Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sen hiç kawasaki kullandın mı?(fıkra)

Motovento
    REKLAM ALANI

Kro adamın biri galeriye gider ve ağabey bana bir kavazaki versene der. Adam bizimkinin tipine bakar ve ya kardeşim git işine der. Bizimki kardeşim parası neyse vereceyiz der adam motoru verir. Bizimki otobana çıkar hızla bir ferrarinin yanından geçerken sen hiç kavazaki kullandın mı der ve ferrarideki adam delirir alt tarafı iki tekerlekli bir motor beni nasıl geçebilir der ve gaza basar hehe diyerek kavazakinin yanından geçer kavazaki sen hiç kavazaki kullandın mı diyerek hızla ferrarini önünden geçer ferrari yeter artık der ve bırakır ferrari yavaş yavaş gider ve ileriye bir bakar kaza kavazaki kaza geçirmiş yanına yaklaşıp şöyle der ya gördün mü bu kadar hızlı gidersen sonu budur der ve kavazakili sinirlenerek şöyle der: lan kaç defa sordum kavazaki kullanmayı biliyor musun diye frenin yerini bulamadım lan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    :D madem yüzme bilmiyordun niye çıktın ağaca gibi birşey olmuş
    bu kawasaki bir başka dostummm

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Güzel bi fikra
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    güzelmiş :=)
    no pain, no gain ...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu fıkrayı daha değişik biliyordum ..

bir defa konu temel ile dursun arasında geçer... temelle dursun almanyaya çalışmaya giderler...... temel yer içer anca motor parası biriktirir dursun ise araba parası.. dursun mersedes alır düşer türkiye yollarına... temelde alır bir jawa düşer türkiye yollarına... dursun havalıdır ama temel yetişir buna yolda.... mersedes in camına vurur ve dursun camı açar temel bir tebessümle sen jawa biliyonmu jawa yı der dursun yürü git lan senlemi uğraşcam der.... temel üç kez yetişir dursuna bunu üç kez sorar.. dursunda her seferinde yürü git der ve başından salar en sonunda temel baSAR YOLUNA gider.. bir süre sonra yolun bir bölümü trafiğe kapalıdır ve kalabalıktır.. dursun durur ve ne olduğunu anlamaya çalışır.. temelin kaza yaptığını görünce yanına gider... temel dursunu görünce yine sorar sen jawa yı biliyonmu jawa yı.. dursun sinirle BİLİYORUM ne olacak der... bunun FRENİ nirde ya diye sorarr....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Güzelmiş
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Çok iyiymiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)