Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk yardım yapan Chopper'cı sanırım. İşte kötü denilen motorcuların hassasiyeti.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    http://video.mynet.com/habervideo/Ba...rtarin/986665/

Fazla söze gerek yok. Adam insanlık görevini yapıyor. Oradan o kadar araba geçiyor ama ilk yardı Chopper'cı ya düşüyor. Helal olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bende "Enduro'cumu daha insancıl yoksa chopper'cımı diye konu açmayı düşünüyordum..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Yaya
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende "Enduro'cumu daha insancıl yoksa chopper'cımı diye konu açmayı düşünüyordum..
    bence yanlış bir genelleme. Kimse motoruyla nikah kıymıyor. Bu gün chopper im vardı sattım... Race veya enduro alıcam kim bilir

Sanırsam "Teror hocam" Chopperimle yolda kaldığımda endurosu ile hızır gibi yardımıma yetişmişti

Oradaki arkadaşı gönülden kutluyorum helal olsun...
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Helal olsun. İnsan budur işte.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Muhabbete bak ya ; endurocu , racingci , choppercı diye ayrımmı varmış

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cem_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://video.mynet.com/habervideo/Ba...rtarin/986665/

Fazla söze gerek yok. Adam insanlık görevini yapıyor. Oradan o kadar araba geçiyor ama ilk yardı Chopper'cı ya düşüyor. Helal olsun.
    Güzel paylaşım arkadaşım ama sen kendini yanlış ifade ettin
    Chopper'cı yerine motorcu desen Daha güzel olurdu kanımca !
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Bence bütün bilinçli motorcular

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    endurocular doğa dostu olduğu için haliyle daha insancıl oluyorlar

Baelmoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 , Suzuki XF 650 Freewind
    Çocuğun bana bişey olmadı önce babamı kurtar deyişi fena.
    Konuyu açan arkadaş "ilk yardımı yapan chopper'cı sanırım" deyişi adamın montundan sanırım, zaten ikinci cümle "İşte kötü denilen motorcuların hassasiyeti" choppercının hassasiyeti değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Tamam ama arkadaşımızın söylemek istediği farklı birşey.Bende böyle bir konu görseydim başına chooper'cıdan ilk yardım diye yazardım açıkçası.Çünkü benim bulunduğum bölgede daha çok chooper'cıları eylemci , alemci , saygısız tipler olarak görüyorlar.

Bana sorarsanız tabiki de yanlış bir durum.Benim de bu hoşuma gitmiyor ama.

Harbiden insanlık yapmış.Tebrik ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun. İnsan budur işte.

insan değil o, "chopper"cı...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Balık baştan kokar hesabı bize empoze edilmeye çalışılan ayrımcılık chopparcı racingciye kadar inmiş istenilende bu aferim.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Mercedes ile gezene godaman,
    Tofaş ile gezene gariban derler.
    Hatta biraz daha ileri gidicek olursak ferrari ile gezenin anasına söverler, adam sanki kötü birşey yapıyormuş gibi.

Ama kimse bilmez en büyük fırlamalıklarda o tofaş grubundan çıkar.

Benim anlamadığım ''Kötü motorcular'' yakıştırmasının neye göre yapıldığı?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    Chopper motorcular üzerlerinde ki kendi gruplarına ait özel montlarla daha asi bulunur , motorcular arasında dahi. Ben Scootercıyım mesela. Plastik motormu aldın lan yine diye dalga geçer Chopper cı arkadaşlar. Sonra da kendisi der ki benimki de çelik çaydanlık öyle espriler döner. Sonuçta evet motorcu yardım eden. Genel bilinen de en agresif ve tutucu olan Chopper cılardan biri sonuçta.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    TURK CHOPPER MK üyesi arkadaşı bu özverili müdahalesi için kendisini tebrik ediyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    helal adama

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bu yardımı yapan arkadaşı yürekten kutluyorum..Hatta iyiki varsınız diyorum ki bazı önyargılı insanlar durumun ardına varıyorlar..
    İnsanları dış görünüşleriyle yada sahip olduklarıyla değerlendirdirdiğimiz sürece bir adım bile yol alamayız..
    Altında araban yoksa adam sayılmazsın ...Varsada en iyisinden ...Varsın deposu boş olsun ...
    Telefonun Iphone değilse adam değilsin ..Varsın içinde kontör olmasın...

İnsanların böyle önyargıyla baktıkları bu adamlar aslında görüntülerinin aksine(ki bize aykırı geldiği için uzaktan bakmayı tercih ettiğimiz için ) orada yaya yürüyen adamdan daha duyarlı ve vicdanlı adamlar..
    Korumak yada sahiplenmek değildir niyetim..
    Cruiser motor sahibi olduğumdan beridir takip ettiğim insanlar bunlar..Ki beni cruiser sevgimi pekiştirende bizzat bu arkadaşın kulubu Turk Chopperdır..
    Kendi içlerinde çoğu kulubun olmadığı kadar organizeler..Hepiniz biliyorsunuz zaten..
    Geçenlerde katıldığım bir sivil savunma eğitimde bu adamlardan bir kaçı eğitime gelmişti..Kendi canlarından öte başkalarının canlarını kurtarmak için ..
    Yalova depremi olduğunda da bölgeye ulaşan ilk motosikletli gurup bunlardı..

Kendilerini yürekten kutluyorum..

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Arkadaşlar yaralıya müdahele eden bendim. Konuyu isterseniz Choppercı, racingci diye ayırmayalım hatta Motorcu bile demeyelim. Ben hepinizin o anda yapacağı şeyi yaptım.
    Tüm araç kullananlara saygı duyuyorum hiç birini ayırmıyorum. Ancak TurkChopper pilotu olarak basit birşey söyleyeceğim. Biz motosiklet sürücüleri diğer araç kullananlara karşı daha avantajlıyız. Kaza yerine hepsinden önce ulaşabiliyoruz. Bu avantajı bir insanın canını kurtarmak için de kullanabilirsiniz, eve çabuk gitmek için de.
    Chopper dünyada serseri imajı uyandırmış olabilir ama Türkiye'de bunun böyle olmasına gerek yok. Sokaktaki insan motosikleti Chopper, Scooter diye ayırmıyor hepimize Motorcu diyor.
    Bir aynı tekerin yolcusuyuz.
    Saygılarımla...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Başlığı kınıyorum!

Ne demek choppercılar kötü sanılır? Hassas değildirler demek?
    O olayı gören ve durmadan devam eden bir Turk Chopper üyesinin adamlığından şüphe ederim bırak motorculuğunu..
    Tanıdığım tüm Turk Chopper mensuplarının motosiklet üzerinde görebileceğiniz en düzgün insanlar olması ayrı bir olay bir de kalkıp choppercılar kötü ve hassas olmayan, doğayı sevmeyen, insan sevgisi olmayan alt metinli böyle başlıklar açmak ayrı bir olay..

Tuvalette işer gibi başlık açılınca böyle oluyor sanırım veya arkadaşın eli kaymış başlığı yazarken..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı kazurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yanlış bir genelleme. Kimse motoruyla nikah kıymıyor. Bu gün chopper im vardı sattım... Race veya enduro alıcam kim bilir

Sanırsam "Teror hocam" Chopperimle yolda kaldığımda endurosu ile hızır gibi yardımıma yetişmişti

Oradaki arkadaşı gönülden kutluyorum helal olsun...
    Yani genel olarak suratları asık insanlar olarak tanınırya Chopper'cılar; Ben de bu önyargımı kırmak istiyorum açıkcası. Bir düşmanlık ve karşı gelme değil kesinlikle..Konu aslında çok uzun başka bir başlıkta tartışılabilir.. -Kafasından kaskını çıkarmadan adam dövüp yoluna devam eden endurocu tanıdığım bile var sonuçta bir genelleme yapmak tabiiki yanlış olur.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)