Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünyanın en hızlı motosikleti.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Merhaba arkadaşlar, birçok kaynakta dünyanın en hızlı motosikleti helikopter motorlu, mtt y2k olarak gösterilmiş.

biraz araştırma sonucu, dodge tomahawk adında birşeye rastladım, üzerinde birebir viper motoru var, V10 motor, 8300 CC, 500 HP.

Motorun son hızı ise 400 MPH.(ortalama 643 km)
    Y2k nın max hızı 370 km olarak geçiyor. De abi insanmısınız, V10 motor yapılırmı ya 8300 cc.

Buyrun resimler.

[B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyanın en hızlı yol motosikleti rekoru geçtiğimiz günlerde 1299 cc, turbo şarjlı, 2006 model Suzuki Hayabusa ile kırıldı. Bill Warner, 650 beygir gücündeki Hayabusa'sı ile Teksas Goliad'da eski bir hava alanı pistinde önceki hız rekorunu 8.48 km/s geliştirerek 448,36 km/s'lik hıza imza attı.

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en hızlı yol motosikleti rekoru geçtiğimiz günlerde 1299 cc, turbo şarjlı, 2006 model Suzuki Hayabusa ile kırıldı. Bill Warner, 650 beygir gücündeki Hayabusa'sı ile Teksas Goliad'da eski bir hava alanı pistinde önceki hız rekorunu 8.48 km/s geliştirerek 448,36 km/s'lik hıza imza attı.

Pek insan sevgisi yok gibi makinada.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400

Ben bu alete binecek olsam bırakın full korumayı, tam bir astronot gibi giyinirdim sanırım. Hatta bu makineye koruma demiri takmanın yollarını bile arardım (bacakları korumak için)

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    bide benzin istasyonu ayarlamak lazım bunu alınca
    Bu ayar iyiiii

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk resim full motor zaten. Lastikler motordan az uzak, adamda motorun üzerine oturmuş zaten. Işık hızında motosiklet yapalım derken tipi kaydırmışlar. 400 müş 500 müş gereksiz bence. Özel pistler dışında o kadar hız yapılacak alan yok. Sadece pistte kullanacağım motoru da neyleyeyim. Akülü scooterı tercih ederim yeminlen.
    ''hatırlamak üzere yola koyulmadan önce sahip olmadıkları bir anının izini sürmek..''

W.S.Merwin

dünyanın en hızlı motorsikleti helikopter motoru olan mtt y2k diilmiyid?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Y2K hiz rekor denemesine girmedi. Belkide silindirli motor kullanmadigindan dolayi rekor yetkilileri tarafindan motosiklet statusunde kabul edilmediginden. Zaten ne Dodge Tomahawk nede y2K in ustunde son hiza dayanabilen bir surucu cikmadi.

Keskin sirke kupune zarar iki motor dur bu motosikletler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    sehpada olmadan dimdik durabilen bu makineye motosiklet demiyorum ben.
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

hayabusayaı sevmiyorum yamahada yapsın

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    dodge kendını reklam ıcın yaptı bu calısmayı en guclusu bızde dıyebılmek ıcın ama bence bos ıs.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    dodge un yaptığı motor gereksiz,son hızı 640 deniyor ama onun üzerinde duracak insan sayısı bir elin parmak sayısını geçmez ayrıca 550.000 verilmez paraya yazık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)