Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Armode gt mi? Venom tamino montmu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Arkadaşlar bu iki mont arasında kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim hangisi daha iyidir sizce:

1-görünüş
    2-koruma
    3-kalıte
    olarak fikirlerinizi alabilirmiyim teşekkurler...
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    txxxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???????
    gerekli cevabı imzanda vermişsin..(1) bütçeni biraz daha genişletebilirsen bir sefer al birdaha düşünme derim ben.
    öyle 3 aşşağı 5 yukarı değil...1 aşşağı 2,3,4,5,6 yukarı...

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı

Eger bahsi gecenler bu resimlerdekilerse. Ben Armodeyi daha cok begendim.

Bu iki markaninda ürünlerini kullaniyorum.

Venomun Evolution (touring) montunu kullaniyorum. (Memnunum)
    Armodenin pantolonunu kullaniyorum. Rüzgar korumasindan sicak tutmasindan memnunum. Ama dizlik korumlari dizlerin hizasindan kayabiliyor. Ama bu tarz pantalonlarin ortak sorunu diye düsünüyorum. Bi cirt koyup sabitleme imkani olsaydi iyi olurdu. Ayrica Armode pantalonu egzoza degdirmisim yakmisim. Egzostan yanmasi normalmidir bilmyorum ama eger allah korusun yere düssem ve sürünsem demekki sürtünmeden de yanacak ve deriyi yakacak.
    Her iki ürünüde 4 mevsim olarak almistim. Montun kislik astari cikiyor ve önde 4 yerde havalandirma cepleri var.
    Pantalon ise 3 kat. O kadar sicak oluyordu ki yagmur membranini cikarmak zorunda kaldim. Soguk havalarda bile ic camasirim nemli cikiyordu o kadar sicak oluyordu yani. Simdi sirf kislik astariyla kullaniyorum.
    haaa yanan bölümede ayakkabicidan aldigim parcalari bir terziye her iki bacagada simetrik olarak diktirdim sorun kalmadi

venom en ufak sürtünmeye gelmiyor. Ben yerde yaklaşık 20 m sürüklendim, yarısı yok oldu ama üstümde olmasaydı belki şuan sol omzumu kullanamıyodum.

Motosikleti
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venom en ufak sürtünmeye gelmiyor. Ben yerde yaklaşık 20 m sürüklendim, yarısı yok oldu ama üstümde olmasaydı belki şuan sol omzumu kullanamıyodum.
    Dirseklerde koruma yok muydu?
    Ne kadar ekmek o kadar köfte elbet. Bütce meselesi. Ama yinede ucuz atlattigina sevindim. Kolun rendelenebilirdi de asfaltin üstünde..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kalite konusunda yorum yapamayacam ikisini de kullanmadım ama ikisi de aynı firmanın ürünü. Venom ve Armode markası Tümoparsan isimli bir Türk şirkete ait. Aynı fiyat aralığındaysa birbirinden çok farklı kalitede olduğunu sanmam.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    armodenin işçiliği güzel
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armodenin işçiliği güzel
    Bana göre iscilik, fonksiyonellik para=performans dengesi her iki marka icinde güzel.
    Dedigim gibi ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Ben Venom Evolution monttan cok memnunum. Kol omuz sirt korumalari var. Arkasinda artci icin cep var. Kendi cekleride cok yeterli en önemlisi 4 mevsim mont. Gerci hic bi sekilde yazin o sicaginda giyilebilecegini düsünmüyorum. Fiyati ise inanilmazdi. 109TL aldim G.G. sitesinde. sanirim kampanyadaydi. Benden gören arkadaslarimda almak istedi ama bulamadilar.
    Armode Pantalonuda 134e aldim o da ayni sekilde benden sonra zamlandi. 3 katli ve tüm katlar cikabiliyor. 4 mevsim. Dizlerde ve kalcalarda korumalari var.
    genel olarak 242TL ye aldim alt üst. bu paranin hakkini yeterince veriyor.
    Venom botlarida 120ye almistim. onlarda iyi.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eger bahsi gecenler bu resimlerdekilerse. Ben Armodeyi daha cok begendim.

Bu iki markaninda ürünlerini kullaniyorum.

Venomun Evolution (touring) montunu kullaniyorum. (Memnunum)
    Armodenin pantolonunu kullaniyorum. Rüzgar korumasindan sicak tutmasindan memnunum. Ama dizlik korumlari dizlerin hizasindan kayabiliyor. Ama bu tarz pantalonlarin ortak sorunu diye düsünüyorum. Bi cirt koyup sabitleme imkani olsaydi iyi olurdu. Ayrica Armode pantalonu egzoza degdirmisim yakmisim. Egzostan yanmasi normalmidir bilmyorum ama eger allah korusun yere düssem ve sürünsem demekki sürtünmeden de yanacak ve deriyi yakacak.
    Her iki ürünüde 4 mevsim olarak almistim. Montun kislik astari cikiyor ve önde 4 yerde havalandirma cepleri var.
    Pantalon ise 3 kat. O kadar sicak oluyordu ki yagmur membranini cikarmak zorunda kaldim. Soguk havalarda bile ic camasirim nemli cikiyordu o kadar sicak oluyordu yani. Simdi sirf kislik astariyla kullaniyorum.
    haaa yanan bölümede ayakkabicidan aldigim parcalari bir terziye her iki bacagada simetrik olarak diktirdim sorun kalmadi
    ewet arkadasım tam ustundesin ancak işte dediğim gibi sadece görünüş olarak ve korumaları olarakta banada armode geldı ama kararsızım hala başka düşüncelerinzide beklıyorum saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:26 ----------

arkadaşlar hepinize çookkk teşekkurler bana çok yardımcı oldunuz fikirlerim %100 değişte armode gt alıcam aldıktan sonrada ilk izlenımleri aktarıcam teşekkurler...
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ben armode nin dort mevsim montunu kullanıyorum. cogu dort mevsımler yazın sıkıntı yaratır ama armodenın iç katlarını cıkarınca tam bir yazlık mont oluyor.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Montu nereden alacaksın?
    Bu firmanın Sirkeci veya Hasanpaşa'daki mağazalarından alacaksan, oradaki arkadaşlar sorularına samimi şekilde yanıt vereceklerdir.
    Sahibinden çalışanına hemen hemen bu firmadaki tüm arkadaşları yıllardır tanırım, dürüst ve esnaf insanlardır; imal ettikleri bu 2 ürün hakkında en güzel öneriyi onlar verir sana.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    ben armode nin dort mevsim montunu kullanıyorum. cogu dort mevsımler yazın sıkıntı yaratır ama armodenın iç katlarını cıkarınca tam bir yazlık mont oluyor.
    bende tercihimi armode taradından yaptım zaten görücez yardımcı oldugun için çok teşekkurler srknbdm
    2- Calisiyorsa kurcalama

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    arkadaşlar armode gt yı aldım sonunda gözle gorunce daha iyi bi karar werdiğimi anladım ilgilenen arkadaşlara tesekkurler eksık olmyn...
    2- Calisiyorsa kurcalama

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı vecix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tercihimi armode taradından yaptım zaten görücez yardımcı oldugun için çok teşekkurler srknbdm
    güle güle kullan

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    güle güle kullan
    tskurler ...
    2- Calisiyorsa kurcalama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)