Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Geçirilmiş bir kaza ve hayattan giden 13 gun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanık diye bişey kalmamışki. şöyle söyliyim. Geçen gün e5 de 3 arkadaş giderken öndeki arkadaşlara sinirlenip aralarında geçen tartışmadan hiç haberim olmadığı halde sırf onların arkadaşıyım diye, içerisinde çoluk çocuk aile olan bir araç bilinçli olarak bariyerle arama girip ani sağa kırarak bana çarptı. Aynası kolumda kırıldı... Daha göreceğim gün varmışki biraz sendeledikten sonra toparladım ve sağ şeritte araba yoktu... Sence bu nedir cinayete teşebbüsmü yoksa kazamı ogünden sonra ben daha kimsede insanlık aramıyorum...
    aslında konunun ozetı basıt E Ğİ TİM SİZ LİK bakın heceleyerek yazdım hata bızlerdede var eğitemiyoruz eğitmiyoruz kımseyı.
    Zamanında ver parayı al ehlıyetı ıdı otobus sof max6 saat arac kullanır vs vs vs.
    Sorun kım nederlerse desın cezayı verenlerde cezların onunu kapatnlarda hadı sen ben sans eserı belkı kurtardık ya dıgerleri ?
    kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Geçmiş olsun yine hayattasın sağlığın düzelcek bu da iyi yönü

insanık diye bişey kalmamışki. şöyle söyliyim. Geçen gün e5 de 3 arkadaş giderken öndeki arkadaşlara sinirlenip aralarında geçen tartışmadan hiç haberim olmadığı halde sırf onların arkadaşıyım diye, içerisinde çoluk çocuk aile olan bir araç bilinçli olarak bariyerle arama girip ani sağa kırarak bana çarptı. Aynası kolumda kırıldı... Daha göreceğim gün varmışki biraz sendeledikten sonra toparladım ve sağ şeritte araba yoktu... Sence bu nedir cinayete teşebbüsmü yoksa kazamı ogünden sonra ben daha kimsede insanlık aramıyorum...
    sana da geçmiş olsun hala aramızdasın sevindirici Bu tür insanlar pskolojik sorunlu olmalılar yaa bunları yapabilmeleri için. İnsan hayatını bu kadar hiçe saymak. Günlük hayatta insan katledebilir bu tipler. Adam öldürmeye teşebbüs ya bu yaptıkları.. İnsanlık ölmüş derlerdi de inanmazdım al burdan yak.

Geçende döner kavşakta ışıkta durdum en soldayım. Yeşil yandı adanın etrafından sola döncem tam adamın teki sağımdan geçip önüme kırdı refüjle araç arasında kaldım neyseki gözüm aynadaydı da erken farkedip frenledim. Sinirlendim durdum yanına açtım vizörü orta yaşlı bi adam dedim biraz dikkatli kullan nerdeyse çarpıyodun falan. Teşekkür etti adam. Şaşırdım ama trafikte görülmediğimiz bi kez daha kanıtlanmış oldu.

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun yine hayattasın sağlığın düzelcek bu da iyi yönü

sana da geçmiş olsun hala aramızdasın sevindirici Bu tür insanlar pskolojik sorunlu olmalılar yaa bunları yapabilmeleri için. İnsan hayatını bu kadar hiçe saymak. Günlük hayatta insan katledebilir bu tipler. Adam öldürmeye teşebbüs ya bu yaptıkları.. İnsanlık ölmüş derlerdi de inanmazdım al burdan yak.

Geçende döner kavşakta ışıkta durdum en soldayım. Yeşil yandı adanın etrafından sola döncem tam adamın teki sağımdan geçip önüme kırdı refüjle araç arasında kaldım neyseki gözüm aynadaydı da erken farkedip frenledim. Sinirlendim durdum yanına açtım vizörü orta yaşlı bi adam dedim biraz dikkatli kullan nerdeyse çarpıyodun falan. Teşekkür etti adam. Şaşırdım ama trafikte görülmediğimiz bi kez daha kanıtlanmış oldu.
    görülmüyoruz, görenlerdende tepki alıyoruz. Hala aranızdayım hala aramızdasın hala buraya yazabildiğimiz yada burada yazan dostlarımız aramızda diye sevinicek durumdayız işte... Allah hepimizi korusun...
    i.V.i.B.i

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    görülmüyoruz, görenlerdende tepki alıyoruz. Hala aranızdayım hala aramızdasın hala buraya yazabildiğimiz yada burada yazan dostlarımız aramızda diye sevinicek durumdayız işte... Allah hepimizi korusun...
    Motordan sağlam indiğimizde sevincek durumdayız halbuki normali öyle değilmi zaten Kaç kere kavganın eşiğine geldim sol şeride,önüme atlıyolar yanlarına geliyorum dikkat etsene diyorum el kol yapıyolar laf ediyolar..Ya sabır deyip yola devam..Amin hepimizi..

Motosikleti
    BMW F650GS Twin
    Geçmiş olsun hocam, tez zamanda sağlığına kavuşursun umarım.

Her iki şöförün de tutuklu olduğunu okuduğumda içimde hissettiğim rahatlamayı anlatamam. Varsın 3 gün yatıp çıksınlar ama en azından bişeylerin karşılıksız olmadığını anlarlar belki...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Kardeşim Çok geçmiş olsun Otobüslerine çok güveniyorlar. Büyükler ya. Tekrar geçmiş olsun. En kısa zamanda iyileşmen dilegiyle.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Çok Geçmiş olsun
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS

Bana da bir doktor aynısını yaptı. Üstelik ters yöne girmişti. Çarpıp kaçtı. Benim alkol muayenem yarım saatte çıktı doktorunki 5.5 saat sonra hala çıkmamıştı. Kendisinden 3 kez kan alındı. Bütün bu olanlar yetmezmiş gibi neredeyse suçlu çıktım. 3 tanığım olmasına rağmen.

Polislerin muamelesi ise ayrı konu. Resmen MUAMELE yaptılar. Hocam, hocam diye kedi yavrusu gibi dolanıyorlardı etrafında.

En sonunda dayanamayıp yüksek sesle söyledim karakolda

" Hoca demeyin şu caniye daha asistan!"

NOT: Bu işlemler kendi çalıştığı hastanede yapıldı, haliyle alkolsüz çıktı. Madem alkolsüz bir de sizin cihaza üflesin dedim kabul ettiremedim.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buyuk gecmis olsun umarim sagligin daha iyidir. Suclularin kodesten asla cikmamalarini diliyorum ama af ulkesiyiz biz. Bu ulkede suc islemek , namuslu yasamaktan daha kolay.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    zor bu ulkede zor hem saymıyorlar hem sevmıyorlar ama bunlara bırılerının anlatması ogrtetmesı gereklı.Kaza yapan suclu carpan suclu carpılan suclu yahu esas bu cezaları ıslemerı yapmayanlar suclu.
    Buyrun bakjalım bana carpan soforun serbest kalma ıhtımalı cıktı basımıza 2. sofor suclu ımıs (onunda ehlıyetı yokmus cezadan dolayı heyy gıdı canım halkım dıkkatlı olun)

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    geçmiş olsun arkadaşım....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

Taksicilerden biri 2000 yılında babamın üzerinden geçti,adamcağız direkten döndü ama şoför 1 hafta sonra yardıra yardıra korsan taksiye devam. Umarım sizinki farklı sonuçlanır.

Yemin ederim adamı zorla katil ederler...

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    tesekkur ederım hanı su guzel ulkemde ıvır zıvır ıle oynayacagına buykler su yasalara cezalara ve uygulamalara calısalar..

Bknz en guzel ornek arac alım satımı ve noter ıslemlerı demekkı ısteyınce oluyor ya gerısı ??

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun arkadaşım
    allahtan ucuz atlatmışsın yakalanmalarına ayrı bi sevindim
    ama alacakları ceza hiçbirimizi tatmin etmiyecek
    çünkü bu ülkede trafikde adam öldürmenin bile cezası her zaman affedilmek
    umarım yakalananlara madalya vermezler sana çarpıp kaçtıkları için
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Çok geçmiş olsun malesef yollarımız bu canavarlardan kaynıyor , daha eveli gün düşündüm motosklet üzerindeyken sürekli sağı solu kollamaktan başım bir o yana bir bu yana bir aynaya bir yayaya bir otobüse zevk alamaz oldum korkudan paranoyaklaştım mı sankı dedim ama değil durumumuz bu..En kısa zamanda eski sağılığınıza kavuşmanız dileklerimle , Ne yazık ki bu güzeller güzeli ülkemizde canavarların sayısı çok ve hep dikkatli olmalıyız hep..

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı bora atay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun malesef yollarımız bu canavarlardan kaynıyor , daha eveli gün düşündüm motosklet üzerindeyken sürekli sağı solu kollamaktan başım bir o yana bir bu yana bir aynaya bir yayaya bir otobüse zevk alamaz oldum korkudan paranoyaklaştım mı sankı dedim ama değil durumumuz bu..En kısa zamanda eski sağılığınıza kavuşmanız dileklerimle , Ne yazık ki bu güzeller güzeli ülkemizde canavarların sayısı çok ve hep dikkatli olmalıyız hep..
    tesekkur ederım.
    Güzelim ulkemde ne olursa olsun mutlaka guzel olacak hersey bırgun.

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok büyük geçmiş olsun arkadaşım
    allahtan ucuz atlatmışsın yakalanmalarına ayrı bi sevindim
    ama alacakları ceza hiçbirimizi tatmin etmiyecek
    çünkü bu ülkede trafikde adam öldürmenin bile cezası her zaman affedilmek
    umarım yakalananlara madalya vermezler sana çarpıp kaçtıkları için
    Admın tesekkur ederım
    Madalyayı bana verecekler ıkı otobusun arasında nasıl kaza gecırdım dıye bırde hastanede alkol testım temız cıkmıs dıye

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Geçmiş olsun. Allah hepimizi korusun,beterinden saklasın.
    Yanlış anlama ama imzana takıldım olayı okuduktan sonra...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Allah hepimizi korusun,beterinden saklasın.
    Yanlış anlama ama imzana takıldım olayı okuduktan sonra...
    tesekkurler ımzam normalde genel manada haklısın bugun benımde gozume takıldı meret
    aman aman kaza maza vermesın yaradan

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı jr black key adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler ımzam normalde genel manada haklısın bugun benımde gozume takıldı meret
    aman aman kaza maza vermesın yaradan
    Amin... Normalde evet imzanın büyük ölçüde haklılık payı var ama bu durumda %100 olmadığını anladık.

Tekrar geçmiş olsun
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    gt250comet
    çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)