Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu gün iki kere kurye sandılar beni :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    İlkinde bankaya gittim dizlik mont falan, kaskı eldiveni motorun sutunde bırakmıştım. Girdim sıra bekliyorum Güvenlik elemanı geldi dizliğime bir tık tım yaptı kuryemisin dedi ( herhalde bu havadana mecburşiyeti olmayan binmez diye düşünüyor.

Yok dedim ne var sende apachimi falan dedi beliki az cok bilgisi var. biraz ayak ustu sohpet ettik.

Şirinevler'de işim vardı ordan şirkete dönecem tam yola cıkcak bir arkadaş hop hop bende kuryeyim benide götürürmüsün dedi bende hic bozmadım hay hay dedim Mecidiyeköye getirdim. Motorumu cok seviyorum ama kurye sanılmakta hoşuma gittmi valla hani hakaret olarak algılamıyorum ama olmadığım birseyi yakıştırmalarına garipsiyorum.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bende bazen firma ziyaretlerini motorla yapıyorum. Kapıdaki güvenlik geldiğim kişiye haber verirken " kurye size evrak getirdi diyor "

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    motorda tam cbf 150 ya kurye sanıyolardır.Bu arada hayırlı cumalar
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Evet ybr ve cbf kullanıcılarını hep kurye zannederler birde çantan varsa tam kurye aracı.. ama motorsiklet dostlığu bambaşka oluyor ya.. bende motorumu seviyorum...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    enduro + reflektif yelek = polis
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahhahaha al bunları al al al

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Benimde çok başıma geliyor. Galiba kullandığım motorla alakalı. Hatta arkadaşlar bile söylüyor bazen, "aha pizzacı geldi" v.s.

Motosikleti
    suzuki burgman an400&sym joyride200
    normalde nizamiye kapısından çıkış belgesi olmadan çıkılmıyor.ancak kapıdaki güvenlik hala alışamadı sanırım beni kurye sanıyor.kapıya yaklaştığımda kapıyı hiç sorgusuz açıp selamı çakıyor bu da işime geliyor. veya benzincide pompacı soruyor :''kuryemisin??'' ^^hayır hobi amaçlı kullanıyorum ^^diyorum... ^^delimisin ne işin var motor üstünde ^^ diyor..bu tepki biraz gıcık oluyor tabi. ama ne olursa olsun,motorumu ve motosiklete binmeyi çok seviyorum
    [B]face your fears,live your dreams[/B]:bounce:

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Benim motorum tam kurye motoru arkada canta var koruma demirleri hele yağmurda yağınca yıkamazsam tam oluyor en son mont kirlendi halla yıkamadı kuryeler benden daha temizlemiyorum Kendi arkadaşlarımda dalga gectiği çok oluyor :D ama motoruda değişsem bu zihniyet değişmiycek sanırım :D

Yinede seviyorum ben moturumu yeterki yolda bırakmasın
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bana hiç olmadı ama olabilir,çünkü titan var altımda

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Fazer'la Bilgi Üniversitesi'nin otoparka girdiğimde "kurye misin" diye sormuştu bir güvenlik görevlisi

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Banada Her gün oluyor. Ben artık evet kuryeyim demeye başladım
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    c800 le alışveriş merkezi otoparkına girerken malzeme mi getirdiniz demişti bi görevli
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Ben choppera biniyorum 2 adet 20 litrelik deri çantam var... neredeyse her gün granajlarımı parlatırım... püsküllü elcikler, uzun egzoslar falan dinlemeyip bana da soruyorlar
    Bence sakıncası yok ama... Sonuçta o işi yapan arkadaşlar ekmek derdindeler...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bugün bir dükkana girdim, danışmada duran bayan beni görünce birilerini çağırdı " siparişimiz geldi" dedi.

sükut ettim neyseki anlamaları uzun sürmedi, kimsenin gıkı çıkmadı, danışmadaki kızcağız öyle kaldı.

çok evvelden de motorun ruhsatını çıkarttım lakin şube sultanbeylideydi, telefon ile oradan birisi ile anlaştım halletti ruhsatı bana yakın bir yere gönderdi. ruhsatı almaya gittim, kapıdan girdim eleman " abi acil avcılara evrak var götürür müsün ?" dedi ne kadar dedim, o zaman ruhsat parasına yakındı olur dedim önce ruhsatımı ver. ruhsatı bedavaya getirmiştim neredeyse.

memleketim insanı her motorcuyu (eğer motor iri değil ise ki maalesef yurdum insanı iri şeylere saygı duyuyor) potansiyel kurye elemanı olarak görür ve davranır. çok garipsememek lazım.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bir dükkana girdim, danışmada duran bayan beni görünce birilerini çağırdı " siparişimiz geldi" dedi.

sükut ettim neyseki anlamaları uzun sürmedi, kimsenin gıkı çıkmadı, danışmadaki kızcağız öyle kaldı.

çok evvelden de motorun ruhsatını çıkarttım lakin şube sultanbeylideydi, telefon ile oradan birisi ile anlaştım halletti ruhsatı bana yakın bir yere gönderdi. ruhsatı almaya gittim, kapıdan girdim eleman " abi acil avcılara evrak var götürür müsün ?" dedi ne kadar dedim, o zaman ruhsat parasına yakındı olur dedim önce ruhsatımı ver. ruhsatı bedavaya getirmiştim neredeyse.

memleketim insanı her motorcuyu (eğer motor iri değil ise ki maalesef yurdum insanı iri şeylere saygı duyuyor) potansiyel kurye elemanı olarak görür ve davranır. çok garipsememek lazım.
    iyimişşş
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ybr, cbf istemiyodum ama bunun üzerine düşünmeye başladım şu an

Boş ver aldırma , alayı trafikte veya toplu taşıma araçlarında balataları sıyırırken
    BİZ İSTANBUL U YAŞIYORUZ

Motosikleti
    mondial 150 mc
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen gün birisi adres arıyordu aracını durdurdu bi harita cıkardı bakıyor bende kuryeyimya adresi söylerim diye durdum yanında hayırdır nereyi arıyorsun dedim hemen cıkıyorum memur bey dedi bende yok ben polis degilim dedim oda bende memurum dedim ama cok korktu kesin bi bokluk vardı o iste adamdan cok kıllandım

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    Ben Kurye Oldugum İçin Sorun Yok Yollarda Motorcunun Motorcudan Başka Dostu Yokk
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)