Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2011 yılı Motosiklet Fuarı / 24 - 27 Şubat 2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorumu aldığımdan beri nerdeyse tuvalete bile onla gidiyorum yağmur soğuk kar farketmiyo toplu taşıma araçlarından nefret ediyorum -5derece soğuk olsun motorum çalışırsa yine motorla gezerim.
    scooter bir nebze yağmur çamur dinlemiyor suyu üstten yiyorsun...ama vitesli olunca alttan üstten yardırıyor çamur... 30 undan sonra 100 kg üstüne çık sağlık sorunların başlasın kiloyla bağlantılı o zaman görürüm seni ben...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    metehana şiddetle katılıyorum bu arada 41 olunca biraz daha üşengeç oluyor insan..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter bir nebze yağmur çamur dinlemiyor suyu üstten yiyorsun...ama vitesli olunca alttan üstten yardırıyor çamur... 30 undan sonra 100 kg üstüne çık sağlık sorunların başlasın kiloyla bağlantılı o zaman görürüm seni ben...
    şişmanlar pek üşümüyolar ama demek rüzgar onlarıda yenebiliyor scooterın o konuda dediğin gibi avantajları var ama viteslilerde düz yolda geçiyo hepsi beni hatta bi tane activada geçti geçende moralim bozuldu :( olsun bende today yakaladığım zaman eziyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

arkadaşlar biz gidemeyenler için foto istiyoruz. daha fazla, daha fazla...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dondum afedersin.
    zalım şehir istanbul.
    sen mi büyüksün ben mi!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    '08 Ducati Hypermotard 1100
    Öncelikle davetiye gönderdiği için @Tarkan1981 adlı arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum.
    İlk gün alışveriş amaçlı gitmiştim. Bu sabah ise fotoğraf çekmek için gittim . Fuar hakkındaki yorumlara ve bir sürü fotoğrafa ulaşmak için blog sayfama uğrayabilirsiniz. Geçen senenin fuarının da fotoğrafları mevcuttur.

http://dunyanin-tufani.blogspot.com/...klet-fuar.html

Motosikleti
    hyosung gv 650
    bugün nasipse ordayım arkadaşlar

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Fuarda ÖTV indirimi ile ilgili anonslar havada uçuşuyordur kesin.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Fuara giden ve elektrikli bisikletler hakkında görüşlerini paylaşmak isteyenlerin http://www.e-bisiklet-dunyasi.com forum sayfalarına görüşlerini yazmalarından çok mutlu olacağız.
    Motorsuz bir iki teker kullanıcısı olarak elektrikli bisiklet sektörünün ve kullanıcılarının adam akıllı gelişmesine çaba sarf ediyoruz. Yoksa bu kuralsız araçlar sayesinde bütün iki tekerlekli araçlar kötü bir şöhrete kavuşacak gibi görünüyor.

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    fuar bileti temın edebileceğim kımse varmı arkadaşlar?
    2 Tekerlekli Huzur..

bugün fuardaydım aksesuar olarak çok fazla bi mağaza yoktu önceki seneleri bilmiyorum ama ben daha fazla bekliyodum. Feyizoğlu ve motomax fuarda yoktu.ceket ,pantolon,eldiven,buff,baklava,bot,ayakkabı bu saydıklarımın hepsini hudsondan alabilirsiniz kalite ve fiyat olarak en iyi mağaza hudsondu.
    ben ceket eldiven ve baklava aldım.bitek yağmurluklar pahalıydı orda onuda başka bi yerden aldım.onun dışında diğer magazaların fiyatları çok yüksek geldi genel atmosfer iyiydi ama fuar otoparkında motosiklet çok az vardı.toplasan 30tane motor vardı ben heryeri motosiklet dolu hayal ediyodum ortalık 4teker doluydu. motosiklet.net standının önünden çok geçtim ama uğramadım biraz çekindim açıkcası standda bomboştu 2sandalye 2tanede ss motor vardı.gerisi insan kalabalığı..diğer motosiklet grupları gibi kendi ürünleriyle dolu bi stand bekliyodum ama tshirt bile yoktu sanırım.birde sanki forumda gördüğümden çok farklı yüzler vardı orda bence site içinde fotoğraflar daha çok paylaşılmalıki birbirimizi tanıyalım. bi ara ss motoru olanlar motoru çalıştırıp gaz vermeye başladılar.bi kaç stand karşılıklı motor bağırttılar güzel oldu ama kapalı alan egzos kokusu bi çok bayanı rahatsız etti.

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Fuarda bir şey dikkatimi çekti.Erkek arkadaşların yüzünde garip bir gülümseme vardı güzel hostesler ve motorlar bir araya gelince o garip gülümsemenin oluştuğunu tahmin ediyorum, bir de koltuk değneğiyle dolaşan arkadaş sayısı dikkatimi çekti, ( Allahım Koru bizi )
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda bir şey dikkatimi çekti.Erkek arkadaşların yüzünde garip bir gülümseme vardı güzel hostesler ve motorlar bir araya gelince o garip gülümsemenin oluştuğunu tahmin ediyorum, bir de koltuk değneğiyle dolaşan arkadaş sayısı dikkatimi çekti, ( Allahım Koru bizi )
    ehehe o gülümseme motosikletlerden bence yoksa kız dediğin heryerde var
    özellikle 600f,gsx1000r,s1000rr ı incelerken resmen bakıp bakıp gülüyodum bi ara baktım millet garipsemeye başladı topladım kendimi

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar ben esenler otogarda ineceğim otobüsten nasıl giderim fuara esenlerden?

Fotoğraflar çok güzel ve profesyonelce hazırlanmış.

Aprilia pegaso olarak bulunan fotoğraf mana 850 gt abs modeli.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    fuar beklediğim gibi değildi çok sönük kalmış bence etkinliklerin artması gerekiyordu ve ziyaretçi sayısı iyiydi ama katılımcı firma sayısı azdı
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    fuar tek kelime ile "kötü"ydü............

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Şu fuar tarihlerini hangi muhterem ayarlıyor ise helal olsun bu kışda bu ne fuarı yavf
    arkadaş akıl var mantık var bugün soğuktan her yanım uyuştu daha da giderim
    ama sırf bizim sitenin standına uğramaya yoksa yemişim fuarı bir faydasını da görmüşlüğümüzde yok allaha şükür.

Alıntı 2fun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle davetiye gönderdiği için @Tarkan1981 adlı arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum.
    İlk gün alışveriş amaçlı gitmiştim. Bu sabah ise fotoğraf çekmek için gittim .
    rica ederim, ikimizde fuardaydık bugün demekki karşılaşamadık

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehana şiddetle katılıyorum bu arada 41 olunca biraz daha üşengeç oluyor insan..
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şişmanlar pek üşümüyolar ama demek rüzgar onlarıda yenebiliyor scooterın o konuda dediğin gibi avantajları var ama viteslilerde düz yolda geçiyo hepsi beni hatta bi tane activada geçti geçende moralim bozuldu :( olsun bende today yakaladığım zaman eziyorum
    yok yok haklısın...bende .ıçmaya motorumla gidicem artık...ne çile çektim bugün inanamazsınız...köpekler kovaladı Yenibosna tır parkında... hava sovık dedik nazlandık ebemin örekesini tersden gördüm desem yeridir...kuru sovık vardı aslında...keşke motörümle gideydim...

Alıntı 2fun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    url]
    Tarkan 1931 kardeşim sağolsun bana da eşlik etti...aslında uyguladığım diyet nedeniyle tansiyonum düşüktü baş dönmesi yaşadım gün boyu...bana refakat etti...

davetiye için Ozzy Ozborn dost kişisine minnettarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)