Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Kaze Hit

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Bu motoru kullanan var mi? Yorumlarini alabilir miyim? Bir iki gun icinde almayi dusunuyorum fiyati cok uygun ve yakiti da dusuk ( 1.6lt/100km ) ama kullanici yorumlarini merak ediyorum, tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bilgisi olan yok mu?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Böyle bir motor mu varmış ?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yahu nereden buluyorsunuz böyle abidik gubidik motorları? Laf olsun torba dolsun konular hep...

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru kullanan var mi? Yorumlarini alabilir miyim? Bir iki gun icinde almayi dusunuyorum fiyati cok uygun ve yakiti da dusuk ( 1.6lt/100km ) ama kullanici yorumlarini merak ediyorum, tesekkurler
    japon cub alabilirsiniz
    bu kawasaki kaç liraymış bilmiyorum fakat yakıt tüketimi diğer cublar gibi

Motosikleti
    loading...
    tr de bulamazsın o motoru..

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    bencede başka motor bakın
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu nereden buluyorsunuz böyle abidik gubidik motorları? Laf olsun torba dolsun konular hep...
    Abidik gubidik motor dedigin CuBuF olmasin, onun ismi CBF, satin alacagim diyorum laf olsun torba dolsun diyorsun, laf icin mi alinir, komikligin alemi yok

Size bişi sormak istiyorum. ben motor alacam allah nasip ederse R6 mı yoksa honda cbr-600 mü hangisi:D

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Her ikisi de yakisir sana, Allah kazasiz belasiz surusler versin

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abidik gubidik değil de, Türkiye'ye gelmemiş olan bir motor. Yeni Innova da yaklaşık bu kadar yakıyor.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    loading...
    Her ikisi de yakisir sana, Allah kazasiz belasiz surusler versin
    Bir Daha Altından Kalkamayacagın Şeyleri Yazıp Tekrardan Duzeltme...Forumda Terbiyesizlik Derecesini Aşacak Yazılar Yazıp Sonradan Çıkacak Durumları Göz Önune Alarak İyice Düşünüğ Oyle Yaz Yazmak İstediklerini...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kawasaki'nin sadece Tayland için ürettiği bir cub motosikletten bahsediyoruz.

Tayland'da yaşıyorsan al, yoksa alma.

Mutlu edici yorumdur umarım.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    cup türü motordur,tasarımı diğer cuplara göre daha iyi sayılır fakat türkiyede satışı yoktur.
    buna benzer olarak honda innovaya bakabilirsin,yakıtı düşük yazdığın motor kadar sağlamdır.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abidik gubidik değil de, Türkiye'ye gelmemiş olan bir motor. Yeni Innova da yaklaşık bu kadar yakıyor.
    Ben yurtdisinda yasiyorum ve bulundugum yerde Honda Innova yok, kawasakinin cup motoru oldugunu gorunce bayiye gidip inceledim, fiyati cok uygun ama uretimine bu sene son verilmis, o yuzden fiyati baya indirmisler ( 1600TL civarina ) ve ikinci eli yok ama urunun bir dergideki tanitim yazisinda kawasakinin yuz karasi cunku 3-4 kati fiyatla sattiklari kawasakilerden hem surus hem yakit hem guc olarak cok ustun yaziyordu, o yazi da ilgimi daha da artirdi ama turkce yada ingilizce kullanici yorumu bulamadim, o yuzden danismak istedim, sonucta bu fiyata ve yakita tahminimce 1-2 senede parasini zaten amorti eder, bir de benim acgozlulugum var, bunu satar bir ustunu alirim yerine, bu da durur digerini de alirim diyorum, tum motorlar tip model hosuma gidiyor acikcasi, cin mali da olsa ayni, eski de olsa ayni, biraz fazla param olsa galiba 3-4 tane motorum olur ama simdilik bu maddiyattan dolayi istegim

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Ben yurtdisinda yasiyorum ve bulundugum yerde Honda Innova yok, kawasakinin cup motoru oldugunu gorunce bayiye gidip inceledim, fiyati cok uygun ama uretimine bu sene son verilmis, o yuzden fiyati baya indirmisler ( 1600TL civarina ) ve ikinci eli yok ama urunun bir dergideki tanitim yazisinda kawasakinin yuz karasi cunku 3-4 kati fiyatla sattiklari kawasakilerden hem surus hem yakit hem guc olarak cok ustun yaziyordu, o yazi da ilgimi daha da artirdi ama turkce yada ingilizce kullanici yorumu bulamadim, o yuzden danismak istedim, sonucta bu fiyata ve yakita tahminimce 1-2 senede parasini zaten amorti eder, bir de benim acgozlulugum var, bunu satar bir ustunu alirim yerine, bu da durur digerini de alirim diyorum, tum motorlar tip model hosuma gidiyor acikcasi, cin mali da olsa ayni, eski de olsa ayni, biraz fazla param olsa galiba 3-4 tane motorum olur ama simdilik bu maddiyattan dolayi istegim
    siz hangi ülkedesiniz bilmiyorum
    fakat türkiyede kanuna göre son üretimden 10 yıla kadar parça bulundurma zorunluluğu var
    kanun var ama uygulama pek yok
    sizin bulunduğunuz ülke içinde vardır geçerli bir kanun umarım bizimkisinden daha iyi uygulanıyordur
    bu nedenle üretimin bitmesini filan bence dert etmeyin derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)