Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yine iyi yırttım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Merhaba arkadaşlar, 1 saat kadar önce evime dönerken, eve yakın biyerde hafiften viraja girdim, çoook hafiften yatırdımkiiii, arka teker kitlendi, panik oldum motoru doğrulttum zorla sonra bıraktı tekrar kitledi falan, zorlukla düşmeden durabildim, lan ne oluyo falan derken arkaya baktım zincir yerde aynen "" oldum. bana koyan zincirin kopması değil, eve gelmeden kopmasıydı çünkü eve daha ortalama 1 km vardı ve 800 mt si dik bir yokuş. sonrası derin bir kol ağrısı, bol küfür eşliğinde motor ittirmek.

Neyse şükür bu seferde ucuz yırttık. Siz siz olun zinciri yağsız bırakmayın, değişme vakti gelince değiştirin.. )
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    geçmiş olsun
    "[B]Sarı[/B]"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "[B]Lacivert[/B]" sevdadandır.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    geçende de gezerken atmıştı senin zincir yanlış hatırlamıyorsam geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçende de gezerken atmıştı senin zincir yanlış hatırlamıyorsam geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    İşaret verdi de, ben sonraya erteledim hep bişey olmaz diye, böyle cezalandırıyor allah işte. )))))
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşaret verdi de, ben sonraya erteledim hep bişey olmaz diye, böyle cezalandırıyor allah işte. )))))
    Allah akıl vermiş, fikir vermiş, işaret vermiş...
    sen suçuna başka ortak ara bence, yada tümüyle sahiplen
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah akıl vermiş, fikir vermiş, işaret vermiş...
    sen suçuna başka ortak ara bence, yada tümüyle sahiplen
    Sahipleniyorum zaten hocam, aptallık tümüyle bende, zinciri de yağsız bırakmıştım zaten, yarın sabahtan yağlar öyle işe giderim demiştim.

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    Geçmiş olsun,iyiki düşmeden motoru toparlamışsın yoksa gece gece Allah korusun hastahanelerde uraşmak vardı sonunda.
    Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı ExpendableS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,iyiki düşmeden motoru toparlamışsın yoksa gece gece Allah korusun hastahanelerde uraşmak vardı sonunda.
    O kadar ciddi bişey olmazdı sanırım, çok hızlı da değildim, tam korumalıydım ama gece gece tadımız bozulacaktı, hoş yine bozuldu benimki motoru ittirirken ama sağlık olsun akılsız başın cezasını ayaklar ve kollar çekti. )))))

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    boş verr takma kafana senin canına bişey olmamış ya gerisi boş.bu hayatta her şey geliyor insanın başına.ben bu tür olay yada kazaları ufak tefek durumlarla atlatıldığı taktirde tecrübe olarak görüyorum.şimdi mesela siz bu konuda tecrübe kazandınız artık zincir vs bakımını ihmal edip yada yapmadan motora bineceğinizi sanmıyorum.
    Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. benimde 100 lük cup ın zinciri yıpranmış bian aklıma geldi benimkide koparsa diye önlemini alayım bari
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsın Allah korusun zincir teker kitlendiğinde düşebilirdin de. Hem sana hemde motoruna zarar gelebilirdi. bence bu kulağına küpe olsun bakımlarını aksatma .
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 1 saat kadar önce evime dönerken, eve yakın biyerde hafiften viraja girdim, çoook hafiften yatırdımkiiii, arka teker kitlendi, panik oldum motoru doğrulttum zorla sonra bıraktı tekrar kitledi falan, zorlukla düşmeden durabildim, lan ne oluyo falan derken arkaya baktım zincir yerde aynen "" oldum. bana koyan zincirin kopması değil, eve gelmeden kopmasıydı çünkü eve daha ortalama 1 km vardı ve 800 mt si dik bir yokuş. sonrası derin bir kol ağrısı, bol küfür eşliğinde motor ittirmek.

Neyse şükür bu seferde ucuz yırttık. Siz siz olun zinciri yağsız bırakmayın, değişme vakti gelince değiştirin.. )
    dostum bunun içinmi topic açtın yani ne dememizi bekliyosun? allah korosun iyiki bişey olmamışmı diyelim yoksa zincir kopcak duuma gelene kadar aklın nerdeydi, sen ne biçim motorcusun mu diyip seni tiyemi alalım?

hangisi hoşuna gider yada duymak istediğin msj nedir onu söylede ona göre cvp yazalım sende mutlu ol...

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bunun içinmi topic açtın yani ne dememizi bekliyosun? allah korosun iyiki bişey olmamışmı diyelim yoksa zincir kopcak duuma gelene kadar aklın nerdeydi, sen ne biçim motorcusun mu diyip seni tiyemi alalım?

hangisi hoşuna gider yada duymak istediğin msj nedir onu söylede ona göre cvp yazalım sende mutlu ol...

Öncelikle hocam, topiği açmamın başlıca ve başlıca sebebi, başka arkadaşların düştüğüm duruma düşmemesini istememem. O zincir yanlış biyerde kopsaydı bana birkaç uzva veya canıma bile mal olablirdi.

Ha ben dersimi buraya yazmasamda almadımmı ? Aldım.

Herşeyin altında bi artniyet, aptallık aramak sitenin kurallarından oldu herhalde.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kardeşim Allah korumuş sana bişey olmasın yeter dediğin gibi ters bi yerde olmuş olsaydı allah korusun canından bile olabilirdin. konusu açılmışken bende bişey sormak istiyorum bu zinciri değiştirmek için belli bir km varmıdır arkadaşlar 100lük cup kullanıyorum bende motor kullanmak gerçekten çok güzel ama bir o kadar da tehlikeli ne yazıkki bu ülkede.sana tekrar geçmiş olsun kardeşim herkese ilgilendiği için teşekkür ederim.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Tedbirsiz başın derdini ayaklar çekermiş.Sende 1 km rampada taşımışsın motoru.Motorun suçu yok.Daha önce sinyal vermiş sana.Benim eski cbf150'de en dikkat ettiğim şey zincirdi.Çok korkardım bi gün kopup beni yolda bırakır diye.Onun için 500km'de bir gaz yağı döküp tel fırçayla bi güzel temizlerdim.Arkasından da yağlardım.

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim Allah korumuş sana bişey olmasın yeter dediğin gibi ters bi yerde olmuş olsaydı allah korusun canından bile olabilirdin. konusu açılmışken bende bişey sormak istiyorum bu zinciri değiştirmek için belli bir km varmıdır arkadaşlar 100lük cup kullanıyorum bende motor kullanmak gerçekten çok güzel ama bir o kadar da tehlikeli ne yazıkki bu ülkede.sana tekrar geçmiş olsun kardeşim herkese ilgilendiği için teşekkür ederim.
    Bak, zincir artık çok gevşemişse, ( orada gevşeme payını gösteren bikaç cm lik çizgiler vardır) oraları geçmişse, sürekli zincirin atıyorsa hiç uğraşma hemen değiştir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 ----------

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tedbirsiz başın derdini ayaklar çekermiş.Sende 1 km rampada taşımışsın motoru.Motorun suçu yok.Daha önce sinyal vermiş sana.Benim eski cbf150'de en dikkat ettiğim şey zincirdi.Çok korkardım bi gün kopup beni yolda bırakır diye.Onun için 500km'de bir gaz yağı döküp tel fırçayla bi güzel temizlerdim.Arkasından da yağlardım.
    Eh öyle oldu artık... Bende temizlerim normalde mazotla ve diş fırçasıyla ama bu aralar iş güç baya bi aksattım..

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    geçmiş olsun ne kadar yol yaptında bu hale geldi zincir 6 yıldır degiştirmedim deme sakın

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ne kadar yol yaptında bu hale geldi zincir 6 yıldır degiştirmedim deme sakın
    12.000 km yaptım.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    onurrr naptın ya geçmiş olsun sevindim kaza yapmadığını zinciri bende 2 gün önce değiştim yağıda değiştirdim ama çok az yağ çıktı kafamı karıştırdır yağmı yakıyor acaba şimdi vitesler pamuk gibi oldu tıkır tıkır geçiyor
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)