Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cok zor çalıştı..

Motovento
    REKLAM ALANI

motorun jiklesi bozuktu onu değiştirdik akşam eve geldim motor saat gibi çalışıyo hiç sorun yok tu bu saabah çalıştırmayı denedim çalışmadı marşa basıyorum gaz veriyorum tık yok 2 dk falan marşa bsıp gaz verdim ilk bogulur gibi çalışmaya bşladı sonra duzeldi bu normalmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı ahmet77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun jiklesi bozuktu onu değiştirdik akşam eve geldim motor saat gibi çalışıyo hiç sorun yok tu bu saabah çalıştırmayı denedim çalışmadı marşa basıyorum gaz veriyorum tık yok 2 dk falan marşa bsıp gaz verdim ilk bogulur gibi çalışmaya bşladı sonra duzeldi bu normalmi
    Değiştirdiğin jickleyi çekili tutarak marş ve gaza basaydın ya.İlkinde hemen alır arada sırada çekip bırakırsın 4 - 5 dakika çalıştırırsın.Akşamki gibi saat gibi çalışmaya başlar.

Alıntı bRkq35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştirdiğin jickleyi çekili tutarak marş ve gaza basaydın ya.İlkinde hemen alır arada sırada çekip bırakırsın 4 - 5 dakika çalıştırırsın.Akşamki gibi saat gibi çalışmaya başlar.
    sanırım benimki otomatik jikle onu nasıl yapacaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Otomatik jickleyse hemen çalışması lazımdı.Çünkü benim motosiklet jickle marş ve gazla tek de çalışıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)