Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100cc ve altındaki motorsiklet leri araştırıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok ama olacak
    Selam abilerim ablalarım kardeşlerim ne zamandır konu açmıyorum yaklaşık 4 aydır :D Şimdi tekrardan hepinize merhaba diyorum

Benim bi sorum olucakdı tabikide sizin gibi bilgili abilerime ablalarıma sorucam bu soruyu
    ben 100cc ve altındaki motorsiklet leri araştırıyorum çin malı olup olmaması önemli deil yani çok fazla yakmayan iyi bir motorsiklet arıyorum malum liseye de gidiyorum okul yakın deil mecbur yani yaklaşık bi günde 15 km gidecek bir motor arıyorum yani şimdi diceksiniz 50cc çok düşük performans diceksiniz ama ben 50cc leri çok seviyom yavaş olsana sakin sakin gidiyo bide küçük :D neyse yani 100cc ve altı çin malı olması önemli deil bir motor fazla pahalı olmaması iyi olur öğrenciyim çünki aklınızdaki model ve markaları paylaşırsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Honda Today..50 cc dir..

50 cc deyip geçme haa..
    Tork canavarıdır kendileri

Yazdım Today 50 vazgeçtim önce motor ehliyeti, 800 müydü neydi cezası 4 sene önce.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    al o zaman bir mobilet yavaş yavaş git hem ucuz hem az yakar öğrenciyim dediğin için dedim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi tane 103 al keyfine bak
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    yok ama olacak
    ya honda todayı çok istiyorum ama çok pahalı sıfırları 3 bin tl bana göre çok pahalı yani bir 50cc lik motor için 2.el desen 1.500 tl

he bide abi 103 derken hangi markadan söz etdin

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı kral.akrep. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya honda todayı çok istiyorum ama çok pahalı sıfırları 3 bin tl bana göre çok pahalı yani bir 50cc lik motor için 2.el desen 1.500 tl

he bide abi 103 derken hangi markadan söz etdin
    Bundan söz etti

HONDA

Motosikleti
    yok ama olacak
    ooo güzel motormuş abi bu peki hakkında hiç bilgin varmı bu motorun fiyatı ne kadar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ya Scooter tarzı düşünme derim sana.Scooter çok yakıyor ya.Ben geçen 15 TL'lik benzin koydum benim canavara 250 KM yol yaptı.

Scooter tarzı alacaksan da bırak HONDA TODAY'i

Git HONDA ACTİVA al köpek gibi motosiklet valla.

Ama illa düzgün birşey 1500 TL'ye kadar bakıyorum dersen MONDİAL - ASYA - RAMZEY'in CUP tarzı motosikletlerine bak derim.Hem benzini kokluyor hem de en fazla 90 KMH yapıyor.Buda şehir içinde sana yeter de artar diye düşünüyorum.

MONDİAL

ASYA

RAMZEY

Bunların 3'ünden biri ne dersen ben ya RAMZEY ya da ASYA derim.Mondiallere çok bindim çok kullandım beğenmedim.
    RAMZEY'de çok yüksekte oturuyormuşsun gibi geliyor.Hızlı giderken bu insanı rahatsız ediyor.

Bence sen ASYA'yı bir araştır.Bende de var çok memnunum.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    selam kral akrep arkadaşın 103 dediği peugeot'un 103 modelidir. 50 cc 2 zamanlı makinedir üzerinde oynama yapmazsan çok gitmez ama çok yakar ben hiç bulaşma derim masrafı çoktur biyerini yaparsın öteki kısmı patlar anlıyacağın masraflı makinedir. 2 el 100 lük veya 110 luk ucuz motorlar var onları almanı öneririm en azından plakan olur kaptırdın mı geri alabilirsin iyi forumlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan söz etti

Bunun sıfırı yok ama

Bu şekilde bulabilirsin.Orjinal sitesinde var bakabilirsin.

BİSAN

KANUNİ

Hepsi yarı otomatiktir.Vites değişimi falan çok kolay.2 günde kaparsın muhabbeti.80 KMH rahat görürsün bu motosikletle.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasların önerdigi gibi cup motor önermem cok titriyo bende az yaksın diye almıstım bi aralar dedim nalet olsn %50 zarar la geri sattım.Scooter al 50 cc marka model fark etmez hepsi aynı fabrikadan cıkıyo sadece yazıları farklı oluyo birazda grenajları.Mesela mondial 50 tt uygundur snn için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasların önerdigi gibi cup motor önermem cok titriyo bende az yaksın diye almıstım bi aralar dedim nalet olsn %50 zarar la geri sattım.Scooter al 50 cc marka model fark etmez hepsi aynı fabrikadan cıkıyo sadece yazıları farklı oluyo birazda grenajları.Mesela mondial 50 tt uygundur snn için.
    Cup'dan daha beter bunlar 30'u geçince zangır zangır titriyor.Zaten 60 KMH göstergesi var.

Bu senin işini görmez.En sağlam motor CUP'lardır.
    Scooterler sadece granaj ile doldurma motosikletlerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)