Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

skulhunter adminden acıklama bekliyoruz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    istanbul cruıseer grup etkinligimizi. hiç bir amacı yokken - mt cruıseer kullanıcaları bilgi pylasim- konusu altında toplamanıza anlam verememekteyiz. üstelik birlestirme yaptıgınız konu 2006 tarihli unutulmuş arşivin tozlu dosyalarından cıkarttıgınz bir konudur. neden birleltirdiginizi acıklamaz iseniz. bu sitede insanların nasıl davranıcagına nasıl karar verecegine mudahele etmiş olursunuz ki. bu özele. fikirlere siz yöneticelerin saygı duymaması anlamına gelir. mt tamamen yöneticelerin oyuncagı omus olur. umarım söylediklerimde hata payı yoktur. tek temennimiz birleştirme amacınızı anlayabilir olmamızdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Sn admin bende sizden açıklama beklediğimi yazmıştım fakat konu hakkında herhangi bir dönüş olmadı. Mademki bizim bu etkinliğimiz 5 sene öncesinin konusuyla birleştiriliyor o halde bu forumda başlık açmayıda yasaklayın. En basitinden her hafta lastik tavsiyesi adında bir konu açılıyor ve 3 5 cevaptan sonra konu yalan oluyor ve forumda konu kirliliğine yol açıyor. Fakat böyle bir durumda bile konu birleştirilmezken bizim bu konumuzun birleştirilmesindeki mantığı gerçekten merak ediyorum !
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    DayDream
    doğru diyosun eray abi ama pek takıcağını sanmıyorum admin beyin..

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de forumum var ve adminim, bir konuya -özellikle üzerinde emek olan- bir başlığa müdahale ederken çok fazla düşünüyorum. Umarsızca bir hareketim eminim üyelerimin onurunu kıracaktır. Sizden de admine yakışır bir hassasiyet temenni ediyorum!..
    www.motorumla.net

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    [MT İstanbul] 14 Ocak '11 (Cuma) "Akşam dürüm yiyoruz biz" Etkinliği..

ve

[MT İstanbul] 14 Ocak '11 (Cuma) Dürüm Etkinliği Fotoları

Bu iki konu bile birleştirilmezken birbirinden bağımsız iki konunun birleştirilmesi gerçekten akla mantığa aykırı bir durum. En azından bir açıklama yapılıyor olsa belki bizde anlam vereceğiz ama...

Motosikleti
    gv250
    bunlar pazar günü off mu acaba

Motosikleti
    DayDream
    geldiği zaman cevap verir inşallah ne diyelim

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar pazar günü off mu acaba

sabah 9 akşam 5 memur zihniyeti

indirin kepenkleri !

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O konuda birşey diyemeyiz, her adminin işi gücü olur. 5 vakit online olmak çok zor...

Bu arada konuyu report ediyorum, belki faydası olur görmeleri için.
    www.motorumla.net

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [MT İstanbul] 14 Ocak '11 (Cuma) "Akşam dürüm yiyoruz biz" Etkinliği..

ve

[MT İstanbul] 14 Ocak '11 (Cuma) Dürüm Etkinliği Fotoları

Bu iki konu bile birleştirilmezken birbirinden bağımsız iki konunun birleştirilmesi gerçekten akla mantığa aykırı bir durum. En azından bir açıklama yapılıyor olsa belki bizde anlam vereceğiz ama...
    Etkinlik duyuruları ve etkinlik foto paylaşımları ayrı iki kategoridir ve her ikisine de ayrı ayrı başlık açılır.

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Forumda malesef adalet yok, moderatörler mesajları, konuları kendi kafalarına göre yorumlayıp onca emek sarfettiğimiz yazıları bir kalemde siliveriyor. Ne uyarı ne de bir savunma hakkı tanımadan bir nevi yargısız infaz ederek cezayı da basıyorlar.

http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post2238809

Yukarıdaki adresini verdiğim, başlığı mevlananın bir sözünden ibaret, aşk ve kibir ile alakalı konum "dini" olarak yorumlanıp ceza almama neden oldu. İçinde Mevlana, Allah, ve mümin kelimeleri geçiyor diye ceza aldım sanırım. Herhalde moderatör Mevlana'nın dini bir sembol olduğunu zannediyor. Tüm dünyada hoşgörü ve sevgi abidesi olarak tanınmış bir şahsiyet olduğundan haberi yok.

Cezaya defaaten itiraz etitm ama tenezzül edip cevap bile verilmedi.

Sırf bu saçma sapan muameleler yüzünden forumdan soğuyorum. Millet gelmiş siyasi konu başlığı açmış altında herkes birbirine girmiş, bu konu kilitlenmiyor, çünkü konu açan forumda tanınan birisi ama konuyu açan moderatörlerin şahsen tanımadığı biriyse işler değişiyor.

Site kuralları da bu çifte standarda izin verecek tarzda zaten.

"Site kurallarına uymayan üyeler site yöneticisi dahi olsa yöneticiler tarafından cezalandırılabilirler."

Yani cezalandırılmayadabilirler! Keyfe göre uygulanacak böyle esnek kurallar olacağına hiç kural olmasın daha iyi.

Güvenimi sarsan yönetimin bu tavrı yüzünden, her geçen gün çok sevdiğim arkadaşlarımla ortak buşuşma noktam olan bu siteden soğuyorum. MT böyle mi büyüyecek? İşine geldiği gibi yapılan yorumlar ve kesilen cezalarla yasaklarla, çifte standarla insanları kırıp emeklerini heba ederek mi?

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlik duyuruları ve etkinlik foto paylaşımları ayrı iki kategoridir ve her ikisine de ayrı ayrı başlık açılır.
    En azından etkinlikler aynı. Bizimkisinde ise konular tamamen farklı İDİ. Ama artık bağlantısı olmayan çooook eski bir başlığın adı altında !

Motosikleti
    Honda SHADOW
    istanbul cruıseer grup etkinligimizi. hiç bir amacı yokken - mt cruıseer kullanıcaları bilgi pylasim- konusu altında toplamanıza anlam verememekteyiz. üstelik birlestirme yaptıgınız konu 2006 tarihli unutulmuş arşivin tozlu dosyalarından cıkarttıgınz bir konudur. neden birleltirdiginizi acıklamaz iseniz. bu sitede insanların nasıl davranıcagına nasıl karar verecegine mudahele etmiş olursunuz ki. bu özele. fikirlere siz yöneticelerin saygı duymaması anlamına gelir. mt tamamen yöneticelerin oyuncagı omus olur. umarım söylediklerimde hata payı yoktur. tek temennimiz birleştirme amacınızı anlayabilir olmamızdır.
    Halen cevap bekliyoruz...

Cevap BAN şeklinde gelebilir diye tahmin ediyorum ama yinede cevap cevaptır...
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç; Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de forumum var ve adminim, bir konuya -özellikle üzerinde emek olan- bir başlığa müdahale ederken çok fazla düşünüyorum. Umarsızca bir hareketim eminim üyelerimin onurunu kıracaktır. Sizden de admine yakışır bir hassasiyet temenni ediyorum!..

Motosikleti
    DayDream
    bu arada sözümüz sadece skullhunter a değil diğer adminler de cevap verebilir o gelene kadar

Motosikleti
    gv250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim acmış oldugumuz etkinlik te 2006 tarihinmde acılan konu ile uzak tan yakın dan alakası yok.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda malesef adalet yok, moderatörler mesajları, konuları kendi kafalarına göre yorumlayıp onca emek sarfettiğimiz yazıları bir kalemde siliveriyor. Ne uyarı ne de bir savunma hakkı tanımadan bir nevi yargısız infaz ederek cezayı da basıyorlar.

http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post2238809

Yukarıdaki adresini verdiğim, başlığı mevlananın bir sözünden ibaret, aşk ve kibir ile alakalı konum "dini" olarak yorumlanıp ceza almama neden oldu. İçinde Mevlana, Allah, ve mümin kelimeleri geçiyor diye ceza aldım sanırım. Herhalde moderatör Mevlana'nın dini bir sembol olduğunu zannediyor. Tüm dünyada hoşgörü ve sevgi abidesi olarak tanınmış bir şahsiyet olduğundan haberi yok.

Cezaya defaaten itiraz etitm ama tenezzül edip cevap bile verilmedi.

Sırf bu saçma sapan muameleler yüzünden forumdan soğuyorum. Millet gelmiş siyasi konu başlığı açmış altında herkes birbirine girmiş, bu konu kilitlenmiyor, çünkü konu açan forumda tanınan birisi ama konuyu açan moderatörlerin şahsen tanımadığı biriyse işler değişiyor.

Site kuralları da bu çifte standarda izin verecek tarzda zaten.

"Site kurallarına uymayan üyeler site yöneticisi dahi olsa yöneticiler tarafından cezalandırılabilirler."

Yani cezalandırılmayadabilirler! Keyfe göre uygulanacak böyle esnek kurallar olacağına hiç kural olmasın daha iyi.

Güvenimi sarsan yönetimin bu tavrı yüzünden, her geçen gün çok sevdiğim arkadaşlarımla ortak buşuşma noktam olan bu siteden soğuyorum. MT böyle mi büyüyecek? İşine geldiği gibi yapılan yorumlar ve kesilen cezalarla yasaklarla, çifte standarla insanları kırıp emeklerini heba ederek mi?

Sayın dostum, burada konuşulan tamamen farklı bir konu. Lütfen sapla samanı birbirine karıştırmayın. O konunun kilitlenmesi gayet doğal. Burası motosikletlilerin toplandığı bir forum, Müslümanların değil... Yok burası yalnızca Müslüman motorcuların sitesi ise bilelim de kaydımızı silelim bari... Madem istenmiyoruz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Atladığınız veya dikkat etmediğiniz konu şu....

Toplantı - Gezi duyuruları tek çatı altından yürütülür...
    Siz İstanbul Cruiser grup etkinliği adı altında açarsanız , taşınan başlığa taşınması normaldir ve site kurallarında mevcuttur....

Toplantı veya gezi organizasyonları Mt de İl gurupları adı altında açılır...

Yani Etkinliğinizin duyurusunun başına Mutlak surette [İstanbul MT] diye eklemeniz lazım....
    Ve bu etkinliğin gurup tarafından kabul edilmiş olması lazım....

Her gurup kafasına göre başlık açarsa MT nin ne özelliği kalır?...

Umarım anlatabilmişimdir....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    gv250
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın dostum, burada konuşulan tamamen farklı bir konu. Lütfen sapla samanı birbirine karıştırmayın. O konunun kilitlenmesi gayet doğal. Burası motosikletlilerin toplandığı bir forum, Müslümanların değil... Yok burası yalnızca Müslüman motorcuların sitesi ise bilelim de kaydımızı silelim bari... Madem istenmiyoruz.
    tartişmak isteyen başka bir konu acsın kendine. bizim derdimiz admin den cevap bekliyoruz. din ve siyasetin yeri burası değil. yönetmelikte yasaklı yazılar vardır. bu dogaldır. aykırı olmadıkca yazılabilir. bakarsınız benim de üyeligimi iptal ederler. adminden acıklama bekliyoruz diye.

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim açtığım konunun müslümanlıkla ne alakası var? Okumadan yorum yaptığın çok belli. Aşkın ve kibrin dini mi var?

Hz. İsanın bir sözünü yazsaydım Hristiyan mı zannedecektin beni? Hitlerin sözünü yazsam nazi mi olacaktım? Komik olma, senden kimse yorum istemedi. Söz gümüşse sükut altındır. Fazla konuşma da ne kadar sığ olduğun belli olmasın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)