sizce bu havalarda sürerek getirebilir miyim?

mont kask eldiven pantolon herşeyim tamam.sizce gelir mi arkadaşlar emin olamıyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    her türlü gelir ama kendine güvenin yoksa hiç kasmadan başka bi yol bul.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

kendime güveniyorum ama uzun yola hiç gitmedim soğuktan korkuyorum sadece

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Havalar soğuk veya yağmurlu sen en az 4-5 saat motor süreceksin sende yorulacaksın otobüsün altına koyup getirebilirsin hem sende aynı otobüsle gidersin.Giyinirsen yağmurluk veya rüzgar geçirmeyen bir mont soğuk etki etmezde sen motorda kasılabilirsin yani uzun yol kasar motor kullanıcısını sık ara verirsen sorun olmaz.

otobüsler almıyor hocam denedim kaç defa

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    tüm malzemen tammış anladığım kadarıyla eger oyleyse motor alıyosun sonuçta onunda bi heyecanı var üşümezsin gelirsin bence hemde motoru denemiş olursun antalya izmir arasını pek bilmiyorum yol nasıl o yuzden tam birşeyde diyemiyorum.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

valla motordan anlarım hendim ayrıca motordan anlayan kime sorduysam olur dedi niyetim var bakalım

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı mansurr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobüsler almıyor hocam denedim kaç defa
    Bazı firmalar almaz ama orta karar pek reklamı olmamış otobüs firmaları alırlar konuşursan.Bu zamanlar otobüsler çok dolu değildir zaten.

Muavinlerle konuş sana yardımcı olacaklardır.

Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı firmalar almaz ama orta karar pek reklamı olmamış otobüs firmaları alırlar konuşursan.Bu zamanlar otobüsler çok dolu değildir zaten.
    hocam antalyanın ilçesinden gelecek motor.ordan da sadece çok meşhur bir firma geçiyor o da almıyor.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    ağır ağır dinlene dinlene geleceksin o zaman

antalya merkeze gelip oradan arkadaşların dediği gibi ismi çok duyulmamış firmaların şöför yada muavinleriyle konuşursan yardımcı olacaklardır mevsim itibari ile kullanman taraftarı değilim olmadı tren falan varsa onunlada götürebilirsin

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya merkeze gelip oradan arkadaşların dediği gibi ismi çok duyulmamış firmaların şöför yada muavinleriyle konuşursan yardımcı olacaklardır mevsim itibari ile kullanman taraftarı değilim olmadı tren falan varsa onunlada götürebilirsin
    onu da düşündüm ama ya almazlarsa kalırım yabancı memlekette :d

o zaman şöyle olabilir şu anda bulunduğun şehirden firmalarla görüşüp işini netleştirmen mantıklı olur

izmirde sorunca da biz bir şey diyemeyiz diyorlar.
    ya motorum var binemiyorum deli olecem

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    ben cbf 150 aldım yeni ama antalyadan izmire getirmem gerekiyor.her türlü yolu denedim ama nakledemedim.sizce bu havalarda sürerek getirebilir miyim?

mont kask eldiven pantolon herşeyim tamam.sizce gelir mi arkadaşlar emin olamıyorum?
    kardes havalarda ne var ki? Tam motor havasi. Heleki kiyafetim var diyorsun atla gel motorunla misler gibi. Hava durumuna da bak. Yagmur olmasin yeter. 550km yol gideceksin. 7 saatte gidersin. O yolu cok iyi biliyorum. Cok güzel bi güzergah. Izmirden Aydina zaten otoban. Aydindan Denizliye kadar cift serit, iki gidisi iki gelis. Bi denizliden sonra daglara tirmanacaksin orasi biraz oyalar ve serin olur korkutelinide gectin mi zaten antalyadasin. Sabah erken hareket aldinmi ögleden sonra antalyadasin.
    Yok bunlar cok komplike diyorsan otobüsle git otobüsün bagajina bagla getir.

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    arkadaşım bak sana benden güzel bi akıl. :D
    Ben dayımın bana vermiş olduğu kanuni popcorn 90cc scooter ı . Ki bu motorda cok küçük boyutlarda ve ağırlıkta değil. İstanbuldan -kayseriyee 45 tl ye getirttim. Nasıl mı? bu kadar ucuza . Sen Gidip ilk işin LOJİSTİK firmalarını araştırman gerek ya getireceğin yerden ya da bulunduğn yerden. Bu lojistik nakliye firmaları ambar lara sahip ve 1 tır dolusu veya bir kamyon dolusu eşya dolduğunda sen de ismini yazdırınca bu kadar cüzzi bir miktara taşıyorlar haberin ollaaa

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar soğuk veya yağmurlu sen en az 4-5 saat motor süreceksin sende yorulacaksın otobüsün altına koyup getirebilirsin hem sende aynı otobüsle gidersin.Giyinirsen yağmurluk veya rüzgar geçirmeyen bir mont soğuk etki etmezde sen motorda kasılabilirsin yani uzun yol kasar motor kullanıcısını sık ara verirsen sorun olmaz.
    4-5 saat mi? cok hayal perestmissin...arkadas daha yeniyim demis..bence cbf150 ile en az 8-9 saat ve fazlasi var azi yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:15 ----------

Antalyada mutlaka bir ambar vardir...git oraya ve direkt Izmir yonune gelecek ve yeri olan bir kamyon bul..at kasasina adam akilli bagla ve soforun yaninda seyahat et hem muhabbet edersiniz soforunda hosuna gidecektir eminim
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 saat mi? cok hayal perestmissin...arkadas daha yeniyim demis..bence cbf150 ile en az 8-9 saat ve fazlasi var azi yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:15 ----------

Antalyada mutlaka bir ambar vardir...git oraya ve direkt Izmir yonune gelecek ve yeri olan bir kamyon bul..at kasasina adam akilli bagla ve soforun yaninda seyahat et hem muhabbet edersiniz soforunda hosuna gidecektir eminim
    aynen arkadaşa katılıyorum git ambarcılarla konuş mutlaka o taraflara giden bir kamyon bulunur
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    PTT kargoya ver
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    En kolay çözüm nakliye ambarlarıyla görüşüp İzmir e giden müsait bir kamyon bulman. Ben ilk motorumu Akşehirden ankaraya böyle getirtmiştim üstelik eve kadar getirdi kamyon şoförü sağolsun! Kargo firmalarıyla da görüşebilirsin ancak sandığa konulmasını istiyorlar sandık ve kargo ücreti birleşince oldukça tuzlu bir rakam ortaya çıkıyor.
    Binerek gitmeni tavsiye etmiyorum mesafe çok uzun ve mevsim şartları kötü olabilir. En azından ilk uzun yol tecrübeni bu koşullarda yapma!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)