Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufak Bi Fikir Yardımı Lütfen =)

Motovento
    REKLAM ALANI

Keeway Super Shadow 250 Kullanan Arkadaşlar Varmı Ve Hakkında Kim Ne Düşünür Ben Bu Motoru Almayı Düşünüyorum Tabikide Hala Araştıryorm Fazla Bi Param Yok Aslında Bu Motorun 2. El Fiyatına Yakın Tarzı Aynı Olan Başka Marka Motor Tavsiye Edicek Olan Arkadaşlarada Şimdiden Teşekkür Ederim =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Keeway süper Shadow alana kadar derimki ondan kat ve kat üstün Hysong GV250 kullanmalısın.. özelliklerine bakınca anlıcaksın zaten.

Zira Hysong; 28 beygir 10000 devir.

Süper Shadow; 22 beygir 8000 devir.

Fiyatlarıda hemen hemen aynıdır. Buyüzden tabiki Hysong.. Kendi motorumdur bu arada.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    gorkemuls arkadaşımız güzel demiş fakat bütçe ile ilgili şeyler bunlar.

Yoksa al bende sana VL 250,Dragstar 250 tavsiye edeyim ama yanlış.
    Supershadow 1500-2000 TL civarı, oysaki gv 250 dediğiniz motor 4000 den başlıyor....

Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway süper Shadow alana kadar derimki ondan kat ve kat üstün Hysong GV250 kullanmalısın.. özelliklerine bakınca anlıcaksın zaten.

Zira Hysong; 28 beygir 10000 devir.

Süper Shadow; 22 beygir 8000 devir.

Fiyatlarıda hemen hemen aynıdır. Buyüzden tabiki Hysong.. Kendi motorumdur bu arada.
    Tavsiyen İçin Teşekkür Ederim Sanırım Hyosung'un 2. Elleri Pekte Ucuz Değil Güzel Motor Ama Biraz Daha Zaman Lazım Eğerki Kafayı Ona Takarsam Şuda Var Kim Ne Düşünür Bilmemde Hyosung GV250'ye Verilicek Para Regal Raptor DD250-10 a Verilir =) Bence =))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:43 ----------

Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gorkemuls arkadaşımız güzel demiş fakat bütçe ile ilgili şeyler bunlar.

Yoksa al bende sana VL 250,Dragstar 250 tavsiye edeyim ama yanlış.
    Supershadow 1500-2000 TL civarı, oysaki gv 250 dediğiniz motor 4000 den başlıyor....
    Evet Bende Onu Dedim =))

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Regal Hysong'un yanından dahi geçemez. 250 cc'de en kral motorlardan biridir Hysong.

Ama şöle bi durum var, Japon motorlarıyla başa baştır Hysong... dilerseniz bi kaç ilan atabilirim.. Bunlarada bi göz atın..

Kuzenimin motorudur. İlanı ben verdim.. Almayı düşünürsen çok temiz motordur. Fiyatta indirim yaptırabilirim. Maksat forumdan birine gitsin en azından.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31562729/detay

Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Hysong'un yanından dahi geçemez. 250 cc'de en kral motorlardan biridir Hysong.

Ama şöle bi durum var, Japon motorlarıyla başa baştır Hysong... dilerseniz bi kaç ilan atabilirim.. Bunlarada bi göz atın..

Kuzenimin motorudur. İlanı ben verdim.. Almayı düşünürsen çok temiz motordur. Fiyatta indirim yaptırabilirim. Maksat forumdan birine gitsin en azından.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31562729/detay
    Biraz Araştırmak Lazım Teşekkür Ederim İlgine Gerektiği Zaman Ulaşırım Sana =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)