Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

carefur otopark sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar

Kozyatagı carefurda daha once motosikletleri bıraktıgımız alanlara artık kafeteryalar acılmaya baslandi. Bu isletmelerin sahipleride motosikletleri etraflarında istemiyorlar. Carefur yonetimine bıraktıgım dilekce sonucu bir otopark yapabileceklerini soylediler. Ama eminim daha fazla dilekce bırakılması uygulamayı hızlandıracaktır. Motosiklet kullanan arkadaslara duyurulur.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    bne girişlerin yanına bkırayorum genelde hemen. Hem güvenli, hem boş hem de yakın oluyo. Oralara da mı açmaya başladılar bişeyler? Son gittiğimde birşey yoktu. Varsa da önlerine bırakırım motoru, giderken de en babasından bi gaz veririm. Dİlekçe işini ordaki işletmeler düşünşün müşteriler rahatsız olunca :D Şaka bi yana motorsikletlere mi özel park diyosun? Pek yaparlar gibime gelmiyor ancak gidince ben de konuşurum, gerekirse yazar bişeyler veririm.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    hemen veririm dilekçemi.

Hali hazırda bende Optimum yönetimiyle otopark konusunda kapışıyorum

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    bende giriş kapısnın kenarına bırakıyorum, eczanenin yanına ama ciddi anlamda destekliyorum bu dilekçe olayını. ilk fırsatta bende dilekçe ile bildiricem motosiklet otoparkı için talebimi.

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ben olsam 1 otomobillik yeri kaplayalara park ederdim, tepkimi gösterirdim. 3 -4 motosiklet konulsa güvenlik hede hödö yapmaya başlar zaten. ama buda benim en dogal hakkım

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Giriş kapılarının yanları gayet müsait, zaten herkez oralara bırakıyor. Ama ben en az girişin olduğu Boyner tarafına bırakıyorum pek kurcalayan olmuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)