Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter için egsoz ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Arkadaşlar scooter lar için performans egsozları mevcut.Ama bunları İstanbulda satan bi yer varmı acaba .Bide aranızda hiç performans egsozlu scooter gören varmı Türkiye de. merak ettim bu işi. Ses de falan değişiklik oluyomu ,performansta ne kadar artış olur , fiyat nedir vs.

Örneğin alttaki sitede arrow marka egsozlar var ;

http://www.arrow.it/usa/catalogo/linee.asp?IDLinea=105

Yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    selam bende asya 125t var üzerinde standart egsozu var ama ikitellideki servisinde usta haojin 125'ine egsoz yaptırmıştı. ses çok güzeldi ben bayıldım yakıt artışı olmadığını iddia ediyordu. 80 milyona aynısını getirticem diyordu. istersen onları arayabilirsin "EGE MOTOR İkitelli Şubesi Tel: 670 34 00" valla ustanın adını unuttum

Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı goodenough adlı üyeden alıntı
    selam bende asya 125t var üzerinde standart egsozu var ama ikitellideki servisinde usta haojin 125'ine egsoz yaptırmıştı. ses çok güzeldi ben bayıldım yakıt artışı olmadığını iddia ediyordu. 80 milyona aynısını getirticem diyordu. istersen onları arayabilirsin "EGE MOTOR İkitelli Şubesi Tel: 670 34 00" valla ustanın adını unuttum

Saol dostum bi araştırıyım bunu . Ama ikitelli bana bayaa uzak daha yakında bi yer olsaydı daha ii olurdu

Belki diğer arkadaşlarda yarımcı olurlar

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    aynı şirketin maslakta da servisi var orası yakınsa sana oraya getirtebilirsin...ya da normal bir egsozcuda belki daha uygun fiyata istediğin gibi bişeyler yaptırabilirsin...

Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı goodenough adlı üyeden alıntı
    aynı şirketin maslakta da servisi var orası yakınsa sana oraya getirtebilirsin...ya da normal bir egsozcuda belki daha uygun fiyata istediğin gibi bişeyler yaptırabilirsin...

Ewet dostum sanırım en iyisi bi egsozcuya uğramak ...

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    arkadaşlar ben adanalıyım burada honda beat - asya 125t - 151rs ve birkaç motorda daha sebring jsv tipi otomobşllere takılan performans egsozlarından kullanıyolar çok tatlı ses verşyo. hatta bunların patlamışından bulursanız daha enteresan bir ses geliyo ve ses sşnek sesş değil tok bir ses oluyor. rahatsız edici değil. bilgilerinize.
    live to ride, ride to live

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    en iyi egsoz manifolttur bırak egsozu bırak direk manifolttan ses ver hem alev alev düşünsenize ne kadar hoş bir durum sürat 80 km egsoz 380 km hızla gider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler