Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigortanın ödemediği çekici ücreti

Motovento
    REKLAM ALANI
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar 2 ay önce kaza yapmıştım, tutanak falan karşı taraf hatalı çıktı neyse tamiri falan hallettik bugün ödeme yapıldığına dair sms geldi fakat faturayı dosyalarla birlikte göndermemize rağmen çekici ücretini göndermemişler, arayıp sormalı mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toprakg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 ay önce kaza yapmıştım, tutanak falan karşı taraf hatalı çıktı neyse tamiri falan hallettik bugün ödeme yapıldığına dair sms geldi fakat faturayı dosyalarla birlikte göndermemize rağmen çekici ücretini göndermemişler, arayıp sormalı mıyım?
    Maddi durumun yerinde ise dava aç, yasal faizi ile birlikte alırsın. Öteki türlü zaten alamazsın. Bir düşün, koskoca holding var karşında. Onlar bilmiyorlar mı bunu sana ödeyeceklerini ? Abiyane tabirle yokuş yapıyorlar.

Tüm bu durumlar için YAŞASIN KASKO diyorum. Kaza sonrası stressten girdiğin belediye tuvaletinin 1 TL sini bile senin kaskon karşı taraftan s.ke söke alıyor.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi durumun yerinde ise dava aç, yasal faizi ile birlikte alırsın. Öteki türlü zaten alamazsın. Bir düşün, koskoca holding var karşında. Onlar bilmiyorlar mı bunu sana ödeyeceklerini ? Abiyane tabirle yokuş yapıyorlar.

Tüm bu durumlar için YAŞASIN KASKO diyorum. Kaza sonrası stressten girdiğin belediye tuvaletinin 1 TL sini bile senin kaskon karşı taraftan s.ke söke alıyor.
    Maalesef maddi durumum iyi değil, öğrenciyim 100 tl beni o yüzden etkiliyor ev faturaları falan...
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)