Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ruhsatı kaybettim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150 t1
    bugün okuldan cıktıktan sonra arkadaslarla ormana gezmeye gittim motorun ruhsatı montun iç cebinde kalmıs aklıma geldı inşallah düşmez diye. arkadasta ince giyinmiş montu verdim gün gayet güzel gecıyodu dedim inşallah bişey olup morelim bozulmaz diye içimden geçirdim tam eve dönerken montu istedim kapıdan girince kafa dank etti ara tara ruhsat yok evin içinde dönyorum ruhsat yok neseyse abimle beraber hava kararmaya yakın gittik bulamadık yarın erkenden gidicem aramaya eger bulamazsam ne yapmam gerekir ..
    cihan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    trafik şubeye gidip para bayılıcaksın. işin temeli para
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    asya 150 t1
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik şubeye gidip para bayılıcaksın. işin temeli para
    yok abi motoru yeni aldım kaportasını motorunu topladım vergi muayene yapcaktım tüm hevesim kactı cok morelimbozuldu valla :D
    cihan

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    gazeteye kayıp ilanı vereceksin. ilan ile birlikte trafik şubeye gidip yeni ruhsat çıkarıcaksın. kaybetmenin cezası ruhsat için varmı onu bilmiyorum. nüfus cüzdanında var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Önce karakola gidip durumu bildir. Gazeteye ilan vermek zorunlu değil. Eğer aracın muayenesi yoksa ek-1 belgesi doldurarak bu belge üzerine muayeneni yaptır. Muayenesi olsa bile tesbit muayenesi isteyebilirler. Artık sistemden bakabildikleri için istemezler sanırım ama istenirse normal muayeneye girmen gerekmiyor. Yine ek-1 doldurarak muayeneye gidiyorsun ve ruhsatını kaybettiğin için tesbit muayenesi yaptırmak istiyorum diyorsun ve ilginçtir ki bunun için ücret almıyorlar. Bunları tamamladıktan sonra ek-1 belgesi ve bir dilekçeyle herhangi bir trafik tescil şubesine başvuruyorsun belge ücretlerini ödeyip yeni ruhsatına kavuşuyorsun. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    asya 150 t1
    verdğiniz bilgiler içün cok teşekkrler
    cihan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)